Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Alsónémedi SE

Klub adatok
Cím
2351 ALSÓNÉMEDI, FŐ ÚT 144.
Telefon
06-70/320-4890
Fax

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 26 21 4 1 96 26 70 67 9.7 2019.06.02. 
Újhartyán Sporttelep 
Újhartyán VSE - 
Törökbálinti TC
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 26 19 4 3 106 23 83 61 9.2 2019.06.02. 
Dunavarsány Sportpálya 
Dunavarsányi TE II. - 
UFC Gyömrő
3 Bugyi SE Bugyi SE 26 15 7 4 60 32 28 52 8.7 2019.06.02. 
Bugyi Sportpálya 
Bugyi SE - 
Aranyszarvas SE
4 Üllő SE Üllő SE 26 15 4 7 83 55 28 49 9.3 2019.06.02. 
Örkény SE Sporttelep 
Örkény SE - 
Üllő SE
5 Örkény SE Örkény SE 26 13 7 6 66 43 23 46 9.2 2019.06.02. 
Örkény SE Sporttelep 
Örkény SE - 
Üllő SE
6 Tápiószele SE Tápiószele SE 26 12 6 8 63 51 12 42 8.3 2019.06.02. 
FC Dabas Sporttelep 
FC Dabas II. - 
Tápiószele SE
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 26 13 6 7 80 57 23 41 8.8 (-4 pont) 2019.06.02. 
Újhartyán Sporttelep 
Újhartyán VSE - 
Törökbálinti TC
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 26 12 5 9 63 47 16 41 8.5 2019.06.02. 
Halásztelek FC Sporttelep 
Halásztelek FC - 
Péteri KSK
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 26 9 4 13 46 48 -2 31 8.4 2019.06.02. 
Alsónémedi SE Sportpálya 
Alsónémedi SE - 
Pereg SE
10 Péteri KSK Péteri KSK 26 9 3 14 41 61 -20 30 8.5 2019.06.02. 
Halásztelek FC Sporttelep 
Halásztelek FC - 
Péteri KSK
11 FC Dabas II. FC Dabas II. 26 8 6 12 48 62 -14 30 8.2 2019.06.02. 
FC Dabas Sporttelep 
FC Dabas II. - 
Tápiószele SE
12 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 26 7 4 15 56 93 -37 25 8 2019.06.02. 
Bugyi Sportpálya 
Bugyi SE - 
Aranyszarvas SE
13 Pereg SE Pereg SE 26 7 4 15 38 76 -38 24 8 (-1 pont) 2019.06.02. 
Alsónémedi SE Sportpálya 
Alsónémedi SE - 
Pereg SE
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 26 6 5 15 31 55 -24 23 7.6 2019.06.02. 
Taksony SE Sporttelep 
Taksony SE II. - 
Monori SE
15 Monori SE Monori SE 26 5 1 20 34 85 -51 16 7.7 2019.06.02. 
Taksony SE Sporttelep 
Taksony SE II. - 
Monori SE
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 26 1 2 23 22 119 -97 5 7.9 2019.06.02. 
Dunavarsány Sportpálya 
Dunavarsányi TE II. - 
UFC Gyömrő
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 13 9 3 1 24 4 20 30 13 9 2 2 29 4 25 29 26 18 5 3 53 8 45 59
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 13 6 6 1 27 11 16 24 13 11 0 2 22 4 18 33 26 17 6 3 49 15 34 57
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 13 8 3 2 20 8 12 27 13 5 4 4 13 8 5 19 26 13 7 6 33 16 17 46
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 13 6 4 3 12 7 5 22 13 6 6 1 16 7 9 24 26 12 10 4 28 14 14 46
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 13 6 3 4 15 14 1 20 13 9 1 3 20 9 11 25 26 15 4 7 35 23 12 45
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 13 6 4 3 17 15 2 22 13 4 5 4 8 10 -2 17 26 10 9 7 25 25 0 39
7 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 13 3 8 2 13 12 1 17 13 6 4 3 21 13 8 22 26 9 12 5 34 25 9 39
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 13 5 3 5 12 10 2 18 13 3 7 3 12 12 0 16 26 8 10 8 24 22 2 34
9 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 13 6 4 3 15 10 5 22 13 3 2 8 11 20 -9 11 26 9 6 11 26 30 -4 33
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 13 5 3 5 14 12 2 18 13 3 3 7 8 16 -8 12 26 8 6 12 22 28 -6 30
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 13 5 2 6 9 19 -10 17 13 3 4 6 14 27 -13 13 26 8 6 12 23 46 -23 30
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 13 3 2 8 11 10 1 11 13 4 3 6 8 14 -6 15 26 7 5 14 19 24 -5 26
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 13 0 6 7 4 17 -13 6 13 5 2 6 10 14 -4 17 26 5 8 13 14 31 -17 23
14 Dunavarsányi TE II. Monori SE 13 3 1 9 10 20 -10 10 13 2 6 5 7 13 -6 12 26 5 7 14 17 33 -16 22
15 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 13 4 3 6 7 13 -6 14 13 1 4 8 6 20 -14 7 26 5 7 14 13 33 -20 21
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 13 1 3 9 6 25 -19 6 13 0 5 8 2 25 -23 5 26 1 8 17 8 50 -42 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 13 11 1 1 55 14 41 34 13 10 3 0 41 12 29 33 26 21 4 1 96 26 70 67
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 13 9 3 1 51 12 39 30 13 10 1 2 55 11 44 31 26 19 4 3 106 23 83 61
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 13 8 4 1 29 14 15 28 13 7 3 3 31 18 13 24 26 15 7 4 60 32 28 52
4 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 13 9 1 3 41 25 16 28 13 6 3 4 42 30 12 21 26 15 4 7 83 55 28 49
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 13 10 2 1 41 19 22 32 13 3 5 5 25 24 1 14 26 13 7 6 66 43 23 46
6 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 13 8 3 2 34 18 16 27 13 4 3 6 29 33 -4 15 26 12 6 8 63 51 12 42
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 13 7 3 3 42 28 14 23 13 6 3 4 38 29 9 18 26 13 6 7 80 57 23 41
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 13 7 4 2 40 25 15 25 13 5 1 7 23 22 1 16 26 12 5 9 63 47 16 41
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 13 6 2 5 27 23 4 20 13 3 2 8 19 25 -6 11 26 9 4 13 46 48 -2 31
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 13 3 2 8 16 30 -14 11 13 6 1 6 25 31 -6 19 26 9 3 14 41 61 -20 30
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 13 6 2 5 27 24 3 20 13 2 4 7 21 38 -17 10 26 8 6 12 48 62 -14 30
12 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 13 5 1 7 29 41 -12 16 13 2 3 8 27 52 -25 9 26 7 4 15 56 93 -37 25
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 13 4 2 7 22 33 -11 13 13 3 2 8 16 43 -27 11 26 7 4 15 38 76 -38 24
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 13 4 3 6 18 20 -2 15 13 2 2 9 13 35 -22 8 26 6 5 15 31 55 -24 23
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 13 3 1 9 18 41 -23 10 13 2 0 11 16 44 -28 6 26 5 1 20 34 85 -51 16
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 13 1 2 10 16 60 -44 5 13 0 0 13 6 59 -53 0 26 1 2 23 22 119 -97 5
 
Alsónémedi SE
5 - 01 - 12 - 01 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 27 - 11 - 52 - 33 - 2-0 - 41 - 41 - 10-3 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 12 - 16 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 74 - 60 - 61 - 22 - 13 - 31 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
2 - 12 - 21 - 24 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0-5 - 1-1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1-4 - 03 - 10 - 53 - 12 - 25 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 10 - 00 - 40 - 62 - 54 - 2
Örkény SE
3 - 16 - 31 - 15 - 03 - 12 - 13 - 25 - 10 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 22 - 21 - 31 - 40 - 4
Péteri KSK
-1 - 1-2 - 14 - 10 - 11 - 02 - 20 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
0 - 12 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 07 - 1-2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 00 - 05 - 14 - 15 - 10 - 41 - 54 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 03 - 0-4 - 16 - 01 - 011 - 21 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 27 - 01 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 2--1 - 1
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 01 - 21 - 12 - 2-0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 52 - 06 - 11 - 3-3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Alsónémedi SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 02. 17:00
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Szakmai stáb Poszt
LACZIK CSABA Vezetőedző
HORVÁTH MIKLÓS Technikai vezető
BUDAI LÁSZLÓ Utánpótlás edző
BÉNYEI ANDRÁS Kit manager
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol