Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

SZENT ISTVÁN SE

Klub adatok
Cím
1095 Budapest IX., MESTER UTCA 56-58
Telefon
06307579991
Fax
1/215-6096

BLSZ I. osztály

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 CSEPEL TC CSEPEL TC 6 5 0 1 13 5 8 15 2024.03.02. 
Csepel Stadion 
CSEPEL TC - 
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
2 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 6 5 0 1 12 4 8 15 2024.03.02. 
Vasgolyó utcai Sporttelep 
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE - 
BUDAFOKI MTE II.
3 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 4 1 1 16 6 10 13 2024.03.01. 
Dr. Koltai Jenő Sportközpont 
TFSE-11TEAMSPORTS - 
1908 SZAC BUDAPEST
4 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 4 0 2 16 11 5 12 2024.03.02. 
III. ker. TVE Sporttelep 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - 
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 3 1 2 13 9 4 10 2024.03.02. 
Vasgolyó utcai Sporttelep 
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE - 
BUDAFOKI MTE II.
6 UNIONE FOOTBALL CLUB UNIONE FOOTBALL CLUB 6 3 1 2 10 9 1 10 2024.03.02. 
III. ker. TVE Sporttelep 
UNIONE FOOTBALL CLUB - 
CSEPEL UFC
7 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 6 3 1 2 7 8 -1 10 2024.03.01. 
ROKK Sporttelep 
SZENT ISTVÁN SE - 
PESTSZENTIMREI SK
8 XV. KERÜLETI ISSIMO SE XV. KERÜLETI ISSIMO SE 6 3 0 3 16 16 0 9 2024.03.02. 
III. ker. TVE Sporttelep 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - 
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
9 SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 6 2 3 1 17 12 5 9 2024.03.02. 
Csepel Stadion 
CSEPEL TC - 
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
10 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 6 2 1 3 14 16 -2 7 2024.03.01. 
ROKK Sporttelep 
SZENT ISTVÁN SE - 
PESTSZENTIMREI SK
11 II. KERÜLET UFC II. KERÜLET UFC 6 2 1 3 9 14 -5 7 2024.03.02. 
Panoráma Sportközpont 
II. KERÜLET UFC - 
UDSE-GÁZGYÁR
12 CSEPEL UFC CSEPEL UFC 6 2 0 4 11 14 -3 6 2024.03.02. 
III. ker. TVE Sporttelep 
UNIONE FOOTBALL CLUB - 
CSEPEL UFC
13 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 1 2 3 9 15 -6 5 2024.03.02. 
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep 
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - 
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
14 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 6 1 2 3 8 14 -6 5 2024.03.02. 
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep 
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - 
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
15 TFSE-11TEAMSPORTS TFSE-11TEAMSPORTS 6 1 1 4 5 16 -11 4 2024.03.01. 
Dr. Koltai Jenő Sportközpont 
TFSE-11TEAMSPORTS - 
1908 SZAC BUDAPEST
16 UDSE-GÁZGYÁR UDSE-GÁZGYÁR 6 0 0 6 3 10 -7 0 2024.03.02. 
Panoráma Sportközpont 
II. KERÜLET UFC - 
UDSE-GÁZGYÁR
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UDSE-GÁZGYÁR 1908 SZAC BUDAPEST 3 3 0 0 4 0 4 9 3 2 1 0 4 1 3 7 6 5 1 0 8 1 7 16
2 UDSE-GÁZGYÁR BUDAFOKI MTE II. 3 1 2 0 3 1 2 5 3 3 0 0 5 0 5 9 6 4 2 0 8 1 7 14
3 UDSE-GÁZGYÁR CSEPEL TC 3 3 0 0 4 0 4 9 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 4 1 1 6 3 3 13
4 UDSE-GÁZGYÁR 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 2 0 1 4 4 0 6 3 1 1 1 3 3 0 4 6 3 1 2 7 7 0 10
5 UDSE-GÁZGYÁR SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 3 1 2 0 4 2 2 5 3 1 2 0 3 2 1 5 6 2 4 0 7 4 3 10
6 UDSE-GÁZGYÁR TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 1 1 1 4 2 2 4 3 1 2 0 4 1 3 5 6 2 3 1 8 3 5 9
7 UDSE-GÁZGYÁR CSEPEL UFC 4 2 1 1 7 4 3 7 2 0 0 2 1 4 -3 0 6 2 1 3 8 8 0 7
8 UDSE-GÁZGYÁR XV. KERÜLETI ISSIMO SE 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 2 1 3 6 8 -2 7
9 UDSE-GÁZGYÁR SZENT ISTVÁN SE 3 2 1 0 4 2 2 7 3 0 0 3 1 5 -4 0 6 2 1 3 5 7 -2 7
10 UDSE-GÁZGYÁR XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 1 0 3 4 7 -3 3 2 1 0 1 1 1 0 3 6 2 0 4 5 8 -3 6
11 UDSE-GÁZGYÁR UNIONE FOOTBALL CLUB 4 1 1 2 2 3 -1 4 2 0 2 0 3 3 0 2 6 1 3 2 5 6 -1 6
12 UDSE-GÁZGYÁR FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 1 2 3 5 -2 4 6 1 3 2 5 7 -2 6
13 UDSE-GÁZGYÁR UDSE-GÁZGYÁR 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 1 2 -1 4 6 1 2 3 1 3 -2 5
14 UDSE-GÁZGYÁR PESTSZENTIMREI SK 4 1 2 1 2 2 0 5 2 0 0 2 0 3 -3 0 6 1 2 3 2 5 -3 5
15 UDSE-GÁZGYÁR TFSE-11TEAMSPORTS 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 1 3 2 8 -6 4 6 1 2 3 2 8 -6 5
16 UDSE-GÁZGYÁR II. KERÜLET UFC 3 0 0 3 0 3 -3 0 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 1 1 4 2 6 -4 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UDSE-GÁZGYÁR CSEPEL TC 3 3 0 0 8 2 6 9 3 2 0 1 5 3 2 6 6 5 0 1 13 5 8 15
2 UDSE-GÁZGYÁR BUDAFOKI MTE II. 3 2 0 1 6 4 2 6 3 3 0 0 6 0 6 9 6 5 0 1 12 4 8 15
3 UDSE-GÁZGYÁR 1908 SZAC BUDAPEST 3 2 1 0 9 3 6 7 3 2 0 1 7 3 4 6 6 4 1 1 16 6 10 13
4 UDSE-GÁZGYÁR 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 2 0 1 8 5 3 6 3 2 0 1 8 6 2 6 6 4 0 2 16 11 5 12
5 UDSE-GÁZGYÁR TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 2 0 1 7 3 4 6 3 1 1 1 6 6 0 4 6 3 1 2 13 9 4 10
6 UDSE-GÁZGYÁR UNIONE FOOTBALL CLUB 4 1 1 2 5 6 -1 4 2 2 0 0 5 3 2 6 6 3 1 2 10 9 1 10
7 UDSE-GÁZGYÁR PESTSZENTIMREI SK 4 2 1 1 5 4 1 7 2 1 0 1 2 4 -2 3 6 3 1 2 7 8 -1 10
8 UDSE-GÁZGYÁR XV. KERÜLETI ISSIMO SE 3 1 0 2 8 12 -4 3 3 2 0 1 8 4 4 6 6 3 0 3 16 16 0 9
9 UDSE-GÁZGYÁR SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 3 1 1 1 8 7 1 4 3 1 2 0 9 5 4 5 6 2 3 1 17 12 5 9
10 UDSE-GÁZGYÁR SZENT ISTVÁN SE 3 2 0 1 7 5 2 6 3 0 1 2 7 11 -4 1 6 2 1 3 14 16 -2 7
11 UDSE-GÁZGYÁR II. KERÜLET UFC 3 0 1 2 3 9 -6 1 3 2 0 1 6 5 1 6 6 2 1 3 9 14 -5 7
12 UDSE-GÁZGYÁR CSEPEL UFC 4 2 0 2 9 6 3 6 2 0 0 2 2 8 -6 0 6 2 0 4 11 14 -3 6
13 UDSE-GÁZGYÁR XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 1 1 2 8 10 -2 4 2 0 1 1 1 5 -4 1 6 1 2 3 9 15 -6 5
14 UDSE-GÁZGYÁR FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 1 1 2 6 9 -3 4 6 1 2 3 8 14 -6 5
15 UDSE-GÁZGYÁR TFSE-11TEAMSPORTS 1 0 0 1 0 2 -2 0 5 1 1 3 5 14 -9 4 6 1 1 4 5 16 -11 4
16 UDSE-GÁZGYÁR UDSE-GÁZGYÁR 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 0 0 4 3 7 -4 0 6 0 0 6 3 10 -7 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----2 - 0---3 - 3-4 - 0----
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-0 - 3--4 - 2--------4 - 0-
BUDAFOKI MTE II.
--2 - 1-1 - 2----3 - 1-----
CSEPEL TC
---4 - 0-------2 - 1--2 - 1
CSEPEL UFC
0 - 3----4 - 03 - 0-----2 - 3--
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
----------1 - 1---1 - 4
II. KERÜLET UFC
--0 - 2----2 - 6-----1 - 1-
PESTSZENTIMREI SK
2 - 1--0 - 2---1 - 12 - 0------
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
---1 - 2----6 - 41 - 1-----
SZENT ISTVÁN SE
----4 - 2------2 - 11 - 2--
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
----------5 - 01 - 0--1 - 3
TFSE-11TEAMSPORTS
-0 - 2-------------
UDSE-GÁZGYÁR
-0 - 1----0 - 2--------
UNIONE FOOTBALL CLUB
--0 - 1----1 - 22 - 2---2 - 1--
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 3----2 - 2----2 - 43 - 1---
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
-6 - 5----1 - 4----1 - 3---

SZENT ISTVÁN SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 01. 19:00
2024. 03. 01. 19:00
ROKK Sporttelep
03. 09. 11:00
2024. 03. 09. 11:00
Csepel USE Sporttelep (Hollandi út)
03. 14. 19:00
2024. 03. 14. 19:00
ROKK Sporttelep
03. 23. 11:00
2024. 03. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelepe
03. 28. 19:00
2024. 03. 28. 19:00
ROKK Sporttelep
04. 05. 19:30
2024. 04. 05. 19:30
Vasgolyó utcai Sporttelep
04. 12. 19:00
2024. 04. 12. 19:00
ROKK Sporttelep
04. 19. 19:30
2024. 04. 19. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
04. 26. 19:00
2024. 04. 26. 19:00
ROKK Sporttelep
05. 04. 17:00
2024. 05. 04. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
05. 11. 17:30
2024. 05. 11. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
05. 18. 18:15
2024. 05. 18. 18:15
Panoráma Sportközpont
05. 24. 19:00
2024. 05. 24. 19:00
ROKK Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
NYILASI TIBOR Vezetőedző
DARU ANDREA Technikai vezető
MAKRÁNYI SÁNDOR Asszisztensedző
HÉRAY LÁSZLÓ SZABOLCS Asszisztensedző
DÁVID VANESSA EUDOXIA Masszőr
SZOKOLAI LÁSZLÓ ANDRÁS Sportigazgató
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL