Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

OMTK-ULE 1913

Klub adatok
Cím
5904 Orosháza Gyopárosfürdő, GYOPÁROSI út 3.
Telefon
Csizmadia Imre: (30) 397-9041
Fax

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 6 0 0 45 3 42 18 8.2
2 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 6 6 0 0 40 4 36 18 8.7
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 5 0 0 37 3 34 15 9.6
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 6 3 1 2 22 16 6 10 6.8
5 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 5 3 0 2 40 11 29 9 5.2
6 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 6 3 0 3 21 7 14 9 8
7 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 6 3 0 3 26 16 10 9 6.7
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 5 2 1 2 11 27 -16 7 8.4
9 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 6 2 1 3 12 37 -25 7 8.5
10 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 1 0 4 6 17 -11 3 5
11 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 6 1 0 5 9 37 -28 3 6.7
12 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 6 0 1 5 3 31 -28 1 5.2
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 5 0 0 5 3 52 -49 0 5.6
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 3 3 0 0 8 1 7 9 3 3 0 0 16 0 16 9 6 6 0 0 24 1 23 18
2 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 3 0 0 9 0 9 9 3 3 0 0 14 3 11 9 6 6 0 0 23 3 20 18
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 3 0 0 14 0 14 9 2 2 0 0 4 0 4 6 5 5 0 0 18 0 18 15
4 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 3 0 1 8 2 6 9 6 3 1 2 10 7 3 10
5 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3 2 0 1 9 5 4 6 2 1 0 1 7 2 5 3 5 3 0 2 16 7 9 9
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 3 3 0 0 8 0 8 9 3 0 0 3 0 4 -4 0 6 3 0 3 8 4 4 9
7 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 4 6 -2 4 3 1 1 1 10 5 5 4 6 2 2 2 14 11 3 8
8 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 3 1 0 2 2 8 -6 3 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 1 2 5 10 -5 7
9 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 1 0 4 2 7 -5 3
10 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 4 0 3 1 5 7 -2 3 2 0 0 2 1 12 -11 0 6 0 3 3 6 19 -13 3
11 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 2 2 2 7 -5 2 6 0 2 4 2 12 -10 2
12 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 3 0 1 2 2 8 -6 1 3 0 1 2 0 7 -7 1 6 0 2 4 2 15 -13 2
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 0 0 2 0 12 -12 0 3 0 1 2 3 16 -13 1 5 0 1 4 3 28 -25 1
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 3 0 0 24 0 24 9 3 3 0 0 21 3 18 9 6 6 0 0 45 3 42 18
2 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 3 3 0 0 12 3 9 9 3 3 0 0 28 1 27 9 6 6 0 0 40 4 36 18
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 3 0 0 24 1 23 9 2 2 0 0 13 2 11 6 5 5 0 0 37 3 34 15
4 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 5 7 -2 4 3 2 0 1 17 9 8 6 6 3 1 2 22 16 6 10
5 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 3 2 0 1 22 8 14 6 2 1 0 1 18 3 15 3 5 3 0 2 40 11 29 9
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 3 3 0 0 19 0 19 9 3 0 0 3 2 7 -5 0 6 3 0 3 21 7 14 9
7 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 2 0 0 2 3 11 -8 0 4 3 0 1 23 5 18 9 6 3 0 3 26 16 10 9
8 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 3 1 0 2 5 23 -18 3 2 1 1 0 6 4 2 4 5 2 1 2 11 27 -16 7
9 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 4 2 1 1 11 11 0 7 2 0 0 2 1 26 -25 0 6 2 1 3 12 37 -25 7
10 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 1 0 2 4 8 -4 3 5 1 0 4 6 17 -11 3
11 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 3 1 0 2 8 18 -10 3 3 0 0 3 1 19 -18 0 6 1 0 5 9 37 -28 3
12 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 2 0 0 2 0 13 -13 0 4 0 1 3 3 18 -15 1 6 0 1 5 3 31 -28 1
13 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
14 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 0 0 2 0 22 -22 0 3 0 0 3 3 30 -27 0 5 0 0 5 3 52 -49 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 - 0-3 - 0---13 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
--------0 - 5-0 - 8-
DUNA ASZFALT TVSE
--0 - 4-4 - 4-2 - 0--5 - 3--
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--------1 - 3-1 - 6-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--6 - 0--2 - 1---16 - 0--
MAROS-MENTI UFC
----1 - 6-4 - 10 - 16----
MERCEDES KLC
-5 - 0-5 - 0-----9 - 0--
OMTK-ULE 1913
-5 - 3--1 - 7-----2 - 8-
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 6-20 - 1---2 - 1-----
Szeged-Csanád Grosics AK
--------3 - 2-2 - 17 - 0
SZEOL SC KFT.
-----0 - 2---0 - 20--
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8----------2 - 3
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 70 - 0----3 - 0-----

OMTK-ULE 1913

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30. 10:00
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
06. 30. 10:00
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
06. 30. 10:00
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
06. 30. 10:00
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
06. 30. 10:00
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
06. 30. 10:00
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
06. 30. 10:00
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
06. 30. 10:00
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
06. 30. 10:00
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
06. 30. 10:00
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
Szakmai stáb Poszt
BUZA BARNABÁS Vezetőedző
CZOLLNER GÁBOR Utánpótlás vezetőedző
BALÁZS JÓZSEF Utánpótlás vezetőedző
GYIMESI ANDRÁS Utánpótlás edző
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->