Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 18. forduló

Sorsolás
2019. 03. 23. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 23. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
05-15 20:15
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 16 13 3 0 79 21 58 42 8 2019.04.07. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
II. KER. UFC II. - 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 17 12 1 4 54 25 29 37 8.5 2019.04.07. 
Budakeszi sporttelep 
BUDAKESZI SC - 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 17 11 2 4 73 30 43 35 8.5 2019.04.07. 
Budafoki MTE Sporttelep 
3R SPARTACUS - 
ISSIMO SE II.
4 KÜLKER SC KÜLKER SC 17 11 2 4 42 34 8 35 8.9 2019.04.07. 
Ikarus BSE 
AMATŐR SE - 
KÜLKER SC
5 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 17 10 3 4 47 24 23 33 8.2 2019.04.07. 
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. 
MAHATMA GANDI - 
CSABAGYÖNGYE SE
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 17 9 3 5 69 46 23 30 7.8 2019.04.06. 
Budatétény SE 
BUDATÉTÉNY SE II. - 
GB Hegyalja 2050
7 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 17 9 3 5 31 23 8 30 8.1 2019.04.07. 
Budafoki MTE Sporttelep 
3R SPARTACUS - 
ISSIMO SE II.
8 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 17 9 2 6 58 43 15 29 7.8 2019.04.07. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
II. KER. UFC II. - 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 17 8 1 8 48 40 8 25 8.1 2019.04.14. 
UTE Bánka Kristóf Sportközpont 
GB Hegyalja 2050 - 
HENGER VL FC
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 16 5 0 11 56 60 -4 15 7.8 2019.04.06. 
Budafoki MTE Sporttelep 
MUN SE II. - 
UNIONE FC II.
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 17 4 1 12 25 72 -47 13 8.1 2019.04.07. 
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. 
MAHATMA GANDI - 
CSABAGYÖNGYE SE
12 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 16 3 3 10 33 52 -19 12 7.8 2019.04.07. 
Budakeszi sporttelep 
BUDAKESZI SC - 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 17 3 3 11 30 68 -38 12 7.4 2019.04.06. 
Budatétény SE 
BUDATÉTÉNY SE II. - 
GB Hegyalja 2050
14 MUN SE II. MUN SE II. 16 2 1 13 24 59 -35 7 7.1 2019.04.06. 
Budafoki MTE Sporttelep 
MUN SE II. - 
UNIONE FC II.
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 16 2 0 14 19 91 -72 6 7 2019.04.07. 
Ikarus BSE 
AMATŐR SE - 
KÜLKER SC
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 8 6 1 1 23 4 19 19 8 7 0 1 23 1 22 21 16 13 1 2 46 5 41 40
2 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 9 5 2 2 15 5 10 17 8 6 1 1 18 8 10 19 17 11 3 3 33 13 20 36
3 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 8 4 2 2 9 6 3 14 9 4 3 2 9 3 6 15 17 8 5 4 18 9 9 29
4 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 8 4 1 3 11 8 3 13 9 4 3 2 14 15 -1 15 17 8 4 5 25 23 2 28
5 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 9 2 5 2 12 8 4 11 8 5 1 2 9 6 3 16 17 7 6 4 21 14 7 27
6 AMATŐR SE KÜLKER SC 7 3 3 1 10 8 2 12 10 4 3 3 10 12 -2 15 17 7 6 4 20 20 0 27
7 AMATŐR SE HENGER VL FC 9 2 2 5 10 11 -1 8 8 5 1 2 12 8 4 16 17 7 3 7 22 19 3 24
8 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 8 4 1 3 9 7 2 13 9 2 4 3 9 14 -5 10 17 6 5 6 18 21 -3 23
9 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 3 2 4 12 13 -1 11 8 3 2 3 17 12 5 11 17 6 4 7 29 25 4 22
10 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 8 3 2 3 5 5 0 11 9 2 4 3 7 6 1 10 17 5 6 6 12 11 1 21
11 AMATŐR SE UNIONE FC II. 9 3 1 5 17 13 4 10 7 3 1 3 6 10 -4 10 16 6 2 8 23 23 0 20
12 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 4 2 2 7 6 1 14 8 1 1 6 2 16 -14 4 16 5 3 8 9 22 -13 18
13 AMATŐR SE MUN SE II. 8 1 3 4 9 14 -5 6 8 1 3 4 2 9 -7 6 16 2 6 8 11 23 -12 12
14 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 9 0 4 5 1 19 -18 4 8 0 4 4 3 13 -10 4 17 0 8 9 4 32 -28 8
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 8 0 2 6 4 21 -17 2 8 1 2 5 7 21 -14 5 16 1 4 11 11 42 -31 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 8 6 2 0 39 15 24 20 8 7 1 0 40 6 34 22 16 13 3 0 79 21 58 42
2 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 9 5 1 3 25 17 8 16 8 7 0 1 29 8 21 21 17 12 1 4 54 25 29 37
3 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 9 6 1 2 37 10 27 19 8 5 1 2 36 20 16 16 17 11 2 4 73 30 43 35
4 AMATŐR SE KÜLKER SC 7 5 2 0 23 9 14 17 10 6 0 4 19 25 -6 18 17 11 2 4 42 34 8 35
5 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 8 5 0 3 24 14 10 15 9 5 3 1 23 10 13 18 17 10 3 4 47 24 23 33
6 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 8 3 2 3 25 21 4 11 9 6 1 2 44 25 19 19 17 9 3 5 69 46 23 30
7 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 8 5 1 2 13 9 4 16 9 4 2 3 18 14 4 14 17 9 3 5 31 23 8 30
8 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 6 1 2 31 21 10 19 8 3 1 4 27 22 5 10 17 9 2 6 58 43 15 29
9 AMATŐR SE HENGER VL FC 9 3 0 6 19 26 -7 9 8 5 1 2 29 14 15 16 17 8 1 8 48 40 8 25
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 9 3 0 6 38 35 3 9 7 2 0 5 18 25 -7 6 16 5 0 11 56 60 -4 15
11 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 9 0 1 8 10 49 -39 1 8 4 0 4 15 23 -8 12 17 4 1 12 25 72 -47 13
12 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 2 2 4 20 20 0 8 8 1 1 6 13 32 -19 4 16 3 3 10 33 52 -19 12
13 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 8 0 1 7 13 30 -17 1 9 3 2 4 17 38 -21 11 17 3 3 11 30 68 -38 12
14 AMATŐR SE MUN SE II. 8 1 0 7 15 33 -18 3 8 1 1 6 9 26 -17 4 16 2 1 13 24 59 -35 7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 8 0 0 8 5 42 -37 0 8 2 0 6 14 49 -35 6 16 2 0 14 19 91 -72 6
 
3R SPARTACUS
-0 - 4-1 - 0-2 - 04 - 1---1 - 20 - 02 - 03 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7--0 - 92 - 10--0 - 1--
BUDAKESZI SC
2 - 04 - 03 - 08 - 03 - 6--1 - 41 - 51 - 1-2 - 1--
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3--2 - 4--3 - 3-3 - 5-1 - 42 - 50 - 32 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 33 - 91 - 102 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6--
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 3-5 - 3
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 41 - 00 - 41 - 5-6 - 2---
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2 - 29 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 21 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1-5 - 4-7 - 05 - 2-2 - 12 - 2-7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 23 - 17 - 10 - 42 - 0-
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 3-4 - 0-6 - 31 - 3-0 - 3--1 - 14 - 35 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 10 - 03 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0-
MAHATMA GANDI
-0 - 32 - 3---1 - 35 - 1--5 - 33 - 06 - 02 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 3-2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-1 - 2--
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6-5 - 22 - 52 - 6--3 - 53 - 53 - 4-6 - 1
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 27 3.9
2. 37 5.3
3. 30 4.3
4. 48 6.9
5. 38 5.4
6. 35 5
7. 43 6.1
8. 50 7.1
9. 45 6.4
10. 37 5.3
11. 43 6.1
12. 36 5.1
13. 36 5.1
14. 38 5.4
15. 38 5.4
16. 31 4.4
17. 37 5.3
18. 39 6.5
Össz. 688 5.5
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 15 2.14 0
2. 14 2 0
3. 19 2.71 0
4. 16 2.29 2
5. 22 3.14 2
6. 15 2.14 1
7. 10 1.43 1
8. 20 2.86 2
9. 22 3.14 4
10. 16 2.29 1
11. 12 1.71 1
12. 20 2.86 1
13. 18 2.57 1
14. 9 1.29 0
15. 13 1.86 1
16. 19 2.71 1
17. 22 3.14 0
18. 27 4.5 1
Össz. 309 2.49 19

BAJNOKSÁG CSAPATAI

3R SPARTACUS

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
04. 07. 11:00
2019. 04. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
04. 21. 11:00
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
04. 27. 13:00
2019. 04. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
05. 05. 11:00
2019. 05. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
05. 08. 19:00
2019. 05. 08. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
05. 11.
2019. 05. 11.
Budafoki MTE Sporttelep
05. 19. 11:00
2019. 05. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
05. 22.
2019. 05. 22.
Panoráma Sportközpont
05. 25. 13:00
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
06. 02. 11:00
2019. 06. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
KISS BALÁZS GUSZTÁV Vezetőedző
CSÖLLE LÁSZLÓ GYULA Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol