Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Újhartyán VSE

Klub adatok
Cím
2367 ÚJHARTYÁN, FŐ U. 21.
Telefon
+36 20 383 7071
Fax

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 16 13 1 2 69 16 53 40 9 2019.03.03. 
Bugyi Sportpálya 
Bugyi SE - 
UFC Gyömrő
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 15 11 3 1 49 14 35 36 8.9 2019.03.02. 
Taksony SE Sporttelep 
Taksony SE II. - 
Törökbálinti TC
3 Üllő SE Üllő SE 16 11 2 3 59 33 26 35 8.9 2019.03.03. 
Újhartyán Sporttelep 
Újhartyán VSE - 
Üllő SE
4 Bugyi SE Bugyi SE 15 9 5 1 42 16 26 32 8.8 2019.03.03. 
Bugyi Sportpálya 
Bugyi SE - 
UFC Gyömrő
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 16 10 1 5 46 25 21 31 8.7 2019.03.02. 
Halásztelek FC Sporttelep 
Halásztelek FC - 
Tápiószele SE
6 Örkény SE Örkény SE 15 7 5 3 37 25 12 26 8.7 2019.03.03. 
Dunavarsány Sportpálya 
Dunavarsányi TE II. - 
Örkény SE
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 16 7 4 5 40 28 12 25 8.6 2019.03.02. 
Halásztelek FC Sporttelep 
Halásztelek FC - 
Tápiószele SE
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 15 7 3 5 45 38 7 24 8.5 2019.03.03. 
Újhartyán Sporttelep 
Újhartyán VSE - 
Üllő SE
9 Péteri KSK Péteri KSK 16 6 1 9 28 31 -3 19 8.5 2019.03.02. 
Péteri KSK sportpálya 
Péteri KSK - 
Pereg SE
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 16 5 3 8 16 29 -13 18 8.4 2019.03.02. 
Taksony SE Sporttelep 
Taksony SE II. - 
Törökbálinti TC
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 16 5 3 8 39 59 -20 18 8.3 2019.03.02. 
Alsónémedi SE Sportpálya 
Alsónémedi SE - 
Aranyszarvas SE
12 Pereg SE Pereg SE 16 5 1 10 24 48 -24 16 8.3 2019.03.02. 
Péteri KSK sportpálya 
Péteri KSK - 
Pereg SE
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 16 3 5 8 24 41 -17 14 8.2 2019.03.02. 
FC Dabas Sporttelep 
FC Dabas II. - 
Monori SE
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 16 3 3 10 26 39 -13 12 8.1 2019.03.02. 
Alsónémedi SE Sportpálya 
Alsónémedi SE - 
Aranyszarvas SE
15 Monori SE Monori SE 15 3 0 12 22 51 -29 9 8.1 2019.03.02. 
FC Dabas Sporttelep 
FC Dabas II. - 
Monori SE
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 15 0 0 15 7 80 -73 0 8 2019.03.03. 
Dunavarsány Sportpálya 
Dunavarsányi TE II. - 
Örkény SE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 8 7 1 0 16 3 13 22 8 6 0 2 18 3 15 18 16 13 1 2 34 6 28 40
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 3 4 1 14 7 7 13 7 6 0 1 11 1 10 18 15 9 4 2 25 8 17 31
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 5 7 -2 11 8 5 1 2 14 7 7 16 15 8 3 4 19 14 5 27
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 4 2 3 9 7 2 14 6 3 3 0 10 3 7 12 15 7 5 3 19 10 9 26
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 7 3 2 2 7 7 0 11 8 4 2 2 11 5 6 14 15 7 4 4 18 12 6 25
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 9 2 5 2 7 10 -3 11 7 4 2 1 13 5 8 14 16 6 7 3 20 15 5 25
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 8 4 2 2 8 5 3 14 8 3 1 4 7 8 -1 10 16 7 3 6 15 13 2 24
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 13 8 5 15 8 2 3 3 5 6 -1 9 16 6 6 4 18 14 4 24
9 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 2 1 5 5 6 -1 7 8 4 1 3 6 6 0 13 16 6 2 8 11 12 -1 20
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 8 3 1 4 4 13 -9 10 8 2 4 2 12 13 -1 10 16 5 5 6 16 26 -10 20
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 8 7 1 11 9 2 1 6 4 13 -9 7 16 5 3 8 12 20 -8 18
12 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 3 1 4 8 9 -1 10 8 0 5 3 6 9 -3 5 16 3 6 7 14 18 -4 15
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 8 0 3 5 3 9 -6 3 8 3 2 3 6 4 2 11 16 3 5 8 9 13 -4 14
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 8 2 3 3 4 6 -2 9 8 1 2 5 6 14 -8 5 16 3 5 8 10 20 -10 14
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 7 2 0 5 7 13 -6 6 8 1 4 3 4 8 -4 7 15 3 4 8 11 21 -10 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 7 0 2 5 2 17 -15 2 8 0 3 5 1 15 -14 3 15 0 5 10 3 32 -29 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 8 6 1 1 33 9 24 19 8 7 0 1 36 7 29 21 16 13 1 2 69 16 53 40
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 6 1 1 28 9 19 19 7 5 2 0 21 5 16 17 15 11 3 1 49 14 35 36
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 9 6 1 2 29 19 10 19 7 5 1 1 30 14 16 16 16 11 2 3 59 33 26 35
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 5 3 1 22 11 11 18 6 4 2 0 20 5 15 14 15 9 5 1 42 16 26 32
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 8 6 1 1 24 10 14 19 8 4 0 4 22 15 7 12 16 10 1 5 46 25 21 31
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 7 4 2 1 17 10 7 14 8 3 3 2 20 15 5 12 15 7 5 3 37 25 12 26
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 28 16 12 15 8 3 1 4 12 12 0 10 16 7 4 5 40 28 12 25
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 20 17 3 11 8 4 1 3 25 21 4 13 15 7 3 5 45 38 7 24
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 8 2 0 6 11 18 -7 6 8 4 1 3 17 13 4 13 16 6 1 9 28 31 -3 19
10 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 3 2 3 8 12 -4 11 8 2 1 5 8 17 -9 7 16 5 3 8 16 29 -13 18
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 8 3 1 4 16 29 -13 10 8 2 2 4 23 30 -7 8 16 5 3 8 39 59 -20 18
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 8 4 0 4 16 18 -2 12 8 1 1 6 8 30 -22 4 16 5 1 10 24 48 -24 16
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 14 12 2 11 9 0 3 6 10 29 -19 3 16 3 5 8 24 41 -17 14
14 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 2 1 5 14 21 -7 7 8 1 2 5 12 18 -6 5 16 3 3 10 26 39 -13 12
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 7 2 0 5 13 24 -11 6 8 1 0 7 9 27 -18 3 15 3 0 12 22 51 -29 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 7 0 0 7 5 40 -35 0 8 0 0 8 2 40 -38 0 15 0 0 15 7 80 -73 0
 
Alsónémedi SE
---1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 4-1 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 2--1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 1--1 - 23 - 02 - 02 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 2--1 - 2-1 - 9--1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 0-0 - 04 - 0----0 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1--4 - 41 - 1----3 - 1-5 - 3
Monori SE
-2 - 4--4 - 21 - 4-2 - 4-2 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 4-4 - 11 - 1---
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
----4 - 10 - 11 - 0--1 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0---0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 1-5 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 3-3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 0--6 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5--2 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 7-
Üllő SE
-7 - 5----3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Újhartyán VSE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 03. 14:00
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
03. 10. 14:30
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
03. 17. 15:00
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Sporttelep
03. 24. 15:00
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyán Sporttelep
03. 31. 15:30
2019. 03. 31. 15:30
FC Dabas Sporttelep
04. 07. 16:00
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyán Sporttelep
04. 13. 16:00
2019. 04. 13. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
04. 21. 16:00
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyán Sporttelep
04. 28. 16:30
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
05. 05. 16:30
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
05. 11. 16:30
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
05. 19. 17:00
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
05. 25. 17:00
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
06. 02. 17:00
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
SURMAN ISTVÁN Technikai vezető
DANYIS TERÉZ Technikai vezető
HERMANN JÓZSEF Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol