Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 4. forduló

Sorsolás
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 24. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 10. 21. 14:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 UTE UTE 4 4 0 0 24 3 21 12 2023.03.04. 
UTE Labdarúgó Akadémia 
UTE - 
DEAC
2 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 4 3 1 0 12 2 10 10 2023.03.04. 
Nyíregyháza Városi Stadion 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - 
BVSC-Zugló
3 KTE LA. KTE LA. 4 3 0 1 20 6 14 9 2023.03.04. 
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő) 
Gödöllői SK - 
KTE LA.
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 3 0 0 18 5 13 9 2023.03.04. 
SBTC Utánpótlás központ 
SBTC SPORT KFT - 
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
5 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 4 3 0 1 15 9 6 9 2023.03.04. 
Eger Felsővárosi Sporttelep 
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. - 
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
6 Monori SE Monori SE 4 2 0 2 12 6 6 6 2023.03.04. 
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep 
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC - 
Monori SE
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 0 2 5 4 1 6 2023.03.04. 
Nyíregyháza Városi Stadion 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - 
BVSC-Zugló
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 2 0 2 9 22 -13 6 2023.03.04. 
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep 
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC - 
Monori SE
9 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 4 1 1 2 6 10 -4 4 2023.03.04. 
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya 
Sajóvölgye Focisuli - 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
10 Gödöllői SK Gödöllői SK 4 1 0 3 18 7 11 3 2023.03.04. 
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő) 
Gödöllői SK - 
KTE LA.
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 1 0 3 10 18 -8 3 2023.03.04. 
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya 
Sajóvölgye Focisuli - 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
12 DEAC DEAC 4 1 0 3 4 18 -14 3 2023.03.04. 
UTE Labdarúgó Akadémia 
UTE - 
DEAC
13 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 0 0 4 8 19 -11 0 2023.03.04. 
Eger Felsővárosi Sporttelep 
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. - 
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 3 0 0 3 1 33 -32 0 2023.03.04. 
SBTC Utánpótlás központ 
SBTC SPORT KFT - 
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 2 2 0 0 5 0 5 6 2 2 0 0 7 1 6 6 4 4 0 0 12 1 11 12
2 SBTC SPORT KFT KTE LA. 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 0 1 6 5 1 3 4 3 0 1 10 5 5 9
3 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 3 3 0 0 9 1 8 9 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 3 0 1 9 4 5 9
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 1 0 9 2 7 7
5 SBTC SPORT KFT Monori SE 2 1 0 1 6 2 4 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 7 2 5 7
6 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 2 1 1 0 5 0 5 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 6 1 5 7
7 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 4 4 0 7
8 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 8 2 6 6 4 2 0 2 8 3 5 6
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 4 3 1 3 4 2 0 2 7 6 1 6
10 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 2 2 0 4
11 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 1 0 3 5 15 -10 3
12 SBTC SPORT KFT DEAC 2 0 1 1 0 5 -5 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 0 12 -12 1
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 0 0 4 3 10 -7 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 2 0 0 2 1 11 -10 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 16 -15 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 2 2 0 0 13 0 13 6 2 2 0 0 11 3 8 6 4 4 0 0 24 3 21 12
2 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 2 2 0 0 9 0 9 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 12 2 10 10
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 0 1 13 5 8 3 4 3 0 1 20 6 14 9
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 9 5 4 6 3 3 0 0 18 5 13 9
5 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 3 3 0 0 15 3 12 9 1 0 0 1 0 6 -6 0 4 3 0 1 15 9 6 9
6 SBTC SPORT KFT Monori SE 2 1 0 1 9 4 5 3 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 0 2 12 6 6 6
7 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 2 0 2 5 4 1 6
8 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 2 0 0 9 6 3 6 2 0 0 2 0 16 -16 0 4 2 0 2 9 22 -13 6
9 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 1 1 2 6 10 -4 4
10 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 17 5 12 3 4 1 0 3 18 7 11 3
11 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 6 6 0 3 2 0 0 2 4 12 -8 0 4 1 0 3 10 18 -8 3
12 SBTC SPORT KFT DEAC 2 1 0 1 2 7 -5 3 2 0 0 2 2 11 -9 0 4 1 0 3 4 18 -14 3
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 0 0 2 4 9 -5 0 2 0 0 2 4 10 -6 0 4 0 0 4 8 19 -11 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 2 0 0 2 1 26 -25 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 0 3 1 33 -32 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 SBTC SPORT KFT UTE 2112
2 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 1010
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 149
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 139
5 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 69
6 SBTC SPORT KFT Monori SE 66
7 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16
8 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC -136
9 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli -44
10 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 113
11 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE -83
12 SBTC SPORT KFT DEAC -143
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. -110
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT -320
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
--4 - 3-----2 - 3----
BVSC-Zugló
-------2 - 0-7 - 0---
DEAC
------1 - 0-----1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
------1 - 3---3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 2-----------
KTE LA.
----3 - 1---4 - 0----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4----4 - 2-------
Monori SE
------7 - 0-----2 - 4
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1--------
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 1--------2 - 3--
SBTC SPORT KFT
----0 - 151 - 11-------
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------9 - 0------
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
--8 - 26 - 1----1 - 0----
UTE
7 - 0-----------6 - 0
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 44 6.3
2. 42 6
3. 46 6.6
4. 41 5.9
5. 55 7.9
6. 52 7.4
7. 37 5.3
8. 39 5.6
9. 31 4.4
10. 41 5.9
11. 38 5.4
12. 27 3.9
13. 21 3
Össz. 514 5.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 10 1.43 1
2. 9 1.29 1
3. 6 0.86 1
4. 7 1 0
5. 4 0.57 0
6. 15 2.14 0
7. 7 1 0
8. 9 1.29 0
9. 11 1.57 1
10. 14 2 0
11. 3 0.43 0
12. 13 1.86 0
13. 12 1.71 0
Össz. 120 1.32 4

BAJNOKSÁG CSAPATAI

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 04.
2023. 03. 04.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
03. 11.
2023. 03. 11.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
03. 18.
2023. 03. 18.
Eger Felsővárosi Sporttelep
03. 25.
2023. 03. 25.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
04. 01.
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
04. 08.
2023. 04. 08.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
04. 15.
2023. 04. 15.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
04. 22.
2023. 04. 22.
Nyíregyháza Városi Stadion
04. 29.
2023. 04. 29.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
05. 06.
2023. 05. 06.
Kecskeméti Széktói Stadion
05. 13.
2023. 05. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
05. 20.
2023. 05. 20.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
05. 27.
2023. 05. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
Szakmai stáb Poszt
LÁSZIK MILÁN Utánpótlás edző
SZEVERÉNYI PÉTER Utánpótlás edző
DÜRGŐ PÉTER Utánpótlás edző
SIPOS KLÁRA Masszőr
KNYIHÁR JÁNOS Masszőr
SOMOGYI JÓZSEF Masszőr
JAKAB PÉTER Utánpótlás szakmai vezető
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Sárga lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->