Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

UTE

Klub adatok
Cím
1044 Budapest IV., Megyeri út 13
Telefon
06203622813
Fax

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 KELEN SC KELEN SC 5 4 1 0 8 2 6 13 6.6
2 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 4 0 1 15 4 11 12 8.8
3 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 5 3 0 2 9 5 4 9 5.8
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 3 0 8 2 6 9 9.2
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 2 1 2 9 9 0 7 6.2
6 DEAC DEAC 5 2 1 2 6 9 -3 7 4
7 KTE LA KTE LA 5 2 0 3 6 9 -3 6 4.2
8 UTE UTE 5 1 3 1 10 9 1 6 7.2
9 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 5 1 1 3 15 17 -2 4 8
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 1 1 3 8 10 -2 4 7.2
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 5 1 1 3 8 19 -11 4 5.6
12 ZTE FC ZTE FC 5 1 0 4 5 12 -7 3 5.2
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 5 1 4 7 5 3 2 0 7 2 5 11
2 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 5 3 2 7 2 0 2 0 2 2 0 2 5 2 3 0 7 5 2 9
3 ZTE FC KELEN SC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4 5 2 2 1 2 1 1 8
4 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 0 2 6 6 0 3 5 2 1 2 9 8 1 7
5 ZTE FC UTE 3 2 1 0 3 1 2 7 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 1 2 5 5 0 7
6 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 0 3 0 0 0 0 3 5 1 4 0 3 1 2 7
7 ZTE FC ÚJPEST FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 3 0 2 2 0 3 5 1 4 0 3 2 1 7
8 ZTE FC KTE LA 3 0 3 0 3 3 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 5 1 3 1 4 4 0 6
9 ZTE FC DEAC 3 1 2 0 2 1 1 5 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 3 1 3 3 0 6
10 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 1 3 4 6 -2 4
11 ZTE FC ZTE FC 3 1 0 2 2 4 -2 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 1 0 4 3 8 -5 3
12 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 0 1 2 2 6 -4 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 2 3 3 8 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC KELEN SC 2 2 0 0 5 1 4 6 3 2 1 0 3 1 2 7 5 4 1 0 8 2 6 13
2 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 1 0 1 3 3 0 3 3 3 0 0 12 1 11 9 5 4 0 1 15 4 11 12
3 ZTE FC ÚJPEST FC 2 2 0 0 4 0 4 6 3 1 0 2 5 5 0 3 5 3 0 2 9 5 4 9
4 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 2 0 0 7 1 6 6 3 0 3 0 1 1 0 3 5 2 3 0 8 2 6 9
5 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 7 5 2 7 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 1 2 9 9 0 7
6 ZTE FC DEAC 3 1 1 1 4 5 -1 4 2 1 0 1 2 4 -2 3 5 2 1 2 6 9 -3 7
7 ZTE FC KTE LA 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 1 0 1 2 3 -1 3 5 2 0 3 6 9 -3 6
8 ZTE FC UTE 3 0 3 0 4 4 0 3 2 1 0 1 6 5 1 3 5 1 3 1 10 9 1 6
9 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 2 0 1 1 4 6 -2 1 3 1 0 2 11 11 0 3 5 1 1 3 15 17 -2 4
10 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 1 0 1 3 3 0 3 3 0 1 2 5 7 -2 1 5 1 1 3 8 10 -2 4
11 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 1 0 2 5 14 -9 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 1 1 3 8 19 -11 4
12 ZTE FC ZTE FC 3 1 0 2 4 5 -1 3 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 1 0 4 5 12 -7 3
 
DEAC
--4 - 3--0 - 0--0 - 2--
IKARUS BSE
---1 - 1--3 - 2-3 - 2--
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2--------2 - 1-
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----0 - 2-----3 - 1
KELEN SC
3 - 0-------2 - 1--
KTE LA
-3 - 21 - 3-0 - 1------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------3 - 1--4 - 0
SAJÓVÖLGYE FSE
------1 - 1--3 - 5-
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6----4 - 8---
ÚJPEST FC
---1 - 0-3 - 0-----
UTE
---2 - 2--0 - 0-2 - 2--
ZTE FC
--0 - 3-0 - 1--4 - 1---

UTE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
Szakmai stáb Poszt
KARA DÁNIEL Kapusedző
VIDÁCS GÁSPÁR JÓZSEF Erőnléti edző
KISS ATTILA Erőnléti edző
KISS KRISZTIÁN Erőnléti edző
BENE FERENC Utánpótlás edző
SZÉL JÓZSEF Utánpótlás edző
VARGA SZILVESZTER Utánpótlás edző
KUPECZ DÁVID LÁSZLÓ Masszőr
ANDRÁS SÁNDOR Masszőr
NAGY JÁNOS Masszőr
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->