Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 1. forduló

Sorsolás
2021. 08. 01. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 08. 01. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2021. 08. 01. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 08. 01. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 08. 01. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 08. 01. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
ELMARADT
2021. 08. 01. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 08. 01. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 08. 01. 18:00
Perutz Stadion
2021. 08. 01. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2021. 08. 05. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 1 1 0 0 4 1 3 3 2021.10.03. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
ÉRDI VSE
2 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 2021.09.29. 
Veszprémi Városi Stadion 
VLS VESZPRÉM - 
ETO AKADÉMIA
3 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 1 0 0 3 1 2 3 2021.10.03. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR II. - 
ZTE FC II.
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 2 0 2 3 2021.10.03. 
Andráshida SC Sporttelep 
TARR ANDRÁSHIDA SC - 
BVSC-ZUGLÓ
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 2 0 2 3 2021.10.03. 
MTE 1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 1 0 0 2 0 2 3 2021.10.03. 
Kelen SC Sporttelep 
KELEN SC - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
7 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 0 2 3 2021.09.29. 
Veszprémi Városi Stadion 
VLS VESZPRÉM - 
ETO AKADÉMIA
8 ZTE FC II. ZTE FC II. 1 1 0 0 2 0 2 3 2021.10.03. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR II. - 
ZTE FC II.
9 KELEN SC KELEN SC 1 1 0 0 3 2 1 3 2021.10.03. 
Kelen SC Sporttelep 
KELEN SC - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
10 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2021.10.03. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
ÉRDI VSE
11 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2021.10.03. 
Balatonfüredi FC Sporttelep 
BALATONFÜREDI FC - 
FC NAGYKANIZSA
12 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 0 1 -1 0 2021.10.03. 
Soproni Városi Stadion 
SC SOPRON - 
VLS VESZPRÉM
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 2021.10.03. 
Andráshida SC Sporttelep 
TARR ANDRÁSHIDA SC - 
BVSC-ZUGLÓ
14 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 2 -2 0 2021.10.03. 
Balatonfüredi FC Sporttelep 
BALATONFÜREDI FC - 
FC NAGYKANIZSA
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 0 0 1 0 2 -2 0 2021.10.03. 
MTE 1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
16 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2021.10.03. 
Kaposvári Rákóczi Stadion 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - 
KOMÁROM VSE
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2021.10.03. 
Kaposvári Rákóczi Stadion 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - 
KOMÁROM VSE
18 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2021.10.03. 
Grosics Gyula Stadion Tatabánya 
TATABÁNYAI SC - 
MOL FEHÉRVÁR FC II.
19 BICSKEI TC BICSKEI TC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2021.10.03. 
ETO Stadion 
ETO AKADÉMIA - 
BICSKEI TC
20 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2021.10.03. 
Grosics Gyula Stadion Tatabánya 
TATABÁNYAI SC - 
MOL FEHÉRVÁR FC II.
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYAI SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
2 TATABÁNYAI SC ÉRDI VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 TATABÁNYAI SC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 TATABÁNYAI SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 TATABÁNYAI SC VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 TATABÁNYAI SC ZTE FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 TATABÁNYAI SC ETO AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 TATABÁNYAI SC BVSC-ZUGLÓ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 TATABÁNYAI SC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 TATABÁNYAI SC GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 TATABÁNYAI SC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 TATABÁNYAI SC SC SOPRON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
14 TATABÁNYAI SC TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
15 TATABÁNYAI SC BALATONFÜREDI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 TATABÁNYAI SC FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 TATABÁNYAI SC KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 TATABÁNYAI SC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 TATABÁNYAI SC BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 TATABÁNYAI SC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYAI SC ÉRDI VSE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
2 TATABÁNYAI SC ETO AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
3 TATABÁNYAI SC GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
4 TATABÁNYAI SC BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 TATABÁNYAI SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 TATABÁNYAI SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 TATABÁNYAI SC VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
8 TATABÁNYAI SC ZTE FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
9 TATABÁNYAI SC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
10 TATABÁNYAI SC PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
11 TATABÁNYAI SC BALATONFÜREDI FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 TATABÁNYAI SC SC SOPRON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 TATABÁNYAI SC TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 TATABÁNYAI SC FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 TATABÁNYAI SC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 TATABÁNYAI SC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
17 TATABÁNYAI SC KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
18 TATABÁNYAI SC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 TATABÁNYAI SC BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
20 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 TATABÁNYAI SC ÉRDI VSE
33
2 TATABÁNYAI SC ETO AKADÉMIA
33
3 TATABÁNYAI SC GYIRMÓT FC GYŐR II.
23
4 TATABÁNYAI SC BVSC-ZUGLÓ
23
5 TATABÁNYAI SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
23
6 TATABÁNYAI SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
23
7 TATABÁNYAI SC VLS VESZPRÉM
23
8 TATABÁNYAI SC ZTE FC II.
23
9 TATABÁNYAI SC KELEN SC
13
10 TATABÁNYAI SC PÁPAI PERUTZ FC
13
11 TATABÁNYAI SC BALATONFÜREDI FC
-10
12 TATABÁNYAI SC SC SOPRON
-10
13 TATABÁNYAI SC TARR ANDRÁSHIDA SC
-20
14 TATABÁNYAI SC FC NAGYKANIZSA
-20
15 TATABÁNYAI SC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-20
16 TATABÁNYAI SC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-20
17 TATABÁNYAI SC KOMÁROM VSE
-20
18 TATABÁNYAI SC MOL FEHÉRVÁR FC II.
-20
19 TATABÁNYAI SC BICSKEI TC
-30
20 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC
-30
 
BALATONFÜREDI FC
---------2 - 3---------
BICSKEI TC
-------------------
BVSC-ZUGLÓ
------2 - 0------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------------
ÉRDI VSE
-4 - 1-----------------
ETO AKADÉMIA
-------------------
FC NAGYKANIZSA
------------------0 - 2
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-------------------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
---0 - 2---------------
KELEN SC
-------------------
KOMÁROM VSE
-------------------
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-------------0 - 2-----
PÁPAI PERUTZ FC
--------------1 - 0----
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-------------------
SC SOPRON
-------------------
TARR ANDRÁSHIDA SC
--------1 - 3----------
TATABÁNYAI SC
-----1 - 4-------------
VLS VESZPRÉM
-----------2 - 0-------
ZTE FC II.
-------------------
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 30 3
2. 35 3.5
3. 30 3
4. 20 2
5. 23 2.3
6. 25 2.5
7. 36 3.6
8. 26 2.9
9. 23 2.6
Össz. 248 2.8
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 45 4.5 1
2. 29 2.9 4
3. 42 4.2 3
4. 46 4.6 2
5. 37 3.7 1
6. 54 5.4 2
7. 38 3.8 5
8. 39 4.33 1
9. 0 0 0
Össz. 330 3.71 19

BAJNOKSÁG CSAPATAI

BALATONFÜREDI FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
ELMARADT
2021. 08. 01. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
10. 03. 15:00
2021. 10. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
10. 10. 11:00
2021. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
10. 17. 13:00
2021. 10. 17. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
10. 20. 13:00
2021. 10. 20. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
10. 24. 13:00
2021. 10. 24. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
10. 31. 11:00
2021. 10. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
11. 07. 13:00
2021. 11. 07. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
11. 14. 13:00
2021. 11. 14. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
11. 21. 13:00
2021. 11. 21. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
11. 28. 11:00
2021. 11. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
12. 05. 13:00
2021. 12. 05. 13:00
Kelen SC Sporttelep
02. 13.
2022. 02. 13.
ETO Stadion
02. 20.
2022. 02. 20.
Soproni Városi Stadion
02. 27.
2022. 02. 27.
Balatonfüredi FC Sporttelep
03. 06.
2022. 03. 06.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
03. 13.
2022. 03. 13.
Komárom Molaji Sporttelep
03. 20.
2022. 03. 20.
Balatonfüredi FC Sporttelep
03. 27.
2022. 03. 27.
Kaposvári Rákóczi Stadion
04. 03.
2022. 04. 03.
Balatonfüredi FC Sporttelep
04. 10.
2022. 04. 10.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
04. 13.
2022. 04. 13.
Balatonfüredi FC Sporttelep
04. 17.
2022. 04. 17.
Érdi Sporttelep
04. 24.
2022. 04. 24.
Balatonfüredi FC Sporttelep
05. 01.
2022. 05. 01.
Bicskei TC Sporttelep
05. 04.
2022. 05. 04.
Balatonfüredi FC Sporttelep
05. 08.
2022. 05. 08.
ZTE Aréna
05. 15.
2022. 05. 15.
Balatonfüredi FC Sporttelep
05. 22.
2022. 05. 22.
MTE 1904 Sporttelep
05. 29.
2022. 05. 29.
Balatonfüredi FC Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
BORGULYA ISTVÁN Vezetőedző
SEBŐK LAJOS Technikai vezető
KISS NORBERT Technikai vezető
CZINEGE LÁSZLÓ Asszisztensedző
BERECZ ATTILA Masszőr
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->