Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Heréd LC

Klub adatok
Cím
3011 Heréd, Sport utca 4.
Telefon
06702699420
Fax

Megyei I.o.

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Egerszalók SE Egerszalók SE 6 5 0 1 21 2 19 15 2021.10.24. 
Dr. Vass Géza Sporttelep 
Besenyőtelek SC-Erőss Út - 
Egerszalók SE
2 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 5 0 1 19 6 13 15 2021.10.24. 
Dr. Vass Géza Sporttelep 
Besenyőtelek SC-Erőss Út - 
Egerszalók SE
3 FC Hatvan FC Hatvan 5 4 1 0 38 2 36 13 2021.10.24. 
Domoszló Sportpálya 
Domoszló SK - 
FC Hatvan
4 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 6 4 1 1 10 3 7 13 2021.10.24. 
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya 
Maklár SE - 
Gyöngyöshalász SE
5 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 6 3 3 0 9 5 4 12 2021.10.24. 
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű 
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. II. - 
Lőrinci VSC
6 Marshall ASE Marshall ASE 6 3 2 1 12 12 0 11 2021.10.24. 
Andornaktálya Sporttelep 
Marshall ASE - 
Hevestherm Hevesi LSC
7 Heréd LC Heréd LC 5 3 1 1 16 6 10 10 2021.10.24. 
Markó Ferenc Sporttelep 
Heréd LC - 
FÜZESABONY SC
8 Hevestherm Hevesi LSC Hevestherm Hevesi LSC 6 3 0 3 16 13 3 9 2021.10.24. 
Andornaktálya Sporttelep 
Marshall ASE - 
Hevestherm Hevesi LSC
9 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 5 3 0 2 10 7 3 9 2021.10.24. 
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep 
GYÖNGYÖSI AK - 
Felsőtárkány SC
10 ENERGIA SC Gyöngyös ENERGIA SC Gyöngyös 6 2 1 3 24 15 9 7 2021.10.24. 
Bélapátfalvai Sporttelep 
Bélkő SE - Bélapát - 
ENERGIA SC Gyöngyös
11 Maklár SE Maklár SE 6 2 1 3 8 10 -2 7 2021.10.24. 
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya 
Maklár SE - 
Gyöngyöshalász SE
12 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 2 0 3 8 12 -4 6 2021.10.24. 
Bélapátfalvai Sporttelep 
Bélkő SE - Bélapát - 
ENERGIA SC Gyöngyös
13 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. II. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. II. 6 1 0 5 5 20 -15 3 2021.10.24. 
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű 
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. II. - 
Lőrinci VSC
14 Domoszló SK Domoszló SK 5 0 0 5 5 14 -9 0 2021.10.24. 
Domoszló Sportpálya 
Domoszló SK - 
FC Hatvan
15 FÜZESABONY SC FÜZESABONY SC 5 0 0 5 2 18 -16 0 2021.10.24. 
Markó Ferenc Sporttelep 
Heréd LC - 
FÜZESABONY SC
16 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 6 0 0 6 1 59 -58 0 2021.10.24. 
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep 
GYÖNGYÖSI AK - 
Felsőtárkány SC
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 3 0 0 7 1 6 9 3 1 2 0 3 1 2 5 6 4 2 0 10 2 8 14
2 Felsőtárkány SC Heréd LC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 3 0 0 4 1 3 9 5 4 1 0 7 2 5 13
3 Felsőtárkány SC FC Hatvan 2 2 0 0 19 1 18 6 3 1 2 0 2 0 2 5 5 3 2 0 21 1 20 11
4 Felsőtárkány SC GYÖNGYÖSI AK 2 0 2 0 0 0 0 2 3 3 0 0 6 0 6 9 5 3 2 0 6 0 6 11
5 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 3 2 0 1 2 1 1 6 3 1 2 0 2 0 2 5 6 3 2 1 4 1 3 11
6 Felsőtárkány SC ENERGIA SC Gyöngyös 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 1 1 10 2 8 4 6 2 3 1 13 3 10 9
7 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 3 1 1 1 2 1 1 4 3 1 2 0 1 0 1 5 6 2 3 1 3 1 2 9
8 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 3 0 3 0 1 1 0 3 3 1 2 0 2 1 1 5 6 1 5 0 3 2 1 8
9 Felsőtárkány SC Maklár SE 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 2 0 1 3 3 0 6 6 2 1 3 4 6 -2 7
10 Felsőtárkány SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. II. 4 1 1 2 1 3 -2 4 2 1 0 1 1 1 0 3 6 2 1 3 2 4 -2 7
11 Felsőtárkány SC Marshall ASE 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 2 1 3 5 -2 5 6 1 2 3 4 8 -4 5
12 Felsőtárkány SC Hevestherm Hevesi LSC 4 1 1 2 3 3 0 4 2 0 0 2 2 4 -2 0 6 1 1 4 5 7 -2 4
13 Felsőtárkány SC Domoszló SK 3 0 0 3 0 3 -3 0 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 1 3 2 4 -2 4
14 Felsőtárkány SC FÜZESABONY SC 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 1 3 2 7 -5 4
15 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 1 0 4 2 9 -7 3
16 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 3 0 1 2 1 11 -10 1 3 0 0 3 0 21 -21 0 6 0 1 5 1 32 -31 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 3 3 0 0 14 1 13 9 3 2 0 1 7 1 6 6 6 5 0 1 21 2 19 15
2 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 3 0 0 11 2 9 9 3 2 0 1 8 4 4 6 6 5 0 1 19 6 13 15
3 Felsőtárkány SC FC Hatvan 2 2 0 0 24 1 23 6 3 2 1 0 14 1 13 7 5 4 1 0 38 2 36 13
4 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 3 1 1 1 5 3 2 4 3 3 0 0 5 0 5 9 6 4 1 1 10 3 7 13
5 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 3 2 1 0 4 1 3 7 3 1 2 0 5 4 1 5 6 3 3 0 9 5 4 12
6 Felsőtárkány SC Marshall ASE 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 1 1 8 9 -1 7 6 3 2 1 12 12 0 11
7 Felsőtárkány SC Heréd LC 2 2 0 0 8 1 7 6 3 1 1 1 8 5 3 4 5 3 1 1 16 6 10 10
8 Felsőtárkány SC Hevestherm Hevesi LSC 4 2 0 2 11 4 7 6 2 1 0 1 5 9 -4 3 6 3 0 3 16 13 3 9
9 Felsőtárkány SC GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 3 0 0 9 2 7 9 5 3 0 2 10 7 3 9
10 Felsőtárkány SC ENERGIA SC Gyöngyös 3 1 1 1 5 7 -2 4 3 1 0 2 19 8 11 3 6 2 1 3 24 15 9 7
11 Felsőtárkány SC Maklár SE 3 0 1 2 2 5 -3 1 3 2 0 1 6 5 1 6 6 2 1 3 8 10 -2 7
12 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 2 0 0 2 3 8 -5 0 3 2 0 1 5 4 1 6 5 2 0 3 8 12 -4 6
13 Felsőtárkány SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. II. 4 0 0 4 2 15 -13 0 2 1 0 1 3 5 -2 3 6 1 0 5 5 20 -15 3
14 Felsőtárkány SC Domoszló SK 3 0 0 3 3 9 -6 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 0 0 5 5 14 -9 0
15 Felsőtárkány SC FÜZESABONY SC 3 0 0 3 2 13 -11 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 0 0 5 2 18 -16 0
16 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 3 0 0 3 1 26 -25 0 3 0 0 3 0 33 -33 0 6 0 0 6 1 59 -58 0
 
Bélkő SE - Bélapát
---------1 - 5----2 - 3
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2 - 0---4 - 1---------5 - 1
Domoszló SK
0 - 1-2 - 3-------1 - 5----
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. II.
2 - 4----0 - 9--0 - 1----0 - 1-
Egerszalók SE
---3 - 0--9 - 0---2 - 1----
ENERGIA SC Gyöngyös
-----1 - 5-2 - 0----2 - 2--
FC Hatvan
------17 - 0----7 - 1---
Felsőtárkány SC
-----0 - 18--0 - 3----1 - 5-
FÜZESABONY SC
-0 - 4--0 - 5------2 - 4---
Gyöngyöshalász SE
--------3 - 01 - 2--1 - 1--
GYÖNGYÖSI AK
----0 - 2---------1 - 3
Heréd LC
-4 - 1-----------4 - 0-
Hevestherm Hevesi LSC
-0 - 3---4 - 0-7 - 0-0 - 1-----
Lőrinci VSC
--3 - 1-1 - 0-0 - 0--------
Maklár SE
----------0 - 2--1 - 21 - 1
Marshall ASE
--2 - 1--------2 - 2---

Heréd LC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
10. 30. 14:30
2021. 10. 30. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
11. 06. 13:30
2021. 11. 06. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
11. 13. 13:30
2021. 11. 13. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
11. 20. 13:00
2021. 11. 20. 13:00
Markó Ferenc Sporttelep
02. 19. 14:00
2022. 02. 19. 14:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
02. 26. 14:00
2022. 02. 26. 14:00
Markó Ferenc Sporttelep
03. 05. 14:30
2022. 03. 05. 14:30
Bélapátfalvai Sporttelep
03. 12. 14:30
2022. 03. 12. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
03. 19. 15:00
2022. 03. 19. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
03. 26. 15:00
2022. 03. 26. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
04. 02. 15:30
2022. 04. 02. 15:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
04. 09. 15:30
2022. 04. 09. 15:30
Markó Ferenc Sporttelep
04. 16. 16:00
2022. 04. 16. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
04. 23. 16:30
2022. 04. 23. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
04. 30. 17:00
2022. 04. 30. 17:00
Füzesabony Sporttelep
05. 07. 17:00
2022. 05. 07. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
05. 14. 17:00
2022. 05. 14. 17:00
Lőrinci Sporttelep
05. 21. 17:00
2022. 05. 21. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
05. 28. 17:00
2022. 05. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
MOLNÁR ZOLTÁN Vezetőedző
KELEMEN SZILVIA Technikai vezető
FEHÉR ATTILA Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->