Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Újhartyán VSE

Klub adatok
Cím
2367 Újhartyán, Fő utca 21.
Telefon
+36 20 383 7071
Fax

II. osztályú felnőttbajnokság, Déli csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 15 11 3 1 41 10 31 36 2024.02.24. 
Tápiószentmártoni Sporttelep 
Aranyszarvas SE - 
Abonyi KID FC
2 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 15 10 4 1 68 22 46 34 2024.02.25. 
Viadukt SE Sporttelep ( Forrás utca ) 
Pátyi SE-HelloParks  - 
Újhartyán VSE
3 Diósdi TC Diósdi TC 15 10 3 2 39 16 23 33 2024.02.25. 
Diósdi TC Sporttelep 
Diósdi TC - 
Dunaharaszti MTK II.
4 Tápiósági KSK Tápiósági KSK 15 9 3 3 36 20 16 30 2024.02.24. 
Tápiósági sportpálya 
Tápiósági KSK - 
Ráckeve VAFC
5 Pátyi SE-HelloParks  Pátyi SE-HelloParks  15 9 2 4 32 19 13 29 2024.02.25. 
Viadukt SE Sporttelep ( Forrás utca ) 
Pátyi SE-HelloParks  - 
Újhartyán VSE
6 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 15 8 2 5 31 31 0 26 2024.02.24. 
Tápiósági sportpálya 
Tápiósági KSK - 
Ráckeve VAFC
7 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 15 6 4 5 35 25 10 22 2024.02.24. 
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája 
Halásztelki FC - 
Tápiószecső FC
8 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 15 6 3 6 32 35 -3 21 2024.02.25. 
Diósdi TC Sporttelep 
Diósdi TC - 
Dunaharaszti MTK II.
9 Halásztelki FC Halásztelki FC 15 6 1 8 35 39 -4 19 2024.02.24. 
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája 
Halásztelki FC - 
Tápiószecső FC
10 Százhalombattai VUK SE Százhalombattai VUK SE 15 5 2 8 16 30 -14 17 2024.02.24. 
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ 
Százhalombattai VUK SE - 
Törökbálint
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 15 4 4 7 18 25 -7 16 2024.02.25. 
Alsónémedi sportpálya 
Alsónémedi SE - 
Albertirsai SE
12 Törökbálint Törökbálint 15 5 0 10 18 38 -20 15 2024.02.24. 
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ 
Százhalombattai VUK SE - 
Törökbálint
13 Ócsa VSE Ócsa VSE 15 3 3 9 20 35 -15 12 2024.02.25. 
Ócsai sportpálya 
Ócsa VSE - 
Üllői SE
14 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 15 2 4 9 22 48 -26 10 2024.02.24. 
Tápiószentmártoni Sporttelep 
Aranyszarvas SE - 
Abonyi KID FC
15 Üllői SE Üllői SE 15 2 3 10 16 43 -27 9 2024.02.25. 
Ócsai sportpálya 
Ócsa VSE - 
Üllői SE
16 Albertirsai SE Albertirsai SE 15 1 5 9 16 39 -23 8 2024.02.25. 
Alsónémedi sportpálya 
Alsónémedi SE - 
Albertirsai SE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Albertirsai SE Újhartyán VSE 9 7 2 0 21 4 17 23 6 4 2 0 13 3 10 14 15 11 4 0 34 7 27 37
2 Albertirsai SE Tápiósági KSK 7 4 2 1 7 2 5 14 8 5 3 0 8 2 6 18 15 9 5 1 15 4 11 32
3 Albertirsai SE Aranyszarvas SE 7 4 3 0 9 1 8 15 8 4 4 0 10 2 8 16 15 8 7 0 19 3 16 31
4 Albertirsai SE Diósdi TC 7 4 3 0 7 2 5 15 8 4 0 4 8 7 1 12 15 8 3 4 15 9 6 27
5 Albertirsai SE Pátyi SE-HelloParks 8 3 3 2 11 7 4 12 7 3 3 1 7 3 4 12 15 6 6 3 18 10 8 24
6 Albertirsai SE Tápiószecső FC 8 4 3 1 11 5 6 15 7 2 2 3 6 7 -1 8 15 6 5 4 17 12 5 23
7 Albertirsai SE Dunaharaszti MTK II. 10 5 1 4 11 10 1 16 5 0 2 3 2 6 -4 2 15 5 3 7 13 16 -3 18
8 Albertirsai SE Halásztelki FC 6 3 0 3 7 7 0 9 9 2 2 5 7 14 -7 8 15 5 2 8 14 21 -7 17
9 Albertirsai SE Ráckeve VAFC 9 2 4 3 4 7 -3 10 6 2 1 3 6 8 -2 7 15 4 5 6 10 15 -5 17
10 Albertirsai SE Ócsa VSE 7 2 3 2 4 5 -1 9 8 2 2 4 4 10 -6 8 15 4 5 6 8 15 -7 17
11 Albertirsai SE Abonyi KID FC 8 2 4 2 7 8 -1 10 7 2 0 5 4 9 -5 6 15 4 4 7 11 17 -6 16
12 Albertirsai SE Alsónémedi SE 5 1 3 1 2 2 0 6 10 1 7 2 4 4 0 10 15 2 10 3 6 6 0 16
13 Albertirsai SE Albertirsai SE 8 2 2 4 4 7 -3 8 7 1 3 3 3 8 -5 6 15 3 5 7 7 15 -8 14
14 Albertirsai SE Törökbálint 7 3 1 3 6 8 -2 10 8 0 2 6 0 12 -12 2 15 3 3 9 6 20 -14 12
15 Albertirsai SE Üllői SE 7 0 4 3 2 5 -3 4 8 1 5 2 4 10 -6 8 15 1 9 5 6 15 -9 12
16 Albertirsai SE Százhalombattai VUK SE 7 0 3 4 2 8 -6 3 8 0 3 5 2 10 -8 3 15 0 6 9 4 18 -14 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Albertirsai SE Aranyszarvas SE 7 6 1 0 21 4 17 19 8 5 2 1 20 6 14 17 15 11 3 1 41 10 31 36
2 Albertirsai SE Újhartyán VSE 9 6 3 0 41 10 31 21 6 4 1 1 27 12 15 13 15 10 4 1 68 22 46 34
3 Albertirsai SE Diósdi TC 7 4 2 1 14 7 7 14 8 6 1 1 25 9 16 19 15 10 3 2 39 16 23 33
4 Albertirsai SE Tápiósági KSK 7 5 1 1 18 9 9 16 8 4 2 2 18 11 7 14 15 9 3 3 36 20 16 30
5 Albertirsai SE Pátyi SE-HelloParks 8 4 1 3 15 14 1 13 7 5 1 1 17 5 12 16 15 9 2 4 32 19 13 29
6 Albertirsai SE Ráckeve VAFC 9 6 1 2 19 16 3 19 6 2 1 3 12 15 -3 7 15 8 2 5 31 31 0 26
7 Albertirsai SE Tápiószecső FC 8 5 1 2 24 9 15 16 7 1 3 3 11 16 -5 6 15 6 4 5 35 25 10 22
8 Albertirsai SE Dunaharaszti MTK II. 10 4 2 4 23 24 -1 14 5 2 1 2 9 11 -2 7 15 6 3 6 32 35 -3 21
9 Albertirsai SE Halásztelki FC 6 3 1 2 16 14 2 10 9 3 0 6 19 25 -6 9 15 6 1 8 35 39 -4 19
10 Albertirsai SE Százhalombattai VUK SE 7 2 0 5 6 17 -11 6 8 3 2 3 10 13 -3 11 15 5 2 8 16 30 -14 17
11 Albertirsai SE Alsónémedi SE 5 2 1 2 6 7 -1 7 10 2 3 5 12 18 -6 9 15 4 4 7 18 25 -7 16
12 Albertirsai SE Törökbálint 7 4 0 3 14 12 2 12 8 1 0 7 4 26 -22 3 15 5 0 10 18 38 -20 15
13 Albertirsai SE Ócsa VSE 7 1 2 4 9 15 -6 5 8 2 1 5 11 20 -9 7 15 3 3 9 20 35 -15 12
14 Albertirsai SE Abonyi KID FC 8 1 3 4 14 22 -8 6 7 1 1 5 8 26 -18 4 15 2 4 9 22 48 -26 10
15 Albertirsai SE Üllői SE 7 1 1 5 6 20 -14 4 8 1 2 5 10 23 -13 5 15 2 3 10 16 43 -27 9
16 Albertirsai SE Albertirsai SE 8 0 3 5 9 20 -11 3 7 1 2 4 7 19 -12 5 15 1 5 9 16 39 -23 8
 
Abonyi KID FC
-2 - 20 - 5-4 - 54 - 3-1 - 31 - 10 - 1----2 - 2
Albertirsai SE
2 - 30 - 01 - 2-1 - 31 - 4-0 - 4-2 - 2-2 - 2---
Alsónémedi SE
------2 - 0--0 - 11 - 1--1 - 42 - 1
Aranyszarvas SE
--2 - 0-1 - 13 - 0--4 - 12 - 1---2 - 07 - 1
Diósdi TC
2 - 02 - 22 - 32 - 1-3 - 0-----1 - 12 - 0--
Dunaharaszti MTK II.
--4 - 2-3 - 20 - 52 - 21 - 24 - 2-2 - 3-2 - 04 - 41 - 2
Halásztelki FC
--1 - 2---2 - 1-5 - 31 - 1---2 - 65 - 1
Ócsa VSE
2 - 21 - 2-0 - 11 - 4-----0 - 41 - 14 - 1--
Pátyi SE-HelloParks
--1 - 10 - 40 - 3-3 - 14 - 0-2 - 32 - 1-3 - 1--
Ráckeve VAFC
-3 - 22 - 1-1 - 2--2 - 10 - 0-3 - 2-5 - 01 - 82 - 0
Százhalombattai VUK SE
----1 - 41 - 0-0 - 3-0 - 31 - 2--2 - 51 - 0
Tápiósági KSK
3 - 12 - 0-1 - 10 - 4-6 - 2----3 - 13 - 0--
Tápiószecső FC
8 - 1-3 - 11 - 1-4 - 03 - 1-0 - 21 - 24 - 1----
Törökbálint
5 - 03 - 01 - 01 - 5--2 - 3---2 - 0-0 - 4--
Újhartyán VSE
4 - 18 - 1--3 - 3--7 - 03 - 0--1 - 16 - 16 - 03 - 3
Üllői SE
-0 - 0--0 - 3--1 - 40 - 6--1 - 43 - 11 - 2-

Újhartyán VSE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 03. 14:00
2024. 03. 03. 14:00
Újhartyáni sportpálya
03. 10. 14:30
2024. 03. 10. 14:30
Ócsai sportpálya
03. 17. 14:30
2024. 03. 17. 14:30
Újhartyáni sportpálya
03. 24. 15:00
2024. 03. 24. 15:00
Tápiósági sportpálya
03. 31. 15:00
2024. 03. 31. 15:00
Újhartyáni sportpálya
04. 07. 16:00
2024. 04. 07. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
04. 14. 16:00
2024. 04. 14. 16:00
Újhartyáni sportpálya
04. 20. 16:00
2024. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
04. 28. 16:30
2024. 04. 28. 16:30
Újhartyáni sportpálya
05. 04. 16:30
2024. 05. 04. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
05. 12. 16:30
2024. 05. 12. 16:30
Újhartyáni sportpálya
05. 18. 17:00
2024. 05. 18. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
05. 26. 17:00
2024. 05. 26. 17:00
Újhartyáni sportpálya
06. 01. 17:00
2024. 06. 01. 17:00
Abonyi sportpálya
Szakmai stáb Poszt
SURMAN ISTVÁN Technikai vezető
SIKNA GÁBOR Technikai vezető
MÁRTON ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL