Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

KAZINCBARCIKA

Klub adatok
Cím
3700 KAZINCBARCIKA, AKÁCFA ÚT 1.
Telefon
48/785-559
Fax
48/785-559

Merkantil Bank Liga NB II.

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 1 0 0 4 0 4 3 20 2019.02.24. 
Szamosi Mihály Sporttelep 
SOROKSÁR SC - 
GYIRMÓT FC GYŐR
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 19 2019.02.24. 
Békéscsabai Kórház utcai Stadion 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - 
VASAS FC
3 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 2 0 2 3 18 2019.02.24. 
Szamosi Mihály Sporttelep 
SOROKSÁR SC - 
GYIRMÓT FC GYŐR
4 ZTE FC ZTE FC 1 1 0 0 3 2 1 3 12 2019.02.24. 
Kaposvári Rákóczi Stadion 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - 
ZTE FC
5 VÁC FC VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 14 2019.02.24. 
Vác Városi Stadion 
VÁC FC - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
6 VASAS FC VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 13 2019.02.24. 
Békéscsabai Kórház utcai Stadion 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - 
VASAS FC
7 BUDAÖRS BUDAÖRS 1 1 0 0 1 0 1 3 17 2019.02.24. 
Balmazújvárosi Városi Stadion 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - 
BUDAÖRS
8 DOROGI FC DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 15 2019.02.24. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
KAZINCBARCIKA
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  1 1 0 0 1 0 1 3 16 2019.02.24. 
Nyíregyháza Városi Stadion 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  - 
BSS MONOR
10 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 11 2019.02.24. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE - 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 0 1 0 3 3 0 1 10 2019.02.24. 
Zsengellér Gyula Sporttelep 
CEGLÉDI VSE - 
DUNA ASZFALT TVSE
12 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 2019.02.24. 
ETO Stadion 
WKW ETO FC GYŐR - 
BFC SIÓFOK
13 BSS MONOR BSS MONOR 1 0 0 1 1 2 -1 0 6 2019.02.24. 
Nyíregyháza Városi Stadion 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  - 
BSS MONOR
14 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 2019.02.24. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE - 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 0 1 0 1 -1 0 8 2019.02.24. 
Balmazújvárosi Városi Stadion 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - 
BUDAÖRS
16 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 0 1 -1 0 9 2019.02.24. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
KAZINCBARCIKA
17 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 7 2019.02.24. 
ETO Stadion 
WKW ETO FC GYŐR - 
BFC SIÓFOK
18 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2019.02.24. 
Kaposvári Rákóczi Stadion 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - 
ZTE FC
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 2019.02.24. 
Vác Városi Stadion 
VÁC FC - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 2019.02.24. 
Zsengellér Gyula Sporttelep 
CEGLÉDI VSE - 
DUNA ASZFALT TVSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
14 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
15 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
16 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
5 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
11 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
12 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC
43
2 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
33
3 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR
23
4 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC
13
5 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC
13
6 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC
13
7 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS
13
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC
13
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
13
10 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR
01
11 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE
01
12 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK
-10
13 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR
-10
14 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE
-10
15 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-10
16 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA
-10
17 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR
-10
18 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-20
19 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-30
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE
-40
 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
------3 - 3------------
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
--------0 - 1----------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-------3 - 0-----------
BFC SIÓFOK
------------------2 - 3
BSS MONOR
-------------------
BUDAFOKI MTE
-------------------
BUDAÖRS
-------------------
CEGLÉDI VSE
-------------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------------
DOROGI FC
-------------------
DUNA ASZFALT TVSE
--------------0 - 4----
GYIRMÓT FC GYŐR
-------------------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----------0 - 2-------
KAZINCBARCIKA
-------------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------1 - 0-----
SOROKSÁR SC
-------------------
VÁC FC
-----2 - 1-------------
VASAS FC
----2 - 1--------------
WKW ETO FC GYŐR
------0 - 1------------
ZTE FC
-------------------

KAZINCBARCIKA

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 24. 14:00
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
03. 03. 14:30
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
03. 06. 19:00
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
03. 10. 14:30
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
03. 17. 15:00
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
03. 31. 16:00
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
04. 07. 16:30
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
04. 14. 17:00
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
04. 21. 17:00
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
04. 28. 17:00
2019. 04. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
05. 01. 17:00
2019. 05. 01. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
05. 05. 17:00
2019. 05. 05. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
05. 12. 17:00
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
05. 19. 17:00
2019. 05. 19. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
Szakmai stáb Poszt
GÁLHIDI GYÖRGY Vezetőedző
KOLESZÁR GYÖRGY Vezetőedző
CSÁKÁNY CSABA Technikai vezető
BOTLÓ ÁDÁM Kapusedző
KOVÁCS ROLAND Erőnléti edző
DZURJÁK JÓZSEF Asszisztensedző
TATÁR PÉTER Masszőr
GÁL ZSOLT Masszőr
ZABOS ATTILA Kit manager
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol