Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

Klub adatok
Cím
9200 MOSONMAGYARÓVÁR, WITTMANN ANTAL PARK 1.
Telefon
+36-96/576-377; +36-30/551-1610
Fax

Merkantil Bank Liga NB II.

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 7 0 7 6 17 2019.02.24. 
Szamosi Mihály Sporttelep 
SOROKSÁR SC - 
GYIRMÓT FC GYŐR
2 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 2 2 0 0 6 1 5 6 19 2019.02.24. 
Szamosi Mihály Sporttelep 
SOROKSÁR SC - 
GYIRMÓT FC GYŐR
3 VASAS FC VASAS FC 2 2 0 0 4 2 2 6 14 2019.02.24. 
Békéscsabai Kórház utcai Stadion 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - 
VASAS FC
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1 1 0 5 2 3 4 10.5 2019.02.24. 
Békéscsabai Kórház utcai Stadion 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - 
VASAS FC
5 ZTE FC ZTE FC 2 1 1 0 4 3 1 4 15.5 2019.02.24. 
Kaposvári Rákóczi Stadion 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - 
ZTE FC
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 2 1 1 0 3 2 1 4 7 2019.02.24. 
Balmazújvárosi Városi Stadion 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - 
BUDAÖRS
7 VÁC FC VÁC FC 2 1 1 0 3 2 1 4 12.5 2019.02.24. 
Vác Városi Stadion 
VÁC FC - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
8 DOROGI FC DOROGI FC 2 1 1 0 2 1 1 4 12.5 2019.02.24. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
KAZINCBARCIKA
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  2 1 1 0 2 1 1 4 14 2019.02.24. 
Nyíregyháza Városi Stadion 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  - 
BSS MONOR
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 2 1 0 1 4 1 3 3 11 2019.02.24. 
ETO Stadion 
WKW ETO FC GYŐR - 
BFC SIÓFOK
11 BSS MONOR BSS MONOR 2 1 0 1 3 2 1 3 11 2019.02.24. 
Nyíregyháza Városi Stadion 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  - 
BSS MONOR
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 2 0 4 4 0 2 10.5 2019.02.24. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE - 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
13 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 2 3 -1 1 11.5 2019.02.24. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
KAZINCBARCIKA
14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 7 2019.02.24. 
Kaposvári Rákóczi Stadion 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - 
ZTE FC
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 1 1 1 4 -3 1 6.5 2019.02.24. 
Vác Városi Stadion 
VÁC FC - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 3 7 -4 1 11 2019.02.24. 
Zsengellér Gyula Sporttelep 
CEGLÉDI VSE - 
DUNA ASZFALT TVSE
17 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2019.02.24. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE - 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 2019.02.24. 
Balmazújvárosi Városi Stadion 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - 
BUDAÖRS
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 0 0 2 2 5 -3 0 8 2019.02.24. 
ETO Stadion 
WKW ETO FC GYŐR - 
BFC SIÓFOK
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 0 0 2 0 9 -9 0 1.5 2019.02.24. 
Zsengellér Gyula Sporttelep 
CEGLÉDI VSE - 
DUNA ASZFALT TVSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
4 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2
12 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2
13 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
15 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
17 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
18 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
19 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
20 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 1 5 6 2 2 0 0 6 1 5 6
3 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
4 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 2 3 4
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
7 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
10 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 4 1 3 3
11 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
12 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
13 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
14 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
16 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1
17 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
18 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 0 2 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
19 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 76
2 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC
56
3 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 26
4 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 34
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 14
6 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 14
7 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 14
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 14
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 14
10 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 33
11 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 13
12 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 02
13 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA -11
14 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC -21
15 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR -31
16 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE -41
17 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE -20
18 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-20
19 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK -30
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE -90
 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
------3 - 3------------
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
--------0 - 1-----1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-------3 - 0-----------
BFC SIÓFOK
------------------2 - 3
BSS MONOR
---2 - 0---------------
BUDAFOKI MTE
----------------1 - 2--
BUDAÖRS
--2 - 2----------------
CEGLÉDI VSE
-----------------0 - 4-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-----
DOROGI FC
---------------1 - 1---
DUNA ASZFALT TVSE
--------------0 - 4----
GYIRMÓT FC GYŐR
----------5 - 0--------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----------0 - 2-------
KAZINCBARCIKA
------------2 - 2------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------1 - 0-----
SOROKSÁR SC
-------------------
VÁC FC
-----2 - 1-------------
VASAS FC
----2 - 1--------------
WKW ETO FC GYŐR
------0 - 1------------
ZTE FC
1 - 1------------------

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 24. 14:00
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
03. 03. 14:30
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
03. 06. 14:30
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
03. 10. 14:30
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
03. 17. 15:00
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
03. 31. 16:00
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
04. 07. 16:30
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
04. 14. 16:30
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
04. 21. 17:00
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
04. 28. 17:00
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
05. 01. 17:00
2019. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
05. 05. 17:00
2019. 05. 05. 17:00
Siófok Városi Stadion
05. 12. 17:00
2019. 05. 12. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
05. 19. 17:00
2019. 05. 19. 17:00
ETO Stadion
Szakmai stáb Poszt
VÁRHIDI PÉTER Vezetőedző
TÓTH ANDRÁS Vezetőedző
NAGY TAMÁS Orvos
TUBA GYULA Orvos
VILÁGI TIBOR Orvos
STÁNICZ GÁBOR Orvos
KOSTORJÁK ZSOLT Kapusedző
TAKÁCS GÁBOR Asszisztensedző
VARGA LÁSZLÓ Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
DOMBI ÁRPÁD Masszőr
TAKÁCS PATRIK Masszőr
ZALKA PÉTER Kit manager
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol