Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Galgahévíz SK

Klub adatok
Cím
2193 Galgahévíz, Fő út 143.
Telefon
06-30/924-11-44
Fax

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 19 15 1 3 50 26 24 46 9 2020.04.11. 
Újlengyeli sportpálya 
Újlengyel DSE - 
Albertirsa SE
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 19 12 4 3 56 29 27 40 9.3 2020.04.12. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Dány KSK
3 Dány KSK Dány KSK 19 11 1 7 43 39 4 34 8.5 2020.04.12. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Dány KSK
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 19 10 4 5 47 32 15 34 8.8 2020.04.11. 
Abonyi sportpálya 
Abonyi KID FC - 
Inárcs VSE
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 19 9 2 8 39 47 -8 29 8.5 2020.04.11. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Galgahévíz SK
6 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 19 9 1 9 43 47 -4 28 9 2020.04.11. 
Újlengyeli sportpálya 
Újlengyel DSE - 
Albertirsa SE
7 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 19 8 3 8 41 39 2 27 8.6 2020.04.11. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Pilisi LK II.
8 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 19 8 2 9 49 48 1 26 8.8 2020.04.12. 
Dánszentmiklós KSK Sporttelep 
Dánszentmiklós KSK - 
Tápiószőlős KSE
9 Úri KSK Úri KSK 19 8 4 7 43 42 1 22 8.6 (-6 pont) 2020.04.12. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
GEAC-FISE
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 19 8 1 10 38 41 -3 22 8.3 (-3 pont) 2020.04.12. 
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza) 
Nyáregyházi SE - 
Újszilvás KSE
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 19 6 4 9 44 51 -7 22 8.3 2020.04.11. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Galgahévíz SK
12 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 19 6 4 9 44 52 -8 22 8.3 2020.04.12. 
Dánszentmiklós KSK Sporttelep 
Dánszentmiklós KSK - 
Tápiószőlős KSE
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 19 5 7 7 34 32 2 22 8.1 2020.04.11. 
Abonyi sportpálya 
Abonyi KID FC - 
Inárcs VSE
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 19 4 7 8 31 42 -11 19 8.1 2020.04.11. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Pilisi LK II.
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 19 4 1 14 23 39 -16 13 8 2020.04.12. 
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza) 
Nyáregyházi SE - 
Újszilvás KSE
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 19 5 2 12 33 52 -19 11 7.9 (-6 pont) 2020.04.12. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
GEAC-FISE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 10 7 3 0 14 4 10 24 9 4 3 2 10 8 2 15 19 11 6 2 24 12 12 39
2 GEAC-FISE Albertirsa SE 9 5 2 2 14 5 9 17 10 6 1 3 12 7 5 19 19 11 3 5 26 12 14 36
3 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 10 8 0 2 10 3 7 24 9 3 1 5 12 13 -1 10 19 11 1 7 22 16 6 34
4 GEAC-FISE Dány KSK 9 6 2 1 17 12 5 20 10 4 2 4 7 12 -5 14 19 10 4 5 24 24 0 34
5 GEAC-FISE Abonyi KID FC 10 6 3 1 14 3 11 21 9 3 2 4 6 8 -2 11 19 9 5 5 20 11 9 32
6 GEAC-FISE Inárcs VSE 9 5 2 2 12 8 4 17 10 3 5 2 6 7 -1 14 19 8 7 4 18 15 3 31
7 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 10 5 2 3 20 11 9 17 9 3 2 4 9 8 1 11 19 8 4 7 29 19 10 28
8 GEAC-FISE Galgahévíz SK 9 3 4 2 8 6 2 13 10 4 1 5 11 17 -6 13 19 7 5 7 19 23 -4 26
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 10 5 2 3 10 7 3 17 9 1 4 4 11 16 -5 7 19 6 6 7 21 23 -2 24
10 GEAC-FISE Újlengyel DSE 10 5 1 4 13 11 2 16 9 2 1 6 6 12 -6 7 19 7 2 10 19 23 -4 23
11 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 10 2 4 4 6 8 -2 10 9 3 2 4 7 10 -3 11 19 5 6 8 13 18 -5 21
12 GEAC-FISE Sülysápi SE 9 4 2 3 9 10 -1 14 10 1 1 8 6 15 -9 4 19 5 3 11 15 25 -10 18
13 GEAC-FISE Úri KSK 9 5 0 4 10 9 1 15 10 2 2 6 7 11 -4 2 19 7 2 10 17 20 -3 17
