Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

Klub adatok
Cím
9200 MOSONMAGYARÓVÁR, WITTMANN ANTAL park 1.
Telefon
+36-96/576-377; +36-30/551-1610
Fax

NB III. Nyugati csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 III. KER TVE III. KER TVE 6 5 1 0 15 5 10 16 8.5 2019.09.29. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER TVE - 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 6 4 2 0 11 3 8 14 11.8 2019.09.29. 
Lipót SE Pékség sportkomplexuma 
LIPÓT PÉKSÉG SE - 
PÁPAI PERUTZ FC
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 6 4 0 2 11 10 1 12 7.5 2019.09.29. 
Nagykanizsai Olajbányász Stadion 
FC NAGYKANIZSA - 
BKV ELŐRE
4 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 6 3 2 1 13 4 9 11 9.3 2019.09.29. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - 
ÉRDI VSE
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 6 3 1 2 13 9 4 10 9 2019.09.29. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
SÁRVÁR FC
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 6 3 1 2 9 7 2 10 9.5 2019.09.29. 
Lipót SE Pékség sportkomplexuma 
LIPÓT PÉKSÉG SE - 
PÁPAI PERUTZ FC
7 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 6 2 3 1 4 4 0 9 11 2019.09.29. 
ESK Ménfőcsanak 
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK - 
MOL FEHÉRVÁR FC II.
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 6 2 2 2 9 9 0 8 8.8 2019.09.29. 
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya 
BICSKEI TC - 
VLS VESZPRÉM
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 1 3 11 9 2 7 8.5 2019.09.29. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - 
ÉRDI VSE
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 1 3 10 10 0 7 6 2019.09.29. 
MTE-1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
HÉVÍZ SK
11 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 6 1 4 1 5 5 0 7 7.5 2019.09.29. 
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya 
BICSKEI TC - 
VLS VESZPRÉM
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 6 1 3 2 5 8 -3 6 8.8 2019.09.29. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
SÁRVÁR FC
13 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 1 2 3 3 6 -3 5 9.7 2019.09.29. 
ESK Ménfőcsanak 
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK - 
MOL FEHÉRVÁR FC II.
14 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 6 1 2 3 4 8 -4 5 8 2019.09.29. 
Nagykanizsai Olajbányász Stadion 
FC NAGYKANIZSA - 
BKV ELŐRE
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 6 1 0 5 4 17 -13 3 7 2019.09.29. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER TVE - 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 6 0 1 5 3 16 -13 1 5 2019.09.29. 
MTE-1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
HÉVÍZ SK
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 8 2 6 14
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 3 1 2 0 3 1 2 5 3 3 0 0 4 0 4 9 6 4 2 0 7 1 6 14
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 2 2 0 0 2 0 2 6 4 2 2 0 3 1 2 8 6 4 2 0 5 1 4 14
4 HÉVÍZ SK III. KER TVE 4 1 1 2 2 3 -1 4 2 2 0 0 4 0 4 6 6 3 1 2 6 3 3 10
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 4 2 1 1 4 4 0 7 2 1 0 1 3 3 0 3 6 3 1 2 7 7 0 10
6 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 2 2 0 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 6 6 0 10
7 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 2 1 0 3 1 2 7 3 0 3 0 0 0 0 3 6 2 4 0 3 1 2 10
8 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 2 1 0 3 1 2 7 6 2 2 2 4 5 -1 8
9 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 1 1 1 1 0 4 3 0 3 0 0 0 0 3 6 1 4 1 1 1 0 7
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 1 0 2 2 2 0 3 6 1 3 2 3 3 0 6
11 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 1 0 2 2 2 0 3 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 1 2 3 3 5 -2 5
12 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 3 0 3 0 0 0 0 3 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 0 5 1 1 2 -1 5
13 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 3 0 3 0 2 2 0 3 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 0 4 2 2 4 -2 4
14 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 0 3 3 1 5 -4 3
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 0 2 4 0 5 -5 2
16 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 0 4 -4 1 6 0 2 4 0 6 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK III. KER TVE 4 3 1 0 10 4 6 10 2 2 0 0 5 1 4 6 6 5 1 0 15 5 10 16
2 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 8 1 7 10 6 4 2 0 11 3 8 14
3 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 4 3 0 1 6 5 1 9 2 1 0 1 5 5 0 3 6 4 0 2 11 10 1 12
4 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 3 1 2 0 8 1 7 5 3 2 0 1 5 3 2 6 6 3 2 1 13 4 9 11
5 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 3 2 0 1 6 3 3 6 3 1 1 1 7 6 1 4 6 3 1 2 13 9 4 10
6 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 3 2 0 1 5 3 2 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 9 7 2 10
7 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 3 1 4 4 0 9
8 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 1 1 1 5 4 1 4 6 2 2 2 9 9 0 8
9 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 7 3 4 6 3 0 1 2 4 6 -2 1 6 2 1 3 11 9 2 7
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 6 3 3 4 3 1 0 2 4 7 -3 3 6 2 1 3 10 10 0 7
11 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 1 4 1 5 5 0 7
12 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 0 3 1 4 5 -1 3 6 1 3 2 5 8 -3 6
13 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 2 3 3 6 -3 5
14 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 1 2 3 4 8 -4 5
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 1 0 2 2 8 -6 3 3 0 0 3 2 9 -7 0 6 1 0 5 4 17 -13 3
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 0 1 2 2 6 -4 1 3 0 0 3 1 10 -9 0 6 0 1 5 3 16 -13 1
 
BICSKEI TC
1 - 0--1 - 3--------2 - 2--
BKV ELŐRE
---------1 - 30 - 0-2 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 1----0 - 1--5 - 1------
ÉRDI VSE
-----0 - 07 - 0----1 - 1---
FC NAGYKANIZSA
------2 - 10 - 3-2 - 0--2 - 1--
GREENPLAN BALATONLELLE SE
-----2 - 0--0 - 5--0 - 3---
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1-----------1 - 01 - 1
HÉVÍZ SK
0 - 2----------0 - 2-2 - 2-
III. KER TVE
3 - 2-5 - 1----1 - 01 - 1------
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 2---------0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
--0 - 23 - 1-2 - 0---------
MOL FEHÉRVÁR FC II.
---0 - 1-3 - 2-----0 - 2---
PÁPAI PERUTZ FC
-------------1 - 12 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
--2 - 1--4 - 0--1 - 2------
SÁRVÁR FC
---0 - 3-------1 - 0---
VLS VESZPRÉM
----------1 - 10 - 0--1 - 1

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
09. 29. 16:00
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
10. 06. 14:30
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
10. 12. 14:30
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
10. 20. 14:00
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
10. 27. 13:30
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
11. 03. 13:30
2019. 11. 03. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
11. 10. 13:30
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
11. 17. 11:00
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
11. 24. 15:30
2019. 11. 24. 15:30
ESK Ménfőcsanak
12. 01. 13:00
2019. 12. 01. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
03. 08.
2020. 03. 08.
Komárom Molaji Sporttelep
03. 14.
2020. 03. 14.
MTE-1904 Sporttelep
03. 22.
2020. 03. 22.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
03. 29.
2020. 03. 29.
MTE-1904 Sporttelep
04. 05.
2020. 04. 05.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
04. 12.
2020. 04. 12.
Hévízi Sportpálya
04. 19.
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
04. 26.
2020. 04. 26.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
05. 03.
2020. 05. 03.
MTE-1904 Sporttelep
05. 10.
2020. 05. 10.
Érdi Sporttelep
05. 17.
2020. 05. 17.
MTE-1904 Sporttelep
05. 24.
2020. 05. 24.
Perutz Stadion
05. 31.
2020. 05. 31.
MTE-1904 Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
KIRÁLY JÓZSEF Vezetőedző
ULBERT TIBOR Kapusedző
VARGA LÁSZLÓ Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
TAKÁCS PATRIK Masszőr
DOMBI ÁRPÁD Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom