Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Klub adatok
Cím
2740 Abony, Szolnoki út 15.
Telefon
06306372664
Fax

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 4 4 0 0 16 7 9 12 11.8 2020.04.12. 
Dánszentmiklós KSK Sporttelep 
Dánszentmiklós KSK - 
Tápiószőlős KSE
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 4 3 1 0 18 10 8 10 12.3 2020.04.12. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Dány KSK
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 4 3 1 0 8 1 7 10 7.3 2020.04.11. 
Abonyi sportpálya 
Abonyi KID FC - 
Inárcs VSE
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 4 3 0 1 10 6 4 9 10 2020.04.11. 
Újlengyeli sportpálya 
Újlengyel DSE - 
Albertirsa SE
5 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 4 3 0 1 15 12 3 9 11.5 2020.04.11. 
Újlengyeli sportpálya 
Újlengyel DSE - 
Albertirsa SE
6 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 4 2 1 1 17 12 5 7 10.3 2020.04.12. 
Dánszentmiklós KSK Sporttelep 
Dánszentmiklós KSK - 
Tápiószőlős KSE
7 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 4 2 0 2 11 9 2 6 10.5 2020.04.11. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Pilisi LK II.
8 Úri KSK Úri KSK 4 2 0 2 9 8 1 6 7.8 2020.04.12. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
GEAC-FISE
9 Sülysápi SE Sülysápi SE 4 2 0 2 10 11 -1 6 8 2020.04.11. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Galgahévíz SK
10 Dány KSK Dány KSK 4 2 0 2 10 12 -2 6 4.5 2020.04.12. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Dány KSK
11 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 4 1 0 3 6 8 -2 3 8 2020.04.12. 
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza) 
Nyáregyházi SE - 
Újszilvás KSE
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 6 8 -2 3 7 2020.04.12. 
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza) 
Nyáregyházi SE - 
Újszilvás KSE
13 GEAC-FISE GEAC-FISE 4 1 0 3 7 17 -10 3 6 2020.04.12. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
GEAC-FISE
14 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 4 0 2 2 3 8 -5 2 8.5 2020.04.11. 
Abonyi sportpálya 
Abonyi KID FC - 
Inárcs VSE
15 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 0 1 3 5 11 -6 1 8 2020.04.11. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Pilisi LK II.
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 4 0 0 4 10 21 -11 0 4.8 2020.04.11. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Galgahévíz SK
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 10 5 5 9 4 4 0 0 12 6 6 12
2 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 12 2 10 10
3 Galgahévíz SK Úri KSK 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 2 2 0 3 4 3 0 1 7 3 4 9
4 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 2 0 3 1 2 8
5 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 2 1 0 5 1 4 7 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 1 1 5 2 3 7
6 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 5 3 2 6
7 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 1 1 5 6 -1 1 4 1 2 1 8 7 1 5
8 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 3 3 0 5
9 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 2 1 6 8 -2 5
10 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 1 1 1 2 1 1 4 4 1 1 2 5 6 -1 4
11 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 3 1 0 2 1 3 -2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 1 2 2 4 -2 4
12 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 1 2 5 11 -6 4
13 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
14 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 2 2 1 5 -4 2
15 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 3 7 -4 1
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 1 3 2 8 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 9 6 3 6 2 2 0 0 7 1 6 6 4 4 0 0 16 7 9 12
2 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 3 3 0 0 16 8 8 9 4 3 1 0 18 10 8 10
3 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 8 1 7 10
4 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 3 0 0 10 3 7 9 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 3 0 1 10 6 4 9
5 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 2 1 0 1 6 7 -1 3 2 2 0 0 9 5 4 6 4 3 0 1 15 12 3 9
6 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 10 11 -1 3 4 2 1 1 17 12 5 7
7 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 2 1 0 1 7 3 4 3 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 2 0 2 11 9 2 6
8 Galgahévíz SK Úri KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 9 8 1 6
9 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 4 8 -4 0 3 2 0 1 6 3 3 6 4 2 0 2 10 11 -1 6
10 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 0 1 7 6 1 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 2 0 2 10 12 -2 6
11 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 0 3 6 8 -2 3
12 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 0 2 5 7 -2 0 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 0 3 6 8 -2 3
13 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 1 0 1 2 6 -4 3 2 0 0 2 5 11 -6 0 4 1 0 3 7 17 -10 3
14 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
15 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 6 -4 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 1 3 5 11 -6 1
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 5 8 -3 0 2 0 0 2 5 13 -8 0 4 0 0 4 10 21 -11 0
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2------1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4----------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2--------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1-------
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----------2 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
---------2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1---------
Sülysápi SE
----------4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2--------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1-0 - 0--------
Újlengyel DSE
-----5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0------------2 - 4-

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
04. 11. 16:00
2020. 04. 11. 16:00
Abonyi sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 25. 16:30
2020. 04. 25. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
05. 09. 16:30
2020. 05. 09. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 17. 17:00
2020. 05. 17. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 23. 17:00
2020. 05. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple