Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

Klub adatok
Cím
8086 FELCSÚT, FŐ út 176
Telefon
+36-22/252-087
Fax
+36-22/252-087

NB III. Nyugati csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 17 12 3 2 36 13 23 39 9.6 2020.03.08. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
ÉRDI VSE
2 III. KER TVE III. KER TVE 17 10 5 2 38 18 20 35 9 2020.03.08. 
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya 
BICSKEI TC - 
III. KER TVE
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 17 10 3 4 27 18 9 33 8.6 2020.03.08. 
Lipót SE Pékség sportkomplexuma 
LIPÓT PÉKSÉG SE - 
BKV ELŐRE
4 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 17 8 5 4 24 20 4 29 9.2 2020.03.08. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
ÉRDI VSE
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 17 8 3 6 25 23 2 27 8.3 2020.03.08. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - 
FC NAGYKANIZSA
6 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 17 7 6 4 21 19 2 27 8.8 2020.03.08. 
ESK Ménfőcsanak 
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK - 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 17 6 5 6 25 21 4 23 8 2020.03.08. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 6 4 7 28 27 1 22 8.1 2020.03.08. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
9 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 17 5 6 6 19 15 4 21 8.5 2020.03.08. 
MOL Aréna Sóstó 
MOL FEHÉRVÁR FC II. - 
VLS VESZPRÉM
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 17 5 6 6 19 22 -3 21 9 2020.03.08. 
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya 
BICSKEI TC - 
III. KER TVE
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 17 5 5 7 19 22 -3 20 8.5 2020.03.08. 
Lipót SE Pékség sportkomplexuma 
LIPÓT PÉKSÉG SE - 
BKV ELŐRE
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 5 3 9 25 26 -1 18 8 2020.03.08. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - 
FC NAGYKANIZSA
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 17 4 6 7 15 22 -7 18 7.8 2020.03.08. 
Sárvár FC Sporttelep 
SÁRVÁR FC - 
HÉVÍZ SK
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 17 3 7 7 14 23 -9 16 8.8 2020.03.08. 
MOL Aréna Sóstó 
MOL FEHÉRVÁR FC II. - 
VLS VESZPRÉM
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 17 3 3 11 20 37 -17 12 7.8 2020.03.08. 
Sárvár FC Sporttelep 
SÁRVÁR FC - 
HÉVÍZ SK
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 17 2 4 11 10 39 -29 10 8.1 2020.03.08. 
ESK Ménfőcsanak 
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK - 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 9 6 1 2 9 4 5 19 8 3 2 3 6 4 2 11 17 9 3 5 15 8 7 30
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 9 2 7 0 7 3 4 13 8 5 1 2 7 3 4 16 17 7 8 2 14 6 8 29
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 8 4 3 1 5 3 2 15 9 3 4 2 6 5 1 13 17 7 7 3 11 8 3 28
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 8 3 4 1 5 2 3 13 9 3 5 1 7 4 3 14 17 6 9 2 12 6 6 27
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 9 4 5 0 7 0 7 17 8 1 6 1 3 3 0 9 17 5 11 1 10 3 7 26
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 8 4 3 1 6 3 3 15 9 2 4 3 4 5 -1 10 17 6 7 4 10 8 2 25
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 4 2 2 4 3 1 14 9 2 5 2 5 4 1 11 17 6 7 4 9 7 2 25
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 9 3 3 3 5 6 -1 12 8 3 2 3 6 6 0 11 17 6 5 6 11 12 -1 23
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 9 3 4 2 7 4 3 13 8 2 4 2 4 4 0 10 17 5 8 4 11 8 3 23
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 2 7 0 6 3 3 13 8 2 3 3 6 6 0 9 17 4 10 3 12 9 3 22
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 8 1 4 3 3 7 -4 7 9 2 4 3 3 4 -1 10 17 3 8 6 6 11 -5 17
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 9 3 2 4 5 5 0 11 8 1 2 5 2 12 -10 5 17 4 4 9 7 17 -10 16
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 3 3 4 6 -2 9 9 1 4 4 5 8 -3 7 17 3 7 7 9 14 -5 16
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 1 5 2 6 7 -1 8 9 0 8 1 1 2 -1 8 17 1 13 3 7 9 -2 16
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 8 0 5 3 1 5 -4 5 9 2 3 4 3 6 -3 9 17 2 8 7 4 11 -7 14
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 9 1 2 6 1 8 -7 5 8 1 3 4 1 5 -4 6 17 2 5 10 2 13 -11 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GREENPLAN BALATONLELLE SE ÉRDI VSE 9 6 3 0 21 7 14 21 8 6 0 2 15 6 9 18 17 12 3 2 36 13 23 39
2 GREENPLAN BALATONLELLE SE III. KER TVE 9 6 2 1 24 9 15 20 8 4 3 1 14 9 5 15 17 10 5 2 38 18 20 35
3 GREENPLAN BALATONLELLE SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 5 1 2 13 8 5 16 9 5 2 2 14 10 4 17 17 10 3 4 27 18 9 33
4 GREENPLAN BALATONLELLE SE PÁPAI PERUTZ FC 8 3 2 3 8 10 -2 11 9 5 3 1 16 10 6 18 17 8 5 4 24 20 4 29
5 GREENPLAN BALATONLELLE SE FC NAGYKANIZSA 9 5 1 3 11 11 0 16 8 3 2 3 14 12 2 11 17 8 3 6 25 23 2 27
6 GREENPLAN BALATONLELLE SE HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 8 3 5 0 10 5 5 14 9 4 1 4 11 14 -3 13 17 7 6 4 21 19 2 27
7 GREENPLAN BALATONLELLE SE KOMÁROM VSE 8 4 1 3 11 6 5 13 9 2 4 3 14 15 -1 10 17 6 5 6 25 21 4 23
8 GREENPLAN BALATONLELLE SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 4 3 2 19 10 9 15 8 2 1 5 9 17 -8 7 17 6 4 7 28 27 1 22
9 GREENPLAN BALATONLELLE SE VLS VESZPRÉM 9 4 4 1 14 6 8 16 8 1 2 5 5 9 -4 5 17 5 6 6 19 15 4 21
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE BICSKEI TC 8 3 3 2 9 10 -1 12 9 2 3 4 10 12 -2 9 17 5 6 6 19 22 -3 21
11 GREENPLAN BALATONLELLE SE BKV ELŐRE 9 4 3 2 12 10 2 15 8 1 2 5 7 12 -5 5 17 5 5 7 19 22 -3 20
12 GREENPLAN BALATONLELLE SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 3 1 4 12 11 1 10 9 2 2 5 13 15 -2 8 17 5 3 9 25 26 -1 18
13 GREENPLAN BALATONLELLE SE SÁRVÁR FC 8 2 2 4 6 12 -6 8 9 2 4 3 9 10 -1 10 17 4 6 7 15 22 -7 18
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 2 1 5 9 17 -8 7 9 1 6 2 5 6 -1 9 17 3 7 7 14 23 -9 16
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE HÉVÍZ SK 9 2 3 4 12 15 -3 9 8 1 0 7 8 22 -14 3 17 3 3 11 20 37 -17 12
16 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 9 1 2 6 5 22 -17 5 8 1 2 5 5 17 -12 5 17 2 4 11 10 39 -29 10
 
BICSKEI TC
1 - 0--1 - 3--3 - 2--0 - 20 - 0-2 - 21 - 11 - 0
BKV ELŐRE
-2 - 1---4 - 12 - 11 - 1-1 - 30 - 0-2 - 10 - 20 - 0
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 1-1 - 32 - 10 - 00 - 13 - 0-5 - 14 - 0-3 - 3---
ÉRDI VSE
2 - 12 - 1-2 - 2-0 - 07 - 0-2 - 0--1 - 1-3 - 12 - 1
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3----2 - 10 - 31 - 22 - 00 - 0-2 - 11 - 02 - 1
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2 - 21 - 1-0 - 20 - 32 - 00 - 3-0 - 5-0 - 30 - 3---
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2 - 01 - 13 - 1-1 - 1---1 - 1-0 - 0--1 - 01 - 1
HÉVÍZ SK
0 - 2--1 - 0--2 - 3-2 - 20 - 12 - 20 - 23 - 12 - 2-
III. KER TVE
3 - 2-5 - 11 - 3-5 - 03 - 01 - 01 - 1--4 - 11 - 1--
KOMÁROM VSE
1 - 02 - 0--4 - 2---0 - 01 - 23 - 0--0 - 10 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
--0 - 23 - 12 - 02 - 01 - 0-3 - 3--0 - 12 - 1--
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-2 - 12 - 20 - 1-3 - 2--0 - 2-1 - 50 - 21 - 2--
PÁPAI PERUTZ FC
1 - 22 - 0--0 - 21 - 00 - 3--1 - 1---1 - 12 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 0-2 - 10 - 2-4 - 02 - 3-1 - 22 - 1--1 - 2--
SÁRVÁR FC
--0 - 10 - 3-2 - 2--1 - 2-0 - 01 - 0-1 - 41 - 0
VLS VESZPRÉM
--3 - 0--0 - 1-4 - 13 - 1-1 - 10 - 01 - 11 - 01 - 1

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 08. 11:00
2020. 03. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
03. 14. 14:30
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
03. 22. 11:00
2020. 03. 22. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
03. 29. 15:30
2020. 03. 29. 15:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
04. 05. 11:00
2020. 04. 05. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
04. 12. 16:00
2020. 04. 12. 16:00
Érdi Sporttelep
04. 19. 11:00
2020. 04. 19. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
Perutz Stadion
05. 03. 11:00
2020. 05. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
05. 10. 15:00
2020. 05. 10. 15:00
ESK Ménfőcsanak
05. 17. 11:00
2020. 05. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
05. 24. 17:30
2020. 05. 24. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
05. 31. 17:30
2020. 05. 31. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
Szakmai stáb Poszt
SZÉLESI ZOLTÁN Vezetőedző
MOLNÁR LEVENTE Kapusedző
DIÓS BENCE Erőnléti edző
KISS MÁRTON GYÖRGY Asszisztensedző
BÁRDOSI BALÁZS Asszisztensedző
FARKAS DÁNIEL Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
VIDICS JÁNOS Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple