Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

UTE

Klub adatok
Cím
1044 Budapest IV., Megyeri út 13
Telefon
06203622813
Fax

MLSZ U-15 I. osztály

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 11 8 3 0 22 9 13 27 8.6 2020.02.22. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC - 
ETO FC GYŐR
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 11 7 4 0 39 7 32 25 8.4 2020.02.22. 
Honvéd MFA Utánpótlás Központ 
BUDAPEST HONVÉD-MFA - 
UTE
3 PMFC PMFC 11 7 2 2 21 17 4 23 8.1 2020.02.22. 
PMFC Kovácstelep Sporttelep 
PMFC - 
MOL FEHÉRVÁR FC
4 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 6 2 3 20 11 9 20 9.8 2020.02.22. 
DVTK Edzőközpont 
DVTK - 
VASAS KUBALA AKADÉMIA
5 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 11 5 5 1 27 14 13 20 9.1 2020.02.22. 
Kisvárda Várkerti Sporttelep 
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA - 
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
6 DVSC-DLA DVSC-DLA 11 5 4 2 21 11 10 19 9.6 2020.02.22. 
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont 
DVSC-DLA - 
MTK BUDAPEST
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 5 4 2 13 7 6 19 9.4 2020.02.22. 
Nyíregyháza Városi Stadion 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - 
FERENCVÁROSI TC
8 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 11 4 3 4 19 23 -4 15 8.3 2020.02.22. 
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont 
DVSC-DLA - 
MTK BUDAPEST
9 PAKSI FC PAKSI FC 11 4 2 5 24 24 0 14 9.1 2020.02.22. 
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep 
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS - 
PAKSI FC
10 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 11 4 2 5 16 21 -5 14 6.7 2020.02.22. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC - 
ETO FC GYŐR
11 DVTK DVTK 11 4 1 6 16 26 -10 13 8.3 2020.02.22. 
DVTK Edzőközpont 
DVTK - 
VASAS KUBALA AKADÉMIA
12 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 11 3 2 6 16 31 -15 11 8.1 2020.02.22. 
PMFC Kovácstelep Sporttelep 
PMFC - 
MOL FEHÉRVÁR FC
13 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 11 2 4 5 14 17 -3 10 8.3 2020.02.22. 
Nyíregyháza Városi Stadion 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - 
FERENCVÁROSI TC
14 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 11 2 0 9 14 31 -17 6 7.4 2020.02.22. 
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep 
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS - 
PAKSI FC
15 UTE UTE 11 0 5 6 15 30 -15 5 8.6 2020.02.22. 
Honvéd MFA Utánpótlás Központ 
BUDAPEST HONVÉD-MFA - 
UTE
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 11 0 1 10 13 31 -18 1 8.3 2020.02.22. 
Kisvárda Várkerti Sporttelep 
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA - 
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 2 2 1 3 1 2 8 6 6 0 0 7 1 6 18 11 8 2 1 10 2 8 26
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 9 3 6 11 6 3 2 1 7 5 2 11 11 6 4 1 16 8 8 22
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 5 3 0 2 6 3 3 9 6 3 3 0 7 2 5 12 11 6 3 2 13 5 8 21
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 2 1 2 1 1 8 6 3 2 1 4 1 3 11 11 5 4 2 6 2 4 19
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 5 1 4 0 2 1 1 7 6 3 2 1 8 5 3 11 11 4 6 1 10 6 4 18
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 6 3 1 2 7 3 4 10 5 1 2 2 3 5 -2 5 11 4 3 4 10 8 2 15
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 5 1 3 1 6 4 2 6 6 3 0 3 4 5 -1 9 11 4 3 4 10 9 1 15
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 2 2 2 3 2 1 8 5 1 3 1 1 1 0 6 11 3 5 3 4 3 1 14
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 6 2 2 2 2 3 -1 8 5 1 3 1 1 1 0 6 11 3 5 3 3 4 -1 14
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 2 2 1 5 4 1 8 6 1 2 3 2 9 -7 5 11 3 4 4 7 13 -6 13
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 6 2 2 2 7 5 2 8 5 1 1 3 1 7 -6 4 11 3 3 5 8 12 -4 12
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 6 2 2 2 2 3 -1 8 5 1 1 3 4 7 -3 4 11 3 3 5 6 10 -4 12
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 1 3 2 4 6 -2 6 5 0 4 1 1 2 -1 4 11 1 7 3 5 8 -3 10
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 5 1 1 3 4 5 -1 4 6 1 2 3 3 4 -1 5 11 2 3 6 7 9 -2 9
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 6 2 1 3 2 4 -2 7 5 0 2 3 1 6 -5 2 11 2 3 6 3 10 -7 9
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 6 0 2 4 3 8 -5 2 5 0 2 3 2 6 -4 2 11 0 4 7 5 14 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 3 2 0 9 4 5 11 6 5 1 0 13 5 8 16 11 8 3 0 22 9 13 27
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 5 3 2 0 23 4 19 11 6 4 2 0 16 3 13 14 11 7 4 0 39 7 32 25
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 5 5 0 0 14 7 7 15 6 2 2 2 7 10 -3 8 11 7 2 2 21 17 4 23
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 4 1 1 13 5 8 13 5 2 1 2 7 6 1 7 11 6 2 3 20 11 9 20
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 14 4 10 11 6 2 3 1 13 10 3 9 11 5 5 1 27 14 13 20
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 5 1 3 1 5 5 0 6 6 4 1 1 16 6 10 13 11 5 4 2 21 11 10 19
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 3 1 1 6 3 3 10 6 2 3 1 7 4 3 9 11 5 4 2 13 7 6 19
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 5 2 2 1 9 7 2 8 6 2 1 3 10 16 -6 7 11 4 3 4 19 23 -4 15
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 6 4 0 2 19 9 10 12 5 0 2 3 5 15 -10 2 11 4 2 5 24 24 0 14
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 6 2 1 3 6 11 -5 7 5 2 1 2 10 10 0 7 11 4 2 5 16 21 -5 14
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 6 3 1 2 14 12 2 10 5 1 0 4 2 14 -12 3 11 4 1 6 16 26 -10 13
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 6 2 1 3 9 13 -4 7 5 1 1 3 7 18 -11 4 11 3 2 6 16 31 -15 11
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 6 1 3 2 10 9 1 6 5 1 1 3 4 8 -4 4 11 2 4 5 14 17 -3 10
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 2 0 3 8 9 -1 6 6 0 0 6 6 22 -16 0 11 2 0 9 14 31 -17 6
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 6 0 2 4 7 17 -10 2 5 0 3 2 8 13 -5 3 11 0 5 6 15 30 -15 5
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 0 1 5 8 17 -9 1 5 0 0 5 5 14 -9 0 11 0 1 10 13 31 -18 1
 
BUDAPEST HONVÉD-MFA
------9 - 16 - 11 - 1-6 - 0--1 - 1-
DVSC-DLA
0 - 0-1 - 11 - 2-2 - 1------1 - 1--
DVTK
0 - 4-3 - 2--2 - 0-----0 - 16 - 23 - 3-
ETO FC GYŐR
0 - 3------2 - 01 - 0--0 - 3-2 - 21 - 3
FERENCVÁROSI TC
---1 - 2-3 - 0-2 - 20 - 0--2 - 32 - 2--
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2 - 41 - 22 - 01 - 2--------2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-------2 - 31 - 3--1 - 32 - 21 - 41 - 2
MOL FEHÉRVÁR FC
-1 - 40 - 1-1 - 13 - 24 - 2---0 - 3----
MTK BUDAPEST
-1 - 1-----1 - 4-4 - 01 - 1---2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-----2 - 0-2 - 0-1 - 10 - 2---1 - 0
PAKSI FC
-0 - 45 - 0-3 - 08 - 23 - 2----0 - 1---
PMFC
-3 - 24 - 14 - 32 - 11 - 0---------
PUSKÁS AKADÉMIA FC
1 - 1----2 - 1--3 - 1--1 - 1-2 - 0-
UTE
0 - 4-------1 - 31 - 33 - 3--1 - 31 - 1
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-----6 - 1-2 - 2-0 - 04 - 12 - 0---
VASAS KUBALA AKADÉMIA
-0 - 33 - 0-1 - 0--4 - 0--3 - 0-2 - 2--

UTE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 22.
2020. 02. 22.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
02. 29.
2020. 02. 29.
UTE Atlétikai Stadion
03. 07.
2020. 03. 07.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
03. 14.
2020. 03. 14.
UTE Atlétikai Stadion
03. 21.
2020. 03. 21.
Nyíregyháza Városi Stadion
03. 28.
2020. 03. 28.
UTE Atlétikai Stadion
04. 04.
2020. 04. 04.
Lantos Mihály Sporttelep
04. 11.
2020. 04. 11.
UTE Atlétikai Stadion
04. 18.
2020. 04. 18.
Illovszky Rudolf Stadion
04. 25.
2020. 04. 25.
UTE Atlétikai Stadion
05. 03.
2020. 05. 03.
Paksi FC Stadion
05. 09.
2020. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
05. 16.
2020. 05. 16.
UTE Atlétikai Stadion
05. 23.
2020. 05. 23.
ETO Stadion
05. 30.
2020. 05. 30.
UTE Atlétikai Stadion
Szakmai stáb Poszt
VIDÁCS GÁSPÁR JÓZSEF Erőnléti edző
ZOMBORI REGŐ Erőnléti edző
HAVANECZ KRISZTIÁN Erőnléti edző
BORDÁN CSABA Utánpótlás szakágvezető
SZÉL JÓZSEF Utánpótlás vezetőedző
DEÁK ZSOLT Utánpótlás vezetőedző
GYIMESI JENŐ Utánpótlás edző
FÜLÖP LAJOS Utánpótlás edző
ERŐS KÁROLY Utánpótlás edző
SCHLICK-SZABÓ LUCA SÁRA Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
ANDRÁS SÁNDOR Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom