Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Klub adatok
Cím
2740 Abony, Szolnoki út 15.
Telefon
+36 30 637 2664
Fax

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 7 1 6 3 16
2 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 1 1 0 0 6 1 5 3 15
3 Albertirsa SE Albertirsa SE 1 1 0 0 5 1 4 3 14
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 1 1 0 0 3 1 2 3 13
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 11
6 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 10
7 Inárcs VSE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 12
8 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 6
11 Úri KSK Úri KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
14 Dány KSK Dány KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 3
15 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 1 6 -5 0 2
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 1 0 0 1 1 7 -6 0 1
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Albertirsa SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 Galgahévíz SK Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Galgahévíz SK Inárcs VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 Galgahévíz SK GEAC-FISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Galgahévíz SK Úri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Galgahévíz SK Dány KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3
2 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
3 Galgahévíz SK Albertirsa SE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
4 Galgahévíz SK Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
6 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 Galgahévíz SK Inárcs VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 Galgahévíz SK Úri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 Galgahévíz SK Dány KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
15 Galgahévíz SK GEAC-FISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE
63
2 Galgahévíz SK Pilisi LK II.
53
3 Galgahévíz SK Albertirsa SE
43
4 Galgahévíz SK Sülysápi SE
23
5 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK
13
6 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK
13
7 Galgahévíz SK Inárcs VSE
13
8 Galgahévíz SK Abonyi KID FC
01
9 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II.
01
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE
-10
11 Galgahévíz SK Úri KSK
-10
12 Galgahévíz SK Újszilvás KSE
-10
13 Galgahévíz SK Újlengyel DSE
-20
14 Galgahévíz SK Dány KSK
-40
15 Galgahévíz SK GEAC-FISE
-50
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK
-60
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--------
Albertirsa SE
--5 - 1------------
Dánszentmiklós KSK
--------------3 - 2
Dány KSK
---------------
Galgahévíz SK
---------------
GEAC-FISE
---------------
Inárcs VSE
---------------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------------
Nyáregyházi SE
----------2 - 3----
Pilisi LK II.
-----6 - 1---------
Sülysápi SE
---------------
Tápiógyörgye KSK
---------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1----------
Újlengyel DSE
----------1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1--------
Úri KSK
---------------

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->