Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

Klub adatok
Cím
1154 Budapest XV., Szerencs utca 192
Telefon
36205563437
Fax
06/1-369-3615
Web
-

BLSZ I. osztály

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 KELEN SC KELEN SC 3 3 0 0 13 2 11 9 11.7 2020.09.30. 
A.S.R. Gázgyár Sporttelep 
ASR GÁZGYÁR - 
KELEN SC
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 10 4 6 9 10.7 2020.10.03. 
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya 
PÉNZÜGYŐR SE - 
CSEP-GÓL FC
3 CSEPEL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 10.5 2020.10.03. 
Csepel Stadion 
CSEPEL FC - 
1908 SZAC BUDAPEST
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  3 1 1 1 5 4 1 4 10.3 2020.10.03. 
A.S.R. Gázgyár Sporttelep 
ASR GÁZGYÁR - 
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
5 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 3 3 0 4 10.3 2020.09.30. 
A.S.R. Gázgyár Sporttelep 
ASR GÁZGYÁR - 
KELEN SC
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 3 4 -1 4 7.3 2020.10.03. 
Csepel Stadion 
CSEPEL FC - 
1908 SZAC BUDAPEST
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 1 0 0 5 2 3 3 13 2020.10.03. 
Deák Ferenc
8 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 1 0 1 8 6 2 3 13 2020.10.04. 
Ikarus BSE 
IKARUS BSE - 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 1 0 1 4 3 1 3 10.5 2020.10.02. 
Goldball Park 
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC - 
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
10 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 6 6 0 3 6.7 2020.10.03. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE II. - 
REAC
11 UNIONE FC UNIONE FC 3 1 0 2 5 6 -1 3 8.3 2020.10.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC - 
KELEN SC
12 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 2 4 -2 3 3.5 2020.10.02. 
Goldball Park 
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC - 
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
13 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 1 0 2 5 8 -3 3 7.7 2020.10.04. 
Ikarus BSE 
IKARUS BSE - 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
14 REAC REAC 3 0 2 1 4 5 -1 2 7 2020.10.03. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE II. - 
REAC
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 3 0 1 2 1 7 -6 1 7 2020.10.03. 
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya 
PÉNZÜGYŐR SE - 
CSEP-GÓL FC
16 RAFC RAFC 3 0 0 3 1 15 -14 0 4.3 2020.10.03. 
Deák Ferenc
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 5 0 5 9
2 RAFC KELEN SC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 1 0 3 0 3 7
3 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 2 0 2 7
4 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 6 1 5 6
5 RAFC UNIONE FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 3 2 1 6
6 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
7 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 2 0 3
9 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 RAFC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 3 6 -3 3
11 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
12 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 0 1 -1 2
13 RAFC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
14 RAFC REAC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 10 0 10 6 3 3 0 0 13 2 11 9
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 10 4 6 9
3 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 1 1 5 4 1 4
5 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 3 0 4
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 3 4 -1 4
7 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
8 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 8 6 2 3
9 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
10 RAFC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 5 2 3 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 6 6 0 3
11 RAFC UNIONE FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
12 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
13 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 5 8 -3 3
14 RAFC REAC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 2 1 4 5 -1 2
15 RAFC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 10 -9 0 3 0 0 3 1 15 -14 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 RAFC KELEN SC 119
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 69
3 RAFC CSEPEL FC 46
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 14
5 RAFC ASR GÁZGYÁR 04
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST -14
7 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
33
8 RAFC IKARUS BSE 23
9 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 13
10 RAFC BUDAFOKI MTE II. 03
11 RAFC UNIONE FC -13
12 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK -23
13 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK -33
14 RAFC REAC -12
15 RAFC CSEP-GÓL FC -61
16 RAFC RAFC -140
 
1908 SZAC BUDAPEST
---------1 - 3-----
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-----2 - 5---------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1-------------
BUDAFOKI MTE II.
-------5 - 0------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-------0 - 5------
CSEPEL FC
---4 - 1-----------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
---------------
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0------------
IKARUS BSE
----------8 - 1----
KELEN SC
------------3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---3 - 2---
RAFC
---------0 - 5-----
REAC
----1 - 1----------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-----------2 - 01 - 1--
UNIONE FC
-1 - 2---1 - 2---------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
--------------2 - 3

TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
10. 10. 15:00
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
10. 17. 11:00
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
10. 24. 14:30
2020. 10. 24. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
11. 01. 13:00
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
11. 05. 19:45
2020. 11. 05. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
11. 14. 17:00
2020. 11. 14. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
11. 21. 10:00
2020. 11. 21. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
11. 28. 13:00
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
KOLLÁR ZSOLT Vezetőedző
GYŰRŰ LAJOS Vezetőedző
TÓTH GYULA Technikai vezető
TÖRŐCSIK ANDRÁS Asszisztensedző
KRISZTIÁN BENCE Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple