Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

UNIONE FC II.

Klub adatok
Cím
1037 BUDAPEST, BOJTÁR U. 53.
Telefon
06/20/941-0711
Fax
06/1-279-2727

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 9 8 1 0 45 10 35 25 8.7 2019.05.26. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
II. KER. UFC II. - 
BUDAKESZI SC
2 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 10 7 1 2 30 12 18 22 8.7 2019.05.26. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
II. KER. UFC II. - 
BUDAKESZI SC
3 KÜLKER SC KÜLKER SC 10 7 1 2 30 17 13 22 9.2 2019.06.02. 
Külker SC 
KÜLKER SC - 
GB Hegyalja 2050
4 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 10 6 1 3 47 19 28 19 8.8 2019.05.26. 
Vasas Sporttelep 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC - 
ISSIMO SE II.
5 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 9 5 3 1 36 19 17 18 9.2 2019.05.26. 
UTE Bánka Kristóf Sportközpont 
GB Hegyalja 2050 - 
CSABAGYÖNGYE SE
6 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 5 2 2 33 21 12 17 8.3 2019.05.26. 
Vasas Sporttelep 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC - 
ISSIMO SE II.
7 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 9 5 1 3 17 12 5 16 7.7 2019.05.25. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
HENGER VL FC - 
3R SPARTACUS
8 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 9 4 2 3 21 11 10 14 7.4 2019.05.25. 
Budafoki MTE Sporttelep 
MUN SE II. - 
MAHATMA GANDI
9 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 10 3 2 5 27 29 -2 11 8.8 2019.05.25. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC II. - 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
10 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 10 3 0 7 13 41 -28 9 8.5 2019.05.26. 
UTE Bánka Kristóf Sportközpont 
GB Hegyalja 2050 - 
CSABAGYÖNGYE SE
11 HENGER VL FC HENGER VL FC 9 2 1 6 15 27 -12 7 6.1 2019.05.25. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
HENGER VL FC - 
3R SPARTACUS
12 MUN SE II. MUN SE II. 9 2 1 6 20 38 -18 7 7.2 2019.05.25. 
Budafoki MTE Sporttelep 
MUN SE II. - 
MAHATMA GANDI
13 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 9 2 0 7 27 38 -11 6 7 2019.05.25. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC II. - 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
14 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 9 1 2 6 15 44 -29 5 6.6 2019.05.25. 
Budatétény SE 
BUDATÉTÉNY SE II. - 
AMATŐR SE
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 9 1 0 8 14 52 -38 3 6 2019.05.25. 
Budatétény SE 
BUDATÉTÉNY SE II. - 
AMATŐR SE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 3 2 1 0 10 2 8 7 6 5 0 1 16 1 15 15 9 7 1 1 26 3 23 22
2 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 5 2 1 2 5 5 0 7 5 5 0 0 14 4 10 15 10 7 1 2 19 9 10 22
3 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 4 3 1 0 8 3 5 10 5 3 1 1 7 7 0 10 9 6 2 1 15 10 5 20
4 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 4 2 1 1 2 1 1 7 5 2 2 1 4 1 3 8 9 4 3 2 6 2 4 15
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 4 2 1 1 7 6 1 7 6 2 2 2 5 5 0 8 10 4 3 3 12 11 1 15
6 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 4 1 1 7 5 2 13 4 0 1 3 0 4 -4 1 10 4 2 4 7 9 -2 14
7 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 5 2 0 3 6 8 -2 6 4 2 1 1 10 4 6 7 9 4 1 4 16 12 4 13
8 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 6 1 4 1 7 4 3 7 4 2 0 2 4 4 0 6 10 3 4 3 11 8 3 13
9 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 4 3 0 1 6 1 5 9 5 0 3 2 3 10 -7 3 9 3 3 3 9 11 -2 12
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 5 1 1 3 7 7 0 4 4 2 0 2 5 8 -3 6 9 3 1 5 12 15 -3 10
11 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 4 1 1 2 3 4 -1 4 5 1 2 2 4 3 1 5 9 2 3 4 7 7 0 9
12 AMATŐR SE HENGER VL FC 5 0 1 4 1 6 -5 1 4 2 1 1 5 5 0 7 9 2 2 5 6 11 -5 8
13 AMATŐR SE MUN SE II. 4 1 1 2 7 10 -3 4 5 1 1 3 2 7 -5 4 9 2 2 5 9 17 -8 8
14 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 6 0 3 3 0 12 -12 3 4 0 3 1 2 8 -6 3 10 0 6 4 2 20 -18 6
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 5 0 1 4 3 12 -9 1 4 1 1 2 5 8 -3 4 9 1 2 6 8 20 -12 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 3 3 0 0 18 5 13 9 6 5 1 0 27 5 22 16 9 8 1 0 45 10 35 25
2 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 6 4 1 1 17 7 10 13 4 3 0 1 13 5 8 9 10 7 1 2 30 12 18 22
3 AMATŐR SE KÜLKER SC 4 3 1 0 17 6 11 10 6 4 0 2 13 11 2 12 10 7 1 2 30 17 13 22
4 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 5 2 1 2 19 8 11 7 5 4 0 1 28 11 17 12 10 6 1 3 47 19 28 19
5 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 4 1 2 1 14 11 3 5 5 4 1 0 22 8 14 13 9 5 3 1 36 19 17 18
6 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 5 3 1 1 17 13 4 10 4 2 1 1 16 8 8 7 9 5 2 2 33 21 12 17
7 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 4 2 1 1 8 5 3 7 5 3 0 2 9 7 2 9 9 5 1 3 17 12 5 16
8 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 4 2 0 2 9 7 2 6 5 2 2 1 12 4 8 8 9 4 2 3 21 11 10 14
9 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 6 2 1 3 17 15 2 7 4 1 1 2 10 14 -4 4 10 3 2 5 27 29 -2 11
10 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 6 0 0 6 5 29 -24 0 4 3 0 1 8 12 -4 9 10 3 0 7 13 41 -28 9
11 AMATŐR SE HENGER VL FC 5 0 0 5 3 19 -16 0 4 2 1 1 12 8 4 7 9 2 1 6 15 27 -12 7
12 AMATŐR SE MUN SE II. 4 1 0 3 11 22 -11 3 5 1 1 3 9 16 -7 4 9 2 1 6 20 38 -18 7
13 AMATŐR SE UNIONE FC II. 5 1 0 4 16 21 -5 3 4 1 0 3 11 17 -6 3 9 2 0 7 27 38 -11 6
14 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 4 0 1 3 6 13 -7 1 5 1 1 3 9 31 -22 4 9 1 2 6 15 44 -29 5
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 5 0 0 5 4 28 -24 0 4 1 0 3 10 24 -14 3 9 1 0 8 14 52 -38 3
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 20 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 21 - 7---2 - 10-----
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 08 - 0----1 - 51 - 1-2 - 1--
BUDATÉTÉNY SE II.
------3 - 3---1 - 4-0 - 32 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3--2 - 51 - 5-0 - 8-1 - 6--
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4---2 - 2-6 - 2----
HENGER VL FC
--0 - 3-2 - 30 - 4-0 - 41 - 5-----
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2-
II. KER. UFC II.
---9 - 1------2 - 1--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1--1 - 2--0 - 4--
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-7 - 3------0 - 3--1 - 14 - 35 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 1---2 - 2-----4 - 0-
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1---3 - 0--
MUN SE II.
----2 - 34 - 5--1 - 114 - 3----
UNIONE FC II.
-----2 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1

UNIONE FC II.

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
ELMARADT
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
06. 02. 17:00
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
Szakmai stáb Poszt
FRICK LÁSZLÓ Asszisztensedző
WINTER JÓZSEF Kit manager
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol