Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Újlengyel DSE

Klub adatok
Cím
2724 Újlengyel, Kossuth Lajos utca 80.
Telefon
305044094
Fax

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 16 13 0 3 41 23 18 39 8.7 2020.02.29. 
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa) 
Albertirsa SE - 
Inárcs VSE
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 16 10 3 3 49 28 21 33 9 2020.02.29. 
Abonyi sportpálya 
Abonyi KID FC - 
Tápiógyörgye KSK
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 16 9 3 4 38 26 12 30 9.3 2020.02.29. 
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa) 
Albertirsa SE - 
Inárcs VSE
4 Dány KSK Dány KSK 16 9 1 6 38 35 3 28 8.3 2020.03.01. 
Tápiószőlős KSE Sporttelep 
Tápiószőlős KSE - 
Dány KSK
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 16 7 2 7 44 42 2 23 9 2020.03.01. 
Dánszentmiklós KSK Sporttelep 
Dánszentmiklós KSK - 
GEAC-FISE
6 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 16 7 2 7 36 34 2 23 9.1 2020.03.01. 
Pilisi LK Sporttelep 
Pilisi LK II. - 
Galgahévíz SK
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 16 7 2 7 34 42 -8 23 8.6 2020.02.29. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Nyáregyházi SE
8 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 16 7 0 9 36 43 -7 21 8.4 2020.02.29. 
Újlengyeli sportpálya 
Újlengyel DSE - 
Úri KSK
9 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 16 5 5 6 30 27 3 20 8.8 2020.02.29. 
Abonyi sportpálya 
Abonyi KID FC - 
Tápiógyörgye KSK
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 16 7 1 8 34 35 -1 19 8 (-3 pont) 2020.02.29. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Nyáregyházi SE
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 16 5 4 7 36 44 -8 19 8.6 2020.03.01. 
Pilisi LK Sporttelep 
Pilisi LK II. - 
Galgahévíz SK
12 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 16 5 3 8 41 44 -3 18 8.4 2020.03.01. 
Tápiószőlős KSE Sporttelep 
Tápiószőlős KSE - 
Dány KSK
13 Úri KSK Úri KSK 16 7 2 7 37 39 -2 17 8 (-6 pont) 2020.02.29. 
Újlengyeli sportpálya 
Újlengyel DSE - 
Úri KSK
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 16 3 6 7 28 38 -10 15 8.2 2020.03.01. 
Újszilvás KSE Sporttelep 
Újszilvás KSE - 
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 16 4 0 12 22 33 -11 12 7.8 2020.03.01. 
Újszilvás KSE Sporttelep 
Újszilvás KSE - 
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 16 5 2 9 32 43 -11 11 7.9 (-6 pont) 2020.03.01. 
Dánszentmiklós KSK Sporttelep 
Dánszentmiklós KSK - 
GEAC-FISE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 8 6 2 0 11 3 8 20 8 4 2 2 9 7 2 14 16 10 4 2 20 10 10 34
2 GEAC-FISE Dány KSK 8 6 1 1 16 11 5 19 8 3 2 3 5 11 -6 11 16 9 3 4 21 22 -1 30
3 GEAC-FISE Albertirsa SE 8 4 2 2 10 5 5 14 8 5 0 3 11 7 4 15 16 9 2 5 21 12 9 29
4 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 8 6 0 2 8 3 5 18 8 3 1 4 12 12 0 10 16 9 1 6 20 15 5 28
5 GEAC-FISE Inárcs VSE 8 4 2 2 10 8 2 14 8 3 4 1 6 3 3 13 16 7 6 3 16 11 5 27
6 GEAC-FISE Abonyi KID FC 8 5 2 1 13 3 10 17 8 2 2 4 4 8 -4 8 16 7 4 5 17 11 6 25
7 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 8 4 2 2 19 9 10 14 8 3 1 4 8 7 1 10 16 7 3 6 27 16 11 24
8 GEAC-FISE Galgahévíz SK 8 3 3 2 7 5 2 12 8 3 1 4 8 13 -5 10 16 6 4 6 15 18 -3 22
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 8 3 2 3 8 7 1 11 8 1 4 3 11 14 -3 7 16 4 6 6 19 21 -2 18
10 GEAC-FISE Újlengyel DSE 8 4 1 3 10 8 2 13 8 1 1 6 5 12 -7 4 16 5 2 9 15 20 -5 17
11 GEAC-FISE Újszilvás KSE 7 2 3 2 6 5 1 9 9 2 2 5 5 10 -5 8 16 4 5 7 11 15 -4 17
12 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 2 3 4 6 8 -2 9 7 2 2 3 5 9 -4 8 16 4 5 7 11 17 -6 17
13 GEAC-FISE Sülysápi SE 7 3 2 2 7 8 -1 11 9 1 1 7 6 14 -8 4 16 4 3 9 13 22 -9 15
14 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 2 2 5 6 9 -3 5 7 2 3 2 8 10 -2 9 16 4 5 7 14 19 -5 14
15 GEAC-FISE Úri KSK 8 4 0 4 9 9 0 12 8 2 1 5 6 9 -3 1 16 6 1 9 15 18 -3 13
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 8 2 3 3 8 12 -4 6 8 1 3 4 4 8 -4 3 16 3 6 7 12 20 -8 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 8 8 0 0 24 9 15 24 8 5 0 3 17 14 3 15 16 13 0 3 41 23 18 39
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 8 6 2 0 25 9 16 20 8 4 1 3 24 19 5 13 16 10 3 3 49 28 21 33
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 8 6 1 1 25 13 12 19 8 3 2 3 13 13 0 11 16 9 3 4 38 26 12 30
4 GEAC-FISE Dány KSK 8 5 0 3 23 18 5 15 8 4 1 3 15 17 -2 13 16 9 1 6 38 35 3 28
5 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 8 4 2 2 28 26 2 14 8 3 0 5 16 16 0 9 16 7 2 7 44 42 2 23
6 GEAC-FISE Pilisi LK II. 8 5 1 2 22 10 12 16 8 2 1 5 14 24 -10 7 16 7 2 7 36 34 2 23
7 GEAC-FISE Sülysápi SE 7 4 1 2 18 19 -1 13 9 3 1 5 16 23 -7 10 16 7 2 7 34 42 -8 23
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 8 4 0 4 19 22 -3 12 8 3 0 5 17 21 -4 9 16 7 0 9 36 43 -7 21
9 GEAC-FISE Abonyi KID FC 8 5 1 2 21 11 10 16 8 0 4 4 9 16 -7 4 16 5 5 6 30 27 3 20
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 4 1 4 16 16 0 10 7 3 0 4 18 19 -1 9 16 7 1 8 34 35 -1 19
11 GEAC-FISE Galgahévíz SK 8 3 1 4 18 20 -2 10 8 2 3 3 18 24 -6 9 16 5 4 7 36 44 -8 19
12 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 8 3 2 3 18 15 3 11 8 2 1 5 23 29 -6 7 16 5 3 8 41 44 -3 18
13 GEAC-FISE Úri KSK 8 4 1 3 21 18 3 13 8 3 1 4 16 21 -5 4 16 7 2 7 37 39 -2 17
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 1 4 4 12 16 -4 7 7 2 2 3 16 22 -6 8 16 3 6 7 28 38 -10 15
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 7 2 0 5 14 16 -2 6 9 2 0 7 8 17 -9 6 16 4 0 12 22 33 -11 12
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 8 4 1 3 16 18 -2 10 8 1 1 6 16 25 -9 1 16 5 2 9 32 43 -11 11
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 14 - 0-0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1-3 - 1-4 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 33 - 71 - 1-2 - 2---3 - 2
Dány KSK
-2 - 01 - 22 - 4---4 - 3--5 - 26 - 4-2 - 11 - 2
Galgahévíz SK
2 - 11 - 3--2 - 22 - 3--2 - 34 - 2-2 - 13 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 15 - 2-1 - 04 - 4-2 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0-2 - 1-3 - 2--4 - 14 - 0--4 - 52 - 1-
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
0 - 0--1 - 20 - 01 - 31 - 1--3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 02 - 22 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 2-6 - 1-3 - 1-2 - 3-3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
--3 - 11 - 1-3 - 2----4 - 84 - 22 - 11 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0-3 - 23 - 1--3 - 0-5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2--2 - 2
Újlengyel DSE
2 - 0-1 - 45 - 3-5 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0-1 - 2-0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 32 - 1-1 - 1-2 - 6--4 - 16 - 2--2 - 4-

Újlengyel DSE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 29. 15:30
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
03. 08. 14:30
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
03. 14. 16:00
2020. 03. 14. 16:00
Újlengyeli sportpálya
03. 22. 15:00
2020. 03. 22. 15:00
Dány KSK Sporttelep
03. 28. 16:00
2020. 03. 28. 16:00
Újlengyeli sportpálya
04. 05. 16:00
2020. 04. 05. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 11. 16:00
2020. 04. 11. 16:00
Újlengyeli sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
04. 25. 16:30
2020. 04. 25. 16:30
Újlengyeli sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 09. 16:30
2020. 05. 09. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
05. 16. 17:00
2020. 05. 16. 17:00
Újlengyeli sportpálya
05. 23. 17:00
2020. 05. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Szakmai stáb Poszt
LEDŐ LÁSZLÓ JÓZSEF Vezetőedző
JUHÁSZ ANDRÁS Technikai vezető
SCHEIDL MARCELL Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple