Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

III. KER. TVE

Klub adatok
Cím
1037 Budapest III., KALAP U. 1.
Telefon
36709418878
Fax
3612478966

NB III. Nyugat csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 FC AJKA FC AJKA 24 18 4 2 69 14 55 58 9 2019.04.28. 
Ajkai Városi Sportcentrum 
FC AJKA - 
CSEPEL FC
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 24 14 6 4 48 34 14 48 9.5 2019.04.28. 
Pénzügyőr SE 
PÉNZÜGYŐR SE - 
ÉRDI VSE
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 24 12 8 4 45 37 8 44 8.4 2019.04.28. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER. TVE - 
TARR ANDRÁSHIDA SC
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 24 11 9 4 48 33 15 42 8.7 2019.04.28. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - 
MOL VIDI FC II.
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 24 11 3 10 37 34 3 36 9.1 2019.04.28. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
KOMÁROM VSE
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 24 9 6 9 37 34 3 33 8.6 2019.04.28. 
Nagykanizsai Olajbányász Stadion 
FC NAGYKANIZSA - 
SÁRVÁR FC
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 24 7 11 6 40 35 5 32 8.3 2019.04.28. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
KOMÁROM VSE
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 24 8 6 10 35 40 -5 30 8.4 2019.04.28. 
Szabadkikötő SE Sporttelep 
THSE-SZABADKIKÖTŐ - 
MÉNFŐCSANAK ESK
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 24 8 5 11 34 44 -10 29 8.4 2019.04.28. 
Szabadkikötő SE Sporttelep 
THSE-SZABADKIKÖTŐ - 
MÉNFŐCSANAK ESK
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 24 6 11 7 39 45 -6 29 8.7 2019.04.28. 
Dunaharaszti MTK Sporttelep 
DUNAHARASZTI MTK - 
BKV ELŐRE
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 24 5 10 9 20 25 -5 25 8.5 2019.04.28. 
Nagykanizsai Olajbányász Stadion 
FC NAGYKANIZSA - 
SÁRVÁR FC
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 24 7 3 14 21 43 -22 24 8.2 2019.04.28. 
Ajkai Városi Sportcentrum 
FC AJKA - 
CSEPEL FC
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 24 6 6 12 32 42 -10 24 8.2 2019.04.28. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - 
MOL VIDI FC II.
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 24 6 6 12 28 46 -18 24 8.1 2019.04.28. 
Dunaharaszti MTK Sporttelep 
DUNAHARASZTI MTK - 
BKV ELŐRE
15 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 24 6 5 13 26 37 -11 23 8.2 2019.04.28. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER. TVE - 
TARR ANDRÁSHIDA SC
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 24 6 5 13 27 43 -16 23 7.7 2019.04.28. 
Pénzügyőr SE 
PÉNZÜGYŐR SE - 
ÉRDI VSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 12 10 2 0 21 1 20 32 12 4 4 4 13 9 4 16 24 14 6 4 34 10 24 48
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 12 6 3 3 10 6 4 21 12 5 5 2 12 6 6 20 24 11 8 5 22 12 10 41
3 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 12 6 5 1 11 5 6 23 12 4 4 4 9 10 -1 16 24 10 9 5 20 15 5 39
4 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 12 7 3 2 11 3 8 24 12 4 2 6 7 8 -1 14 24 11 5 8 18 11 7 38
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 3 8 1 8 6 2 17 12 5 6 1 14 7 7 21 24 8 14 2 22 13 9 38
6 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 2 9 1 8 8 0 15 12 4 5 3 7 8 -1 17 24 6 14 4 15 16 -1 32
7 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 12 5 3 4 9 6 3 18 12 3 4 5 6 9 -3 13 24 8 7 9 15 15 0 31
8 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 12 6 3 3 12 10 2 21 12 2 4 6 5 10 -5 10 24 8 7 9 17 20 -3 31
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 12 3 6 3 4 4 0 15 12 2 9 1 4 3 1 15 24 5 15 4 8 7 1 30
10 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 12 3 4 5 6 8 -2 13 12 5 1 6 9 9 0 16 24 8 5 11 15 17 -2 29
11 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 12 3 5 4 10 10 0 14 12 4 3 5 8 11 -3 15 24 7 8 9 18 21 -3 29
12 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 12 5 3 4 8 6 2 18 12 1 6 5 3 12 -9 9 24 6 9 9 11 18 -7 27
13 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 12 5 4 3 12 10 2 19 12 0 6 6 1 11 -10 6 24 5 10 9 13 21 -8 25
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 12 1 6 5 6 11 -5 9 12 3 5 4 7 8 -1 14 24 4 11 9 13 19 -6 23
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 2 4 6 7 12 -5 10 12 2 6 4 7 13 -6 12 24 4 10 10 14 25 -11 22
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 12 1 7 4 5 11 -6 10 12 1 5 6 5 14 -9 8 24 2 12 10 10 25 -15 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 12 11 1 0 43 3 40 34 12 7 3 2 26 11 15 24 24 18 4 2 69 14 55 58
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 12 8 2 2 25 15 10 26 12 6 4 2 23 19 4 22 24 14 6 4 48 34 14 48
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 12 5 4 3 20 22 -2 19 12 7 4 1 25 15 10 25 24 12 8 4 45 37 8 44
4 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 6 5 1 23 18 5 23 12 5 4 3 25 15 10 19 24 11 9 4 48 33 15 42
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 12 7 1 4 23 17 6 22 12 4 2 6 14 17 -3 14 24 11 3 10 37 34 3 36
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 12 5 3 4 14 11 3 18 12 4 3 5 23 23 0 15 24 9 6 9 37 34 3 33
7 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 12 4 6 2 24 16 8 18 12 3 5 4 16 19 -3 14 24 7 11 6 40 35 5 32
8 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 12 5 3 4 16 16 0 18 12 3 3 6 19 24 -5 12 24 8 6 10 35 40 -5 30
9 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 4 4 17 19 -2 16 12 4 1 7 17 25 -8 13 24 8 5 11 34 44 -10 29
10 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 12 5 6 1 29 22 7 21 12 1 5 6 10 23 -13 8 24 6 11 7 39 45 -6 29
11 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 12 4 5 3 12 10 2 17 12 1 5 6 8 15 -7 8 24 5 10 9 20 25 -5 25
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 12 6 2 4 14 17 -3 20 12 1 1 10 7 26 -19 4 24 7 3 14 21 43 -22 24
13 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 12 5 3 4 18 17 1 18 12 1 3 8 14 25 -11 6 24 6 6 12 32 42 -10 24
14 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 12 4 3 5 15 22 -7 15 12 2 3 7 13 24 -11 9 24 6 6 12 28 46 -18 24
15 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 12 5 1 6 15 18 -3 16 12 1 4 7 11 19 -8 7 24 6 5 13 26 37 -11 23
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 4 3 5 16 19 -3 15 12 2 2 8 11 24 -13 8 24 6 5 13 27 43 -16 23
 
BKV ELŐRE
3 - 14 - 22 - 2--2 - 26 - 13 - 23 - 32 - 61 - 0-1 - 10 - 02 - 2
CSEPEL FC
0 - 01 - 22 - 20 - 51 - 00 - 21 - 22 - 11 - 0--3 - 2-2 - 11 - 0
DUNAHARASZTI MTK
-1 - 22 - 3-2 - 10 - 22 - 1-3 - 21 - 13 - 10 - 40 - 01 - 10 - 4
ÉRDI VSE
3 - 11 - 01 - 02 - 2-1 - 3-1 - 22 - 13 - 04 - 3-1 - 13 - 23 - 0
FC AJKA
7 - 0-5 - 02 - 05 - 2-1 - 04 - 03 - 03 - 02 - 00 - 04 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
2 - 0-4 - 20 - 11 - 00 - 01 - 11 - 3-0 - 22 - 00 - 1-1 - 12 - 0
III. KER. TVE
3 - 21 - 0-3 - 30 - 20 - 51 - 13 - 14 - 31 - 1-2 - 21 - 0-1 - 2
KOMÁROM VSE
0 - 14 - 20 - 03 - 11 - 0-0 - 41 - 0-4 - 15 - 02 - 41 - 32 - 1-
MÉNFŐCSANAK ESK
2 - 21 - 02 - 10 - 1-3 - 4-2 - 00 - 00 - 03 - 5-2 - 11 - 00 - 2
MOL VIDI FC II.
1 - 15 - 02 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 41 - 1-1 - 02 - 1-1 - 0-
PÁPAI PERUTZ FC
-4 - 12 - 2-1 - 22 - 25 - 2-3 - 33 - 00 - 01 - 10 - 02 - 11 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
-2 - 00 - 1-1 - 41 - 11 - 21 - 0-1 - 30 - 03 - 31 - 02 - 33 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2 - 1-1 - 13 - 30 - 03 - 32 - 20 - 22 - 1-2 - 12 - 03 - 2-3 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 01 - 02 - 1-1 - 33 - 00 - 0-2 - 21 - 11 - 20 - 11 - 00 - 0-
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 1-0 - 30 - 30 - 12 - 32 - 11 - 33 - 1--0 - 10 - 02 - 0
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 10 - 0-1 - 23 - 42 - 1-0 - 1-1 - 02 - 21 - 11 - 61 - 04 - 1

III. KER. TVE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
05. 05. 18:00
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
05. 12. 17:00
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
05. 19. 13:30
2019. 05. 19. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
05. 26. 17:30
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
06. 02. 17:30
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
Szakmai stáb Poszt
GÁL ISTVÁN RÓBERT Vezetőedző
BUZSÁKY ÁKOS Technikai vezető
VERMES KRISZTIÁN Technikai vezető
GARAMI ZSOLT Erőnléti edző
BOROS RICHÁRD Masszőr
BERTA FERENC Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol