Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Dány KSK

Klub adatok
Cím
2118 Dány, Zsámboki utca 15.
Telefon
+36 30 446 7488
Fax

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 7 6 0 1 22 12 10 18 8.1
2 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 7 6 0 1 26 19 7 18 10.6
3 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 7 5 0 2 22 17 5 15 9.6
4 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 7 4 2 1 26 15 11 14 11.9
5 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 7 4 0 3 20 13 7 12 9.9
6 Dány KSK Dány KSK 7 4 0 3 20 22 -2 12 6.7
7 Inárcs VSE Inárcs VSE 7 3 1 3 14 10 4 10 6.4
8 Sülysápi SE Sülysápi SE 7 3 1 3 18 22 -4 10 9.3
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 7 3 0 4 14 15 -1 9 9.3
10 Úri KSK Úri KSK 7 3 0 4 17 19 -2 9 7.4
11 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 7 2 2 3 15 17 -2 8 9
12 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 7 2 1 4 21 22 -1 7 8.4
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 7 2 0 5 9 13 -4 6 5.9
14 GEAC-FISE GEAC-FISE 7 2 0 5 11 22 -11 6 6.6
15 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 7 1 2 4 8 14 -6 5 9.9
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 7 1 1 5 18 29 -11 4 7.1
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 3 3 0 0 4 1 3 9 4 3 0 1 10 6 4 9 7 6 0 1 14 7 7 18
2 Galgahévíz SK Albertirsa SE 4 2 1 1 6 3 3 7 3 2 0 1 5 3 2 6 7 4 1 2 11 6 5 13
3 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 4 2 2 0 6 2 4 8 3 1 2 0 4 3 1 5 7 3 4 0 10 5 5 13
4 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 4 3 0 1 8 3 5 9 3 1 0 2 5 6 -1 3 7 4 0 3 13 9 4 12
5 Galgahévíz SK Úri KSK 3 3 0 0 8 3 5 9 4 1 0 3 2 4 -2 3 7 4 0 3 10 7 3 12
6 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 4 2 1 1 12 6 6 7 3 1 1 1 4 2 2 4 7 3 2 2 16 8 8 11
7 Galgahévíz SK Dány KSK 3 2 1 0 8 6 2 7 4 1 1 2 2 9 -7 4 7 3 2 2 10 15 -5 11
8 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 2 0 2 6 6 0 6 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 1 3 9 9 0 10
9 Galgahévíz SK Inárcs VSE 3 1 1 1 4 4 0 4 4 1 3 0 3 2 1 6 7 2 4 1 7 6 1 10
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 5 2 1 2 4 4 0 7 2 0 1 1 3 4 -1 1 7 2 2 3 7 8 -1 8
11 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 3 1 1 1 3 3 0 4 4 1 1 2 1 3 -2 4 7 2 2 3 4 6 -2 8
12 Galgahévíz SK Sülysápi SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 1 1 3 5 7 -2 4 7 2 1 4 9 12 -3 7
13 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 4 1 1 2 4 5 -1 4 3 0 2 1 6 7 -1 2 7 1 3 3 10 12 -2 6
14 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 4 1 2 1 1 1 0 5 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 3 3 2 6 -4 6
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 0 0 4 3 13 -10 0 7 1 2 4 6 15 -9 5
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 3 1 1 1 2 4 -2 4 4 0 0 4 1 6 -5 0 7 1 1 5 3 10 -7 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Albertirsa SE 4 4 0 0 13 5 8 12 3 2 0 1 9 7 2 6 7 6 0 1 22 12 10 18
2 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 4 3 0 1 12 10 2 9 3 3 0 0 14 9 5 9 7 6 0 1 26 19 7 18
3 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 4 3 0 1 15 13 2 9 3 2 0 1 7 4 3 6 7 5 0 2 22 17 5 15
4 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 3 1 2 0 10 6 4 5 4 3 0 1 16 9 7 9 7 4 2 1 26 15 11 14
5 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 4 3 0 1 14 4 10 9 3 1 0 2 6 9 -3 3 7 4 0 3 20 13 7 12
6 Galgahévíz SK Dány KSK 3 2 0 1 11 9 2 6 4 2 0 2 9 13 -4 6 7 4 0 3 20 22 -2 12
7 Galgahévíz SK Inárcs VSE 3 2 0 1 11 6 5 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 3 1 3 14 10 4 10
8 Galgahévíz SK Sülysápi SE 2 1 0 1 7 10 -3 3 5 2 1 2 11 12 -1 7 7 3 1 3 18 22 -4 10
9 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 5 3 0 2 10 9 1 9 2 0 0 2 4 6 -2 0 7 3 0 4 14 15 -1 9
10 Galgahévíz SK Úri KSK 3 2 0 1 11 6 5 6 4 1 0 3 6 13 -7 3 7 3 0 4 17 19 -2 9
11 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 1 1 2 9 10 -1 4 3 1 1 1 6 7 -1 4 7 2 2 3 15 17 -2 8
12 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 4 1 1 2 10 8 2 4 3 1 0 2 11 14 -3 3 7 2 1 4 21 22 -1 7
13 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 3 1 0 2 8 7 1 3 4 1 0 3 1 6 -5 3 7 2 0 5 9 13 -4 6
14 Galgahévíz SK GEAC-FISE 3 2 0 1 3 6 -3 6 4 0 0 4 8 16 -8 0 7 2 0 5 11 22 -11 6
15 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 4 1 1 2 5 7 -2 4 3 0 1 2 3 7 -4 1 7 1 2 4 8 14 -6 5
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 1 0 2 7 9 -2 3 4 0 1 3 11 20 -9 1 7 1 1 5 18 29 -11 4
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2----1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3---6 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0----
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
----4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-----3 - 1-4 - 0-
Sülysápi SE
-----3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3---------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 4--7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3--1 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---------6 - 2--2 - 4-

Dány KSK

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
TÓTH DÁNIEL Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->