14 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 10 3 2 5 7 9 -2 8 9 2 3 4 8 13 -5 9 19 5 5 9 15 22 -7 17
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 9 2 3 4 6 8 -2 9 10 2 2 6 5 11 -6 8 19 4 5 10 11 19 -8 17
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 2 3 4 8 13 -5 6 10 1 3 6 4 10 -6 3 19 3 6 10 12 23 -11 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 9 9 0 0 29 11 18 27 10 6 1 3 21 15 6 19 19 15 1 3 50 26 24 46
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 10 8 2 0 31 9 22 26 9 4 2 3 25 20 5 14 19 12 4 3 56 29 27 40
3 GEAC-FISE Dány KSK 9 6 0 3 25 19 6 18 10 5 1 4 18 20 -2 16 19 11 1 7 43 39 4 34
4 GEAC-FISE Inárcs VSE 9 7 1 1 31 13 18 22 10 3 3 4 16 19 -3 12 19 10 4 5 47 32 15 34
5 GEAC-FISE Sülysápi SE 9 6 1 2 23 21 2 19 10 3 1 6 16 26 -10 10 19 9 2 8 39 47 -8 29
6 GEAC-FISE Újlengyel DSE 10 5 1 4 24 26 -2 16 9 4 0 5 19 21 -2 12 19 9 1 9 43 47 -4 28
7 GEAC-FISE Pilisi LK II. 10 6 2 2 26 13 13 20 9 2 1 6 15 26 -11 7 19 8 3 8 41 39 2 27
8 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 10 5 2 3 32 28 4 17 9 3 0 6 17 20 -3 9 19 8 2 9 49 48 1 26
9 GEAC-FISE Úri KSK 9 5 1 3 24 18 6 16 10 3 3 4 19 24 -5 6 19 8 4 7 43 42 1 22
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 10 5 1 4 20 17 3 13 9 3 0 6 18 24 -6 9 19 8 1 10 38 41 -3 22
11 GEAC-FISE Galgahévíz SK 9 4 1 4 22 21 1 13 10 2 3 5 22 30 -8 9 19 6 4 9 44 51 -7 22
12 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 10 4 3 3 21 17 4 15 9 2 1 6 23 35 -12 7 19 6 4 9 44 52 -8 22
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 10 5 3 2 23 13 10 18 9 0 4 5 11 19 -8 4 19 5 7 7 34 32 2 22
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 10 1 5 4 13 17 -4 8 9 3 2 4 18 25 -7 11 19 4 7 8 31 42 -11 19
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 9 2 0 7 14 21 -7 6 10 2 1 7 9 18 -9 7 19 4 1 14 23 39 -16 13
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 4 1 4 16 20 -4 10 10 1 1 8 17 32 -15 1 19 5 2 12 33 52 -19 11
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 14 - 0-0 - 21 - 14 - 1-4 - 11 - 1
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1-3 - 15 - 24 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 51 - 26 - 43 - 03 - 27 - 33 - 71 - 1-2 - 2---3 - 2
Dány KSK
-2 - 01 - 22 - 4---4 - 32 - 1-5 - 26 - 4-2 - 11 - 2
Galgahévíz SK
2 - 11 - 34 - 1-2 - 22 - 3--2 - 34 - 2-2 - 13 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 15 - 2-1 - 04 - 40 - 22 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0-2 - 1-3 - 2--4 - 14 - 0-6 - 04 - 52 - 1-
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
0 - 01 - 1-1 - 20 - 01 - 31 - 1--3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 34 - 11 - 02 - 22 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 23 - 26 - 11 - 13 - 1-2 - 3-3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
3 - 2-3 - 11 - 1-3 - 2--2 - 0-4 - 84 - 22 - 11 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 03 - 03 - 23 - 13 - 0-3 - 0-5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 12 - 17 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2-1 - 12 - 2
Újlengyel DSE
2 - 0-1 - 45 - 33 - 25 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 02 - 2
Újszilvás KSE
-0 - 33 - 0-1 - 2-0 - 10 - 22 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 32 - 1-1 - 1-2 - 6-3 - 04 - 16 - 2--2 - 4-

Galgahévíz SK

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
04. 11. 16:00
2020. 04. 11. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Galgahévízi sportpálya
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
GEAC Sporttelep
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Galgahévízi sportpálya
05. 10. 16:30
2020. 05. 10. 16:30
Galgahévízi sportpálya
05. 17. 17:00
2020. 05. 17. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
05. 24. 17:00
2020. 05. 24. 17:00
Galgahévízi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Szakmai stáb Poszt
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple