Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

GB Hegyalja 2050

Klub adatok
Cím
Telefon
Fax

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 2 2 0 0 11 4 7 6 13.5 2019.05.26. 
UTE Bánka Kristóf Sportközpont 
GB Hegyalja 2050 - 
CSABAGYÖNGYE SE
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 2 2 0 0 8 1 7 6 8 2019.05.23. 
Külker SC 
KÜLKER SC - 
II. KER. UFC II.
3 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 2 2 0 0 7 1 6 6 5.5 2019.05.22. 
Budakeszi sporttelep 
BUDAKESZI SC - 
HENGER VL FC
4 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 2 1 0 1 4 3 1 3 5.5 2019.05.22. 
Ikarus BSE 
MAHATMA GANDI - 
3R SPARTACUS
5 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 1 1 0 0 2 1 1 3 13 2019.05.23. 
Külker SC 
KÜLKER SC - 
II. KER. UFC II.
6 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 2 1 0 1 4 4 0 3 5.5 2019.05.22. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING - 
BUDATÉTÉNY SE II.
7 AMATŐR SE AMATŐR SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 7 2019.05.23. 
Ikarus BSE 
AMATŐR SE - 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
8 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 2 1 0 1 4 5 -1 3 9 2019.05.22. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING - 
BUDATÉTÉNY SE II.
9 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 2 1 0 1 3 5 -2 3 10 2019.05.22. 
Budatétény SE 
CSABAGYÖNGYE SE - 
MUN SE II.
10 MUN SE II. MUN SE II. 2 1 0 1 4 7 -3 3 7.5 2019.05.22. 
Budatétény SE 
CSABAGYÖNGYE SE - 
MUN SE II.
11 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 2 0 1 1 1 4 -3 1 9.5 2019.05.22. 
Ikarus BSE 
MAHATMA GANDI - 
3R SPARTACUS
12 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 0 1 1 3 7 -4 1 6 2019.05.23. 
Ikarus BSE 
AMATŐR SE - 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
13 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 2 0 0 2 4 6 -2 0 7.5 2019.05.23. 
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. 
ISSIMO SE II. - 
UNIONE FC II.
14 HENGER VL FC HENGER VL FC 2 0 0 2 3 6 -3 0 8.5 2019.05.22. 
Budakeszi sporttelep 
BUDAKESZI SC - 
HENGER VL FC
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 2019.05.23. 
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. 
ISSIMO SE II. - 
UNIONE FC II.
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 1 4 6
2 UNIONE FC II. KÜLKER SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
3 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
4 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 UNIONE FC II. II. KER. UFC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
7 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
8 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 UNIONE FC II. AMATŐR SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 UNIONE FC II. HENGER VL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 UNIONE FC II. MUN SE II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 11 4 7 6
2 UNIONE FC II. KÜLKER SC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 7 1 6 6
4 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 4 3 1 3
5 UNIONE FC II. II. KER. UFC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 4 0 3
7 UNIONE FC II. AMATŐR SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 5 -1 3
8 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 5 -2 3
10 UNIONE FC II. MUN SE II. 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 4 7 -3 3
11 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 1 1 3 7 -4 1
13 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 4 6 -2 0
14 UNIONE FC II. HENGER VL FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 6 -3 0
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 1 0 0 1 2 5 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 76
2 UNIONE FC II. KÜLKER SC 76
3 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 66
4 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 13
5 UNIONE FC II. II. KER. UFC II.
13
6 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 03
7 UNIONE FC II. AMATŐR SE -13
8 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING -13
9 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE -23
10 UNIONE FC II. MUN SE II. -33
11 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI -31
12 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC -41
13 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. -20
14 UNIONE FC II. HENGER VL FC -30
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II.
-30
 
3R SPARTACUS
------4 - 1-------
AMATŐR SE
-1 - 5------------
BUDAKESZI SC
2 - 0-------------
BUDATÉTÉNY SE II.
----------1 - 4---
CSABAGYÖNGYE SE
---0 - 3----------
GB Hegyalja 2050
---------6 - 2----
HENGER VL FC
----2 - 3---------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
------3 - 1-------
II. KER. UFC II.
--------------
ISSIMO SE II.
--------1 - 2-----
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-----------1 - 1--
KÜLKER SC
------------4 - 0-
MAHATMA GANDI
-0 - 3------------
MUN SE II.
---------4 - 3----
UNIONE FC II.
-----2 - 5--------

GB Hegyalja 2050

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
05. 26. 17:00
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
06. 02. 15:00
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
Szakmai stáb Poszt
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol