Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

UNIONE FC II.

Klub adatok
Cím
1037 BUDAPEST, BOJTÁR U. 53.
Telefon
06/20/941-0711
Fax
06/1-279-2727

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 4 4 0 0 12 2 10 12 10.5 2019.06.01. 
Budakeszi sporttelep 
BUDAKESZI SC - 
MUN SE II.
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 4 3 1 0 14 6 8 10 11.5 2019.06.02. 
Külker SC 
KÜLKER SC - 
GB Hegyalja 2050
3 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 4 3 0 1 10 4 6 9 7.3 2019.05.29. 
Budafoki MTE Sporttelep 
3R SPARTACUS - 
BUDATÉTÉNY SE II.
4 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 4 2 2 0 14 7 7 8 9.3 2019.06.02. 
Külker SC 
KÜLKER SC - 
GB Hegyalja 2050
5 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 4 2 1 1 15 8 7 7 8.3 2019.05.31. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING - 
II. KER. UFC II.
6 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 3 2 1 0 9 4 5 7 7.3 2019.05.29. 
Vasas Sporttelep 
II. KER. UFC II. - 
CSABAGYÖNGYE SE
7 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 4 1 1 2 20 8 12 4 8.3
8 HENGER VL FC HENGER VL FC 4 1 1 2 8 9 -1 4 8 2019.06.02. 
Ikarus BSE 
AMATŐR SE - 
HENGER VL FC
9 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 3 1 1 1 8 10 -2 4 11 2019.06.02. 
Budafoki MTE Sporttelep 
3R SPARTACUS - 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
10 MUN SE II. MUN SE II. 3 1 1 1 6 9 -3 4 4.7 2019.06.01. 
Budakeszi sporttelep 
BUDAKESZI SC - 
MUN SE II.
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 4 1 0 3 5 12 -7 3 7.5 2019.05.29. 
Vasas Sporttelep 
II. KER. UFC II. - 
CSABAGYÖNGYE SE
12 AMATŐR SE AMATŐR SE 4 1 0 3 5 18 -13 3 5.8 2019.06.02. 
Ikarus BSE 
AMATŐR SE - 
HENGER VL FC
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 4 1 0 3 5 22 -17 3 5.3 2019.05.29. 
Budafoki MTE Sporttelep 
3R SPARTACUS - 
BUDATÉTÉNY SE II.
14 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 4 0 1 3 3 9 -6 1 7.5 2019.06.02. 
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. 
MAHATMA GANDI - 
BUDATÉTÉNY SE II.
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 3 0 0 3 8 14 -6 0 5 2019.06.02. 
Panoráma Sportközpont 
CSABAGYÖNGYE SE - 
UNIONE FC II.
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 7 2 5 10
2 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 3 0 3 5 4 2 2 0 4 0 4 8
3 UNIONE FC II. KÜLKER SC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 5 3 2 8
4 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 2 1 0 5 1 4 7 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 1 1 5 2 3 7
5 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 3 1 1 1 4 4 0 4 1 1 0 0 3 2 1 3 4 2 1 1 7 6 1 7
6 UNIONE FC II. II. KER. UFC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 6 1 5 6 3 2 0 1 6 1 5 6
7 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 3 0 3 0 0 0 0 3 1 1 0 0 2 1 1 3 4 1 3 0 2 1 1 6
8 UNIONE FC II. HENGER VL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 3 4 -1 4 4 1 2 1 4 5 -1 5
9 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 4 4 0 4
10 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 2 5 -3 3
11 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE 3 0 2 1 0 4 -4 2 1 0 1 0 1 1 0 1 4 0 3 1 1 5 -4 3
12 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
13 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 1 4 -3 2
14 UNIONE FC II. MUN SE II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 3 5 -2 1
15 UNIONE FC II. AMATŐR SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 1 7 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 3 3 0 0 7 1 6 9 1 1 0 0 5 1 4 3 4 4 0 0 12 2 10 12
2 UNIONE FC II. KÜLKER SC 2 1 1 0 6 2 4 4 2 2 0 0 8 4 4 6 4 3 1 0 14 6 8 10
3 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 6 3 3 6 4 3 0 1 10 4 6 9
4 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 2 1 1 0 8 4 4 4 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 2 0 14 7 7 8
5 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 2 1 0 14 4 10 7 1 0 0 1 1 4 -3 0 4 2 1 1 15 8 7 7
6 UNIONE FC II. II. KER. UFC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 9 4 5 7 3 2 1 0 9 4 5 7
7 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 3 1 1 1 17 4 13 4 1 0 0 1 3 4 -1 0 4 1 1 2 20 8 12 4
8 UNIONE FC II. HENGER VL FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 1 1 6 6 0 4 4 1 1 2 8 9 -1 4
9 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1 1 0 6 4 2 4 1 0 0 1 2 6 -4 0 3 1 1 1 8 10 -2 4
10 UNIONE FC II. MUN SE II. 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 3 1 1 1 6 9 -3 4
11 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE 3 0 0 3 2 10 -8 0 1 1 0 0 3 2 1 3 4 1 0 3 5 12 -7 3
12 UNIONE FC II. AMATŐR SE 2 0 0 2 1 9 -8 0 2 1 0 1 4 9 -5 3 4 1 0 3 5 18 -13 3
13 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 4 18 -14 3 4 1 0 3 5 22 -17 3
14 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 1 3 3 9 -6 1
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 2 0 0 2 5 9 -4 0 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 0 0 3 8 14 -6 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 1012
2 UNIONE FC II. KÜLKER SC 810
3 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 69
4 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 78
5 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 77
6 UNIONE FC II. II. KER. UFC II.
57
7 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 124
8 UNIONE FC II. HENGER VL FC -14
9 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC -24
10 UNIONE FC II. MUN SE II. -34
11 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE -73
12 UNIONE FC II. AMATŐR SE -133
13 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. -173
14 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI -61
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. -60
 
3R SPARTACUS
------4 - 1-------
AMATŐR SE
0 - 41 - 5------------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 0--------2 - 1--
BUDATÉTÉNY SE II.
----------1 - 4---
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3---1 - 5------
GB Hegyalja 2050
-------2 - 2-6 - 2----
HENGER VL FC
----2 - 3---------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 1----3 - 1-----2 - 2-
II. KER. UFC II.
--------------
ISSIMO SE II.
---15 - 1-1 - 1--1 - 2-----
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-----------1 - 1-5 - 3
KÜLKER SC
------2 - 2-----4 - 0-
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 3-------
MUN SE II.
---------4 - 3----
UNIONE FC II.
-----2 - 5-----3 - 4--

UNIONE FC II.

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
ELMARADT
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
06. 02. 17:00
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
Szakmai stáb Poszt
FRICK LÁSZLÓ Asszisztensedző
WINTER JÓZSEF Kit manager
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol