Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

II. KER. UFC II.

Klub adatok
Cím
1028 BUDAPEST, KÖVIDINKA UTCA 24/A
Telefon
06/20-918-2318
Fax
-

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 5 4 1 0 13 3 10 13 10.2 2019.05.22. 
Budakeszi sporttelep 
BUDAKESZI SC - 
HENGER VL FC
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 5 4 1 0 16 7 9 13 11.4 2019.05.23. 
Külker SC 
KÜLKER SC - 
II. KER. UFC II.
3 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 5 3 2 0 19 11 8 11 9 2019.05.26. 
UTE Bánka Kristóf Sportközpont 
GB Hegyalja 2050 - 
CSABAGYÖNGYE SE
4 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 4 3 1 0 16 7 9 10 8 2019.05.19. 
Ikarus BSE 
MAHATMA GANDI - 
II. KER. UFC II.
5 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 5 3 0 2 11 6 5 9 6.2 2019.05.22. 
Ikarus BSE 
MAHATMA GANDI - 
3R SPARTACUS
6 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 5 2 1 2 25 9 16 7 8.8 2019.05.23. 
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. 
ISSIMO SE II. - 
UNIONE FC II.
7 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 5 2 1 2 16 13 3 7 10.2 2019.05.22. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING - 
BUDATÉTÉNY SE II.
8 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 5 2 0 3 7 12 -5 6 9.6 2019.05.22. 
Budatétény SE 
CSABAGYÖNGYE SE - 
MUN SE II.
9 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 4 1 2 1 9 11 -2 5 7.3 2019.05.22. 
Panoráma Sportközpont 
AMATŐR SE - 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
10 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 5 1 1 3 8 10 -2 4 8.4 2019.05.19. 
Ikarus BSE 
MAHATMA GANDI - 
II. KER. UFC II.
11 MUN SE II. MUN SE II. 4 1 1 2 10 14 -4 4 4.5 2019.05.22. 
Budatétény SE 
CSABAGYÖNGYE SE - 
MUN SE II.
12 HENGER VL FC HENGER VL FC 5 1 1 3 9 14 -5 4 6.6 2019.05.22. 
Budakeszi sporttelep 
BUDAKESZI SC - 
HENGER VL FC
13 AMATŐR SE AMATŐR SE 5 1 0 4 5 20 -15 3 6.2 2019.05.22. 
Panoráma Sportközpont 
AMATŐR SE - 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
14 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 4 1 0 3 5 22 -17 3 4.3 2019.05.22. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING - 
BUDATÉTÉNY SE II.
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 4 0 0 4 11 21 -10 0 4.5 2019.05.23. 
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. 
ISSIMO SE II. - 
UNIONE FC II.
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UNIONE FC II. KÜLKER SC 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 4 2 2 7 5 3 2 0 7 4 3 11
2 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 2 2 0 0 4 0 4 6 3 1 1 1 4 6 -2 4 5 3 1 1 8 6 2 10
3 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 3 1 1 1 4 4 0 4 2 2 0 0 4 2 2 6 5 3 1 1 8 6 2 10
4 UNIONE FC II. II. KER. UFC II. 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 6 1 5 6 4 3 0 1 10 2 8 9
5 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 2 0 3 0 3 5 5 2 2 1 5 2 3 8
6 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 2 1 0 5 1 4 7 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 2 1 2 5 3 2 7
7 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 4 0 4 0 1 1 0 4 1 1 0 0 2 1 1 3 5 1 4 0 3 2 1 7
8 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 1 2 -1 5
9 UNIONE FC II. HENGER VL FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 4 -1 4 5 1 2 2 4 6 -2 5
10 UNIONE FC II. MUN SE II. 2 1 0 1 6 4 2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 7 6 1 4
11 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 1 1 2 5 8 -3 4
12 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 1 2 3 6 -3 4
13 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE 3 0 2 1 0 4 -4 2 2 0 2 0 1 1 0 2 5 0 4 1 1 5 -4 4
14 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 1 4 -3 2
15 UNIONE FC II. AMATŐR SE 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 1 7 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UNIONE FC II. BUDAKESZI SC 4 3 1 0 8 2 6 10 1 1 0 0 5 1 4 3 5 4 1 0 13 3 10 13
2 UNIONE FC II. KÜLKER SC 2 1 1 0 6 2 4 4 3 3 0 0 10 5 5 9 5 4 1 0 16 7 9 13
3 UNIONE FC II. GB Hegyalja 2050 2 1 1 0 8 4 4 4 3 2 1 0 11 7 4 7 5 3 2 0 19 11 8 11
4 UNIONE FC II. II. KER. UFC II. 1 1 0 0 7 3 4 3 3 2 1 0 9 4 5 7 4 3 1 0 16 7 9 10
5 UNIONE FC II. 3R SPARTACUS 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 6 3 3 6 5 3 0 2 11 6 5 9
6 UNIONE FC II. ISSIMO SE II. 3 1 1 1 17 4 13 4 2 1 0 1 8 5 3 3 5 2 1 2 25 9 16 7
7 UNIONE FC II. HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 3 2 1 0 14 4 10 7 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 2 1 2 16 13 3 7
8 UNIONE FC II. CSABAGYÖNGYE SE 3 0 0 3 2 10 -8 0 2 2 0 0 5 2 3 6 5 2 0 3 7 12 -5 6
9 UNIONE FC II. KÁPOSZTÁSMEGYER FC 2 1 1 0 6 4 2 4 2 0 1 1 3 7 -4 1 4 1 2 1 9 11 -2 5
10 UNIONE FC II. MAHATMA GANDI 3 1 0 2 6 7 -1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 1 3 8 10 -2 4
11 UNIONE FC II. MUN SE II. 2 1 0 1 8 8 0 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 1 1 2 10 14 -4 4
12 UNIONE FC II. HENGER VL FC 2 0 0 2 3 8 -5 0 3 1 1 1 6 6 0 4 5 1 1 3 9 14 -5 4
13 UNIONE FC II. AMATŐR SE 3 0 0 3 1 11 -10 0 2 1 0 1 4 9 -5 3 5 1 0 4 5 20 -15 3
14 UNIONE FC II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 4 18 -14 3 4 1 0 3 5 22 -17 3
15 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 2 0 0 2 5 9 -4 0 2 0 0 2 6 12 -6 0 4 0 0 4 11 21 -10 0
 
3R SPARTACUS
------4 - 1---1 - 2---
AMATŐR SE
0 - 41 - 5-0 - 2----------
BUDAKESZI SC
2 - 0-3 - 0------1 - 1-2 - 1--
BUDATÉTÉNY SE II.
----------1 - 4---
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 3---1 - 5------
GB Hegyalja 2050
-------2 - 2-6 - 2----
HENGER VL FC
----2 - 3---1 - 5-----
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
-9 - 1----3 - 1-----2 - 2-
II. KER. UFC II.
-------------7 - 3
ISSIMO SE II.
---15 - 1-1 - 1--1 - 2-----
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
-----------1 - 1-5 - 3
KÜLKER SC
------2 - 2-----4 - 0-
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1------
MUN SE II.
-----4 - 5---4 - 3----
UNIONE FC II.
-----2 - 5-----3 - 4--

II. KER. UFC II.

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
ELMARADT
2018. 10. 13. 12:00
Panoráma Sportközpont
05. 26. 19:00
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
05. 31. 19:15
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
Szakmai stáb Poszt
ERDŐ-LAHNER TAS Vezetőedző
SZÉCSI BALÁZS Technikai vezető
RITZ BALÁZS GYÖRGY Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol