Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

UTE

Klub adatok
Cím
1044 Budapest IV., Megyeri út 13.
Telefon
06203622813
Fax

U-17 II. osztály

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 9 5 1 50 18 32 32 9 2019.03.23. 
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS - 
PAKSI FC
2 UTE UTE 15 10 1 4 50 19 31 31 8.9 2019.03.23. 
Újpest Labdarúgó Sportcentruma 
ÚFC - 
UTE
3 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 8 6 1 41 10 31 30 8.9 2019.03.23. 
Szolnoki Tiszaligeti Stadion 
SZOLNOKI MÁV UP. FC - 
VASAS KUBALA AKADÉMIA
4 PAKSI FC PAKSI FC 15 9 1 5 37 18 19 28 8.8 2019.03.23. 
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS - 
PAKSI FC
5 ÚFC ÚFC 15 7 5 3 34 22 12 26 8.7 2019.03.23. 
Újpest Labdarúgó Sportcentruma 
ÚFC - 
UTE
6 PMFC PMFC 15 7 4 4 39 25 14 25 8.7 2019.03.23. 
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont 
SZEKSZÁRDI UFC - 
PMFC
7 ZTE AKADÉMIA ZTE AKADÉMIA 15 7 4 4 31 24 7 25 8.6 2019.03.23. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
BUDAI FUTBALL CLUB - 
ZTE AKADÉMIA
8 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 15 7 4 4 31 28 3 25 8.5 2019.03.23. 
Szolnoki Tiszaligeti Stadion 
SZOLNOKI MÁV UP. FC - 
VASAS KUBALA AKADÉMIA
9 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 15 6 5 4 29 22 7 23 8.5 2019.03.23. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT SE GYŐR - 
MOL VIDI FC
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 6 3 6 37 27 10 21 8.4 2019.03.23. 
Békéscsabai Kórház utcai Stadion 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA - 
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 6 3 6 31 30 1 21 8.3 2019.03.23. 
Gyulai Grosics Gyula Akadémia 
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
12 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 15 4 3 8 24 31 -7 15 8.3 2019.03.23. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT SE GYŐR - 
MOL VIDI FC
13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 3 4 8 22 34 -12 13 8.2 2019.03.23. 
Békéscsabai Kórház utcai Stadion 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA - 
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
14 BUDAI FUTBALL CLUB BUDAI FUTBALL CLUB 15 3 2 10 23 48 -25 11 8.1 2019.03.23. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
BUDAI FUTBALL CLUB - 
ZTE AKADÉMIA
15 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 15 1 3 11 27 58 -31 6 8.1 2019.03.23. 
Gyulai Grosics Gyula Akadémia 
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 15 0 1 14 11 103 -92 1 8 2019.03.23. 
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont 
SZEKSZÁRDI UFC - 
PMFC
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 6 1 1 10 2 8 19 7 4 3 0 12 1 11 15 15 10 4 1 22 3 19 34
2 SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 7 5 0 2 6 2 4 15 8 3 4 1 15 6 9 13 15 8 4 3 21 8 13 28
3 SZEKSZÁRDI UFC ÚFC 7 5 2 0 10 2 8 17 8 3 2 3 10 5 5 11 15 8 4 3 20 7 13 28
4 SZEKSZÁRDI UFC UTE 8 4 0 4 8 6 2 12 7 5 0 2 16 6 10 15 15 9 0 6 24 12 12 27
5 SZEKSZÁRDI UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 7 5 2 0 16 4 12 17 8 3 1 4 3 7 -4 10 15 8 3 4 19 11 8 27
6 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC 8 5 2 1 14 2 12 17 7 2 2 3 6 7 -1 8 15 7 4 4 20 9 11 25
7 SZEKSZÁRDI UFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 3 3 2 11 7 4 12 7 4 1 2 6 3 3 13 15 7 4 4 17 10 7 25
8 SZEKSZÁRDI UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 2 2 3 6 7 -1 8 8 3 3 2 10 9 1 12 15 5 5 5 16 16 0 20
9 SZEKSZÁRDI UFC ZTE AKADÉMIA 8 2 3 3 6 7 -1 9 7 2 4 1 6 4 2 10 15 4 7 4 12 11 1 19
10 SZEKSZÁRDI UFC GYIRMÓT SE GYŐR 7 2 4 1 7 5 2 10 8 2 2 4 3 10 -7 8 15 4 6 5 10 15 -5 18
11 SZEKSZÁRDI UFC BUDAI FUTBALL CLUB 8 3 1 4 7 12 -5 10 7 2 1 4 3 10 -7 7 15 5 2 8 10 22 -12 17
12 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 8 3 2 3 5 5 0 11 7 1 2 4 4 7 -3 5 15 4 4 7 9 12 -3 16
13 SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 7 2 2 3 5 7 -2 8 8 2 2 4 3 8 -5 8 15 4 4 7 8 15 -7 16
14 SZEKSZÁRDI UFC MOL VIDI FC 8 1 4 3 6 7 -1 7 7 2 3 2 9 6 3 9 15 3 7 5 15 13 2 16
15 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 7 1 2 4 7 13 -6 5 8 0 2 6 4 16 -12 2 15 1 4 10 11 29 -18 7
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 7 0 2 5 1 24 -23 2 8 1 0 7 2 20 -18 3 15 1 2 12 3 44 -41 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 7 4 3 0 15 7 8 15 8 5 2 1 35 11 24 17 15 9 5 1 50 18 32 32
2 SZEKSZÁRDI UFC UTE 8 5 1 2 20 8 12 16 7 5 0 2 30 11 19 15 15 10 1 4 50 19 31 31
3 SZEKSZÁRDI UFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 6 1 1 16 3 13 19 7 2 5 0 25 7 18 11 15 8 6 1 41 10 31 30
4 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC 8 6 0 2 25 7 18 18 7 3 1 3 12 11 1 10 15 9 1 5 37 18 19 28
5 SZEKSZÁRDI UFC ÚFC 7 4 3 0 16 11 5 15 8 3 2 3 18 11 7 11 15 7 5 3 34 22 12 26
6 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 8 4 3 1 22 11 11 15 7 3 1 3 17 14 3 10 15 7 4 4 39 25 14 25
7 SZEKSZÁRDI UFC ZTE AKADÉMIA 8 3 2 3 15 14 1 11 7 4 2 1 16 10 6 14 15 7 4 4 31 24 7 25
8 SZEKSZÁRDI UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 7 5 0 2 19 12 7 15 8 2 4 2 12 16 -4 10 15 7 4 4 31 28 3 25
9 SZEKSZÁRDI UFC MOL VIDI FC 8 3 3 2 16 11 5 12 7 3 2 2 13 11 2 11 15 6 5 4 29 22 7 23
10 SZEKSZÁRDI UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 2 2 3 14 12 2 8 8 4 1 3 23 15 8 13 15 6 3 6 37 27 10 21
11 SZEKSZÁRDI UFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 3 3 2 19 18 1 12 7 3 0 4 12 12 0 9 15 6 3 6 31 30 1 21
12 SZEKSZÁRDI UFC GYIRMÓT SE GYŐR 7 3 1 3 16 14 2 10 8 1 2 5 8 17 -9 5 15 4 3 8 24 31 -7 15
13 SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 7 1 3 3 11 18 -7 6 8 2 1 5 11 16 -5 7 15 3 4 8 22 34 -12 13
14 SZEKSZÁRDI UFC BUDAI FUTBALL CLUB 8 3 1 4 17 22 -5 10 7 0 1 6 6 26 -20 1 15 3 2 10 23 48 -25 11
15 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 7 1 0 6 16 35 -19 3 8 0 3 5 11 23 -12 3 15 1 3 11 27 58 -31 6
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 7 0 1 6 5 52 -47 1 8 0 0 8 6 51 -45 0 15 0 1 14 11 103 -92 1
 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2 - 2---2 - 2-1 - 40 - 71 - 1-5 - 00 - 2---
BUDAI FUTBALL CLUB
-1 - 11 - 2-1 - 33 - 113 - 10 - 32 - 06 - 1-----
GYIRMÓT SE GYŐR
2 - 1--3 - 2-1 - 2---7 - 0--1 - 62 - 20 - 1
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
0 - 3-2 - 13 - 3-5 - 3--1 - 15 - 02 - 21 - 5---
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
5 - 03 - 2--2 - 4-1 - 10 - 1--2 - 31 - 1---
MOL VIDI FC
--3 - 11 - 2-0 - 0--0 - 07 - 2--0 - 21 - 14 - 3
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
1 - 1---3 - 0-----3 - 22 - 03 - 12 - 21 - 1
PAKSI FC
--6 - 12 - 0-3 - 00 - 12 - 15 - 26 - 0----1 - 2
PMFC
--2 - 13 - 2-0 - 01 - 1-5 - 18 - 0---2 - 21 - 4
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
--1 - 2-2 - 4-1 - 5--10 - 2--0 - 90 - 92 - 4
SZEKSZÁRDI UFC
0 - 3---2 - 11-0 - 12----1 - 91 - 70 - 91 - 1
SZOLNOKI MÁV UP. FC
-5 - 22 - 1--2 - 4-1 - 23 - 04 - 22 - 1----
ÚFC
-2 - 00 - 0--1 - 0-2 - 14 - 45 - 4-2 - 2---
UTE
2 - 15 - 0-3 - 10 - 1--1 - 25 - 1--1 - 13 - 1--
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2 - 15 - 0-2 - 02 - 0--2 - 1---0 - 10 - 03 - 0-
ZTE AKADÉMIA
4 - 14 - 0-0 - 50 - 2------1 - 13 - 03 - 50 - 0

UTE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 23. 13:00
2019. 03. 23. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
03. 30. 13:00
2019. 03. 30. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
04. 06. 12:00
2019. 04. 06. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
04. 13. 14:00
2019. 04. 13. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
04. 18. 12:00
2019. 04. 18. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
04. 27. 14:00
2019. 04. 27. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
05. 04. 13:00
2019. 05. 04. 13:00
Paksi FC Stadion
05. 11. 12:00
2019. 05. 11. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
05. 22. 14:00
2019. 05. 22. 14:00
PMFC Stadion
05. 25. 11:00
2019. 05. 25. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
06. 01. 12:00
2019. 06. 01. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
Szakmai stáb Poszt
SZABÓ ATTILA Technikai vezető
KOSZTA JÁNOS Kapusedző
ELBERT ANDRÁS Kapusedző
ZOMBORI REGŐ Erőnléti edző
BORDÁN CSABA Utánpótlás szakágvezető
GYÖRÖK TAMÁS Utánpótlás vezetőedző
SZÉL JÓZSEF Utánpótlás vezetőedző
KOVÁCS KRISTÓF Utánpótlás edző
RÁCZ GYÖRGY Utánpótlás edző
ANDRÁS SÁNDOR Masszőr
VERES ATTILA Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol