Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

GYÖNGYÖSI AK

Klub adatok
Cím
3200 Gyöngyös, Egri út 23.
Telefon
+36 70/387-9624
Fax
+36 37/500-355

NB III. Észak-Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 13 11 2 0 39 10 29 35 2024.03.03. 
Tiszaújváros Sportcentrum 
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS - 
PUTNOK FC
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 13 8 4 1 25 6 19 28 2024.03.03. 
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep 
DVSC II. - 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 13 7 4 2 23 15 8 25 2024.03.03. 
Budai II. László Stadion 
REAC - 
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
4 DVSC II. DVSC II. 13 7 3 3 29 17 12 24 2024.03.03. 
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep 
DVSC II. - 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
5 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 13 6 2 5 23 18 5 20 2024.03.03. 
Tiszaújváros Sportcentrum 
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS - 
PUTNOK FC
6 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 13 6 1 6 22 25 -3 19 2024.03.03. 
Újpest Labdarúgó Sportcentruma 
ÚJPEST FC II. - 
DEAC
7 DEAC DEAC 13 5 4 4 19 20 -1 19 2024.03.03. 
Újpest Labdarúgó Sportcentruma 
ÚJPEST FC II. - 
DEAC
8 KARCAGI SE KARCAGI SE 13 5 3 5 22 19 3 18 2024.03.03. 
Lipcsey Elemér Sporttelep 
KARCAGI SE - 
DVTK II. F4R
9 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 13 5 1 7 19 25 -6 16 2024.03.03. 
Lipcsey Elemér Sporttelep 
KARCAGI SE - 
DVTK II. F4R
10 EGER SE EGER SE 13 4 4 5 11 17 -6 16 2024.03.03. 
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion 
EGER SE - 
GYÖNGYÖSI AK
11 FC HATVAN FC HATVAN 13 3 7 3 19 22 -3 16 2024.03.03. 
Hatvani Népkert Sporttelep 
FC HATVAN - 
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
12 REAC REAC 13 4 1 8 14 32 -18 13 2024.03.03. 
Budai II. László Stadion 
REAC - 
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
13 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 13 3 4 6 18 27 -9 13 2024.03.03. 
Hatvani Népkert Sporttelep 
FC HATVAN - 
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
14 SBTC SBTC 13 2 6 5 12 19 -7 12 2024.03.03. 
Szojka Ferenc Stadion 
SBTC - 
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 13 2 3 8 21 28 -7 9 2024.03.03. 
Szojka Ferenc Stadion 
SBTC - 
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 13 0 3 10 10 26 -16 3 2024.03.03. 
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion 
EGER SE - 
GYÖNGYÖSI AK
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 7 4 2 1 7 1 6 14 6 3 2 1 10 4 6 11 13 7 4 2 17 5 12 25
2 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 7 5 2 0 7 0 7 17 6 2 1 3 4 5 -1 7 13 7 3 3 11 5 6 24
3 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 7 4 2 1 9 6 3 14 6 2 2 2 4 3 1 8 13 6 4 3 13 9 4 22
4 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 6 3 1 2 5 4 1 10 7 3 2 2 7 3 4 11 13 6 3 4 12 7 5 21
5 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 9 4 5 0 7 0 7 17 4 1 1 2 2 3 -1 4 13 5 6 2 9 3 6 21
6 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 6 2 4 0 7 3 4 10 7 2 2 3 5 6 -1 8 13 4 6 3 12 9 3 18
7 GYÖNGYÖSI AK DEAC 7 2 3 2 5 7 -2 9 6 2 3 1 6 4 2 9 13 4 6 3 11 11 0 18
8 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 3 2 1 5 4 1 11 7 1 3 3 5 5 0 6 13 4 5 4 10 9 1 17
9 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 6 4 2 0 6 1 5 14 7 0 3 4 1 7 -6 3 13 4 5 4 7 8 -1 17
10 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 5 3 1 1 4 2 2 10 8 1 3 4 1 5 -4 6 13 4 4 5 5 7 -2 16
11 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 6 3 2 1 6 4 2 11 7 0 4 3 5 8 -3 4 13 3 6 4 11 12 -1 15
12 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 5 1 4 0 1 0 1 7 8 1 5 2 4 7 -3 8 13 2 9 2 5 7 -2 15
13 GYÖNGYÖSI AK SBTC 6 2 3 1 3 2 1 9 7 0 4 3 1 5 -4 4 13 2 7 4 4 7 -3 13
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 8 2 2 4 8 13 -5 8 5 0 4 1 1 3 -2 4 13 2 6 5 9 16 -7 12
15 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 7 0 6 1 3 5 -2 6 6 0 2 4 1 7 -6 2 13 0 8 5 4 12 -8 8
16 GYÖNGYÖSI AK REAC 6 0 3 3 1 8 -7 3 7 0 3 4 3 9 -6 3 13 0 6 7 4 17 -13 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 7 6 1 0 21 3 18 19 6 5 1 0 18 7 11 16 13 11 2 0 39 10 29 35
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 9 7 2 0 19 2 17 23 4 1 2 1 6 4 2 5 13 8 4 1 25 6 19 28
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 7 4 2 1 13 7 6 14 6 3 2 1 10 8 2 11 13 7 4 2 23 15 8 25
4 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 6 4 1 1 16 7 9 13 7 3 2 2 13 10 3 11 13 7 3 3 29 17 12 24
5 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 3 1 2 11 8 3 10 7 3 1 3 12 10 2 10 13 6 2 5 23 18 5 20
6 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 6 4 0 2 14 13 1 12 7 2 1 4 8 12 -4 7 13 6 1 6 22 25 -3 19
7 GYÖNGYÖSI AK DEAC 7 2 3 2 10 12 -2 9 6 3 1 2 9 8 1 10 13 5 4 4 19 20 -1 19
8 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 6 3 1 2 13 8 5 10 7 2 2 3 9 11 -2 8 13 5 3 5 22 19 3 18
9 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 8 4 1 3 16 15 1 13 5 1 0 4 3 10 -7 3 13 5 1 7 19 25 -6 16
10 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 5 2 1 2 3 3 0 7 8 2 3 3 8 14 -6 9 13 4 4 5 11 17 -6 16
11 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 6 2 4 0 10 7 3 10 7 1 3 3 9 15 -6 6 13 3 7 3 19 22 -3 16
12 GYÖNGYÖSI AK REAC 6 2 1 3 7 11 -4 7 7 2 0 5 7 21 -14 6 13 4 1 8 14 32 -18 13
13 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 5 2 1 2 8 9 -1 7 8 1 3 4 10 18 -8 6 13 3 4 6 18 27 -9 13
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 6 1 3 2 8 6 2 6 7 1 3 3 4 13 -9 6 13 2 6 5 12 19 -7 12
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 7 1 1 5 14 16 -2 4 6 1 2 3 7 12 -5 5 13 2 3 8 21 28 -7 9
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 7 0 3 4 5 11 -6 3 6 0 0 6 5 15 -10 0 13 0 3 10 10 26 -16 3
 
DEAC
--1 - 1-0 - 2-3 - 1-2 - 21 - 4-1 - 1--2 - 1
DVSC II.
4 - 1-1 - 1--4 - 0-3 - 1-0 - 44 - 0----
DVTK II. F4R
1 - 42 - 3--2 - 22 - 12 - 01 - 3--4 - 1-2 - 1--
EGER SE
--------0 - 1--1 - 01 - 10 - 11 - 0
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
0 - 01 - 0-4 - 03 - 13 - 02 - 10 - 0--3 - 0-3 - 0--
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------5 - 2-3 - 42 - 3-1 - 21 - 22 - 20 - 1
FC HATVAN
2 - 1--1 - 1-1 - 1---2 - 2-1 - 1-3 - 1-
GYÖNGYÖSI AK
-1 - 3-1 - 2--1 - 11 - 1--1 - 20 - 0-0 - 2-
KARCAGI SE
---1 - 2-4 - 12 - 2--2 - 33 - 0--1 - 0-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-0 - 01 - 0-3 - 1-2 - 41 - 0--4 - 0-2 - 2--
PUTNOK FC
--4 - 04 - 1-----1 - 1-5 - 03 - 03 - 11 - 0
REAC
1 - 2--1 - 0-2 - 0----0 - 2--1 - 52 - 2
SBTC
-1 - 11 - 2-1 - 1---0 - 1---1 - 1-4 - 0
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
0 - 1-----1 - 12 - 13 - 2--2 - 4---
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
-1 - 32 - 0-0 - 0----2 - 1--4 - 0-2 - 4
ÚJPEST FC II.
-4 - 32 - 1-0 - 4---3 - 10 - 1---5 - 3-

GYÖNGYÖSI AK

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 03. 14:00
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
03. 10. 14:00
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
03. 17. 14:00
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
03. 24. 14:00
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
03. 31. 16:00
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
04. 07. 16:00
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
04. 14. 16:00
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
04. 21. 17:00
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
04. 28. 17:00
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
05. 05. 17:00
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
05. 12. 17:00
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
05. 19. 17:00
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
05. 26. 17:00
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
Szakmai stáb Poszt
TÓTH ZSOLT Technikai vezető
SZÉN LÁSZLÓ Asszisztensedző
MAJZIK ZOLTÁN Asszisztensedző
TÁBIT ADÉL ENIKŐ Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL