Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

BALATONFÜREDI FC

Klub adatok
Cím
8230 BALATONFÜRED, FÜRDŐ utca 34.
Telefon
+36-30/947-6161
Fax

NB III. Észak-Nyugati csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 VSC 2015 VESZPRÉM VSC 2015 VESZPRÉM 5 4 1 0 11 4 7 13 2024.03.03. 
Perutz Stadion 
VSC 2015 VESZPRÉM - 
ETO AKADÉMIA
2 OPUS TIGÁZ TATABÁNYA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 5 4 0 1 11 5 6 12 2024.03.03. 
Grosics Gyula Stadion 
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA - 
BUDAÖRS
3 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 5 3 1 1 11 6 5 10 2024.03.02. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR II. - 
III. KER. TVE
4 KELEN SC KELEN SC 5 3 1 1 6 4 2 10 2024.03.03. 
Kelen SC Sporttelep 
KELEN SC - 
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
5 SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 5 3 0 2 11 9 2 9 2024.03.03. 
Kelen SC Sporttelep 
KELEN SC - 
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 5 2 3 0 6 3 3 9 2024.03.02. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR II. - 
III. KER. TVE
7 DOROGI FC DOROGI FC 5 2 2 1 7 5 2 8 2024.03.03. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
BALATONFÜREDI FC
8 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 2 1 2 6 6 0 7 2024.03.03. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
BALATONFÜREDI FC
9 BICSKEI TC BICSKEI TC 5 2 1 2 6 7 -1 7 2024.03.03. 
Bicskei TC Sporttelep 
BICSKEI TC - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 2 2 7 10 -3 5 2024.03.03. 
Bicskei TC Sporttelep 
BICSKEI TC - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 5 1 2 2 5 9 -4 5 2024.03.03. 
Soproni Városi Stadion 
CAOLA SC SOPRON - 
KOMÁROM VSE
12 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 5 1 1 3 6 7 -1 4 2024.03.03. 
Soproni Városi Stadion 
CAOLA SC SOPRON - 
KOMÁROM VSE
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 5 1 1 3 4 6 -2 4 2024.03.03. 
Kocsis István Városi Sporttelep 
CSORNAI SE - 
ZTE FC II.
14 CSORNAI SE CSORNAI SE 5 1 0 4 8 11 -3 3 2024.03.03. 
Kocsis István Városi Sporttelep 
CSORNAI SE - 
ZTE FC II.
15 BUDAÖRS BUDAÖRS 5 1 0 4 6 12 -6 3 2024.03.03. 
Grosics Gyula Stadion 
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA - 
BUDAÖRS
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 5 1 0 4 3 10 -7 3 2024.03.03. 
Perutz Stadion 
VSC 2015 VESZPRÉM - 
ETO AKADÉMIA
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ETO AKADÉMIA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 2 2 0 0 2 0 2 6 3 2 0 1 3 2 1 6 5 4 0 1 5 2 3 12
2 ETO AKADÉMIA KELEN SC 2 2 0 0 2 0 2 6 3 1 1 1 2 2 0 4 5 3 1 1 4 2 2 10
3 ETO AKADÉMIA SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 3 3 0 0 7 0 7 9 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 3 0 2 8 4 4 9
4 ETO AKADÉMIA VSC 2015 VESZPRÉM 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 5 3 2 6 5 3 0 2 6 4 2 9
5 ETO AKADÉMIA III. KER. TVE 3 1 2 0 2 1 1 5 2 1 1 0 1 0 1 4 5 2 3 0 3 1 2 9
6 ETO AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 3 2 1 4 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 2 1 6 4 2 8
7 ETO AKADÉMIA BALATONFÜREDI FC 3 2 1 0 4 2 2 7 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 2 2 1 4 3 1 8
8 ETO AKADÉMIA CSORNAI SE 2 2 0 0 4 1 3 6 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 2 1 2 5 4 1 7
9 ETO AKADÉMIA KOMÁROM VSE 3 2 1 0 3 1 2 7 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 2 1 2 3 6 -3 7
10 ETO AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 1 1 0 4 2 2 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 3 1 4 3 1 6
11 ETO AKADÉMIA BICSKEI TC 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 1 1 3 3 0 4 5 1 3 1 3 3 0 6
12 ETO AKADÉMIA CAOLA SC SOPRON 2 1 0 1 3 3 0 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 2 2 3 4 -1 5
13 ETO AKADÉMIA ZTE FC II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 1 0 1 1 1 0 3 5 1 2 2 1 2 -1 5
14 ETO AKADÉMIA DOROGI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 2 3 -1 4 5 1 2 2 2 4 -2 5
15 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 0 1 4 0 5 -5 1
16 ETO AKADÉMIA BUDAÖRS 3 0 0 3 1 6 -5 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 1 4 2 8 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ETO AKADÉMIA VSC 2015 VESZPRÉM 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 7 3 4 7 5 4 1 0 11 4 7 13
2 ETO AKADÉMIA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 8 4 4 6 5 4 0 1 11 5 6 12
3 ETO AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 2 0 0 7 3 4 6 3 1 1 1 4 3 1 4 5 3 1 1 11 6 5 10
4 ETO AKADÉMIA KELEN SC 2 2 0 0 3 1 2 6 3 1 1 1 3 3 0 4 5 3 1 1 6 4 2 10
5 ETO AKADÉMIA SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 3 3 0 0 10 2 8 9 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 3 0 2 11 9 2 9
6 ETO AKADÉMIA III. KER. TVE 3 1 2 0 5 3 2 5 2 1 1 0 1 0 1 4 5 2 3 0 6 3 3 9
7 ETO AKADÉMIA DOROGI FC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 2 1 7 5 2 8
8 ETO AKADÉMIA BALATONFÜREDI FC 3 2 1 0 6 3 3 7 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 2 1 2 6 6 0 7
9 ETO AKADÉMIA BICSKEI TC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 4 5 -1 4 5 2 1 2 6 7 -1 7
10 ETO AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 4 4 0 4 2 0 1 1 3 6 -3 1 5 1 2 2 7 10 -3 5
11 ETO AKADÉMIA KOMÁROM VSE 3 1 2 0 3 2 1 5 2 0 0 2 2 7 -5 0 5 1 2 2 5 9 -4 5
12 ETO AKADÉMIA CAOLA SC SOPRON 2 1 0 1 5 4 1 3 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 1 1 3 6 7 -1 4
13 ETO AKADÉMIA ZTE FC II. 3 1 1 1 2 2 0 4 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 1 1 3 4 6 -2 4
14 ETO AKADÉMIA CSORNAI SE 2 1 0 1 5 4 1 3 3 0 0 3 3 7 -4 0 5 1 0 4 8 11 -3 3
15 ETO AKADÉMIA BUDAÖRS 3 0 0 3 2 8 -6 0 2 1 0 1 4 4 0 3 5 1 0 4 6 12 -6 3
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 3 1 0 2 3 6 -3 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 0 4 3 10 -7 3
 
BALATONFÜREDI FC
---4 - 21 - 1-1 - 0--------
BICSKEI TC
2 - 0-----0 - 2--------
BUDAÖRS
-0 - 1--------1 - 4--1 - 3-
CAOLA SC SOPRON
--------0 - 3---5 - 1--
CSORNAI SE
--2 - 4--3 - 0---------
DOROGI FC
--2 - 0--------1 - 1---
ETO AKADÉMIA
---2 - 1------1 - 3--0 - 2-
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-----2 - 1-----5 - 2---
III. KER. TVE
-3 - 1-0 - 0---2 - 2-------
KELEN SC
------1 - 0--2 - 1-----
KOMÁROM VSE
---1 - 0----0 - 0----2 - 2-
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
1 - 0-------------2 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 2------0 - 1--2 - 1---
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
----2 - 1----3 - 05 - 1----
VSC 2015 VESZPRÉM
-------------2 - 02 - 1
ZTE FC II.
----1 - 01 - 2---0 - 0-----

BALATONFÜREDI FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
ELMARADT
2023. 11. 05. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
03. 03. 14:00
2024. 03. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
03. 10. 14:00
2024. 03. 10. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
03. 17. 14:00
2024. 03. 17. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
03. 24. 14:00
2024. 03. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
03. 31. 16:00
2024. 03. 31. 16:00
Kelen SC Sporttelep
04. 07. 16:00
2024. 04. 07. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
04. 14. 16:00
2024. 04. 14. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
04. 21. 17:00
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
04. 28. 11:00
2024. 04. 28. 11:00
ETO Stadion
05. 05. 17:00
2024. 05. 05. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
05. 12. 17:00
2024. 05. 12. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
05. 19. 17:00
2024. 05. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
05. 26. 17:00
2024. 05. 26. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
BORGULYA ISTVÁN Vezetőedző
SEBŐK LAJOS Technikai vezető
SCHMIDMAJER ÁDÁM Kapusedző
SZALAI GÁBOR Asszisztensedző
CSIKÓS SÁNDOR Asszisztensedző
NÉMETH ANDRÁS Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL