Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Vas Megyei II. o. 'Déli' csoport 4. forduló

Sorsolás
2022. 09. 03. 16:30
Gyöngyöshermán-Szentkirály Sportpálya
2022. 09. 04. 16:30
Csákánydoroszló Sportpálya
2022. 09. 04. 16:30
Telekes Sportpálya
2022. 09. 04. 16:30
Szentpéterfa Sportpálya
2022. 09. 04. 16:30
Felsőcsatár Sportpálya
2022. 09. 04. 16:30
Tanakajd TC Sporttelep
2022. 09. 04. 16:30
Rábatótfalu Sportpálya
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Csákánydoroszlói KSE Csákánydoroszlói KSE 4 4 0 0 24 6 18 12 2023.03.19. 
Csákánydoroszló Sportpálya 
Csákánydoroszlói KSE - 
Horváth Ranch Kft. Nádasd
2 Rum KSC Rum KSC 4 3 0 1 16 8 8 9 2023.03.18. 
Gyöngyöshermán-Szentkirály Sportpálya 
Gyöngyöshermán-Sz. SE - 
Rum KSC
3 Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK 4 2 1 1 10 7 3 7 2023.03.19. 
Felsőcsatár Sportpálya 
Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK - 
Bajánsenye SE
4 Tutitextil-Körmend VSE Tutitextil-Körmend VSE 4 2 1 1 9 7 2 7 2023.03.18. 
Tanakajd TC Sporttelep 
Tanakajd TC - 
Tutitextil-Körmend VSE
5 Tanakajd TC Tanakajd TC 4 2 1 1 9 9 0 7 2023.03.18. 
Tanakajd TC Sporttelep 
Tanakajd TC - 
Tutitextil-Körmend VSE
6 Bajánsenye SE Bajánsenye SE 4 2 1 1 10 11 -1 7 2023.03.19. 
Felsőcsatár Sportpálya 
Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK - 
Bajánsenye SE
7 Horváth Ranch Kft. Nádasd Horváth Ranch Kft. Nádasd 4 2 0 2 7 3 4 6 2023.03.19. 
Csákánydoroszló Sportpálya 
Csákánydoroszlói KSE - 
Horváth Ranch Kft. Nádasd
8 Szentpéterfai SE Szentpéterfai SE 4 2 0 2 9 6 3 6 2023.03.19. 
Szentpéterfa Sportpálya 
Szentpéterfai SE - 
Telekes MEDOSZ SE
9 Rábatótfalui SE Rábatótfalui SE 4 2 0 2 9 11 -2 6 2023.03.19. 
Rábatótfalu Sportpálya 
Rábatótfalui SE - 
Őriszentpéter SE
10 Egyházasrádóci SE Egyházasrádóci SE 4 1 2 1 6 4 2 5 2023.03.19. 
Vasszécseny Sportpálya 
Petőfi SE Vasszécseny - 
Egyházasrádóci SE
11 Gyöngyöshermán-Sz. SE Gyöngyöshermán-Sz. SE 4 1 1 2 8 14 -6 4 2023.03.18. 
Gyöngyöshermán-Szentkirály Sportpálya 
Gyöngyöshermán-Sz. SE - 
Rum KSC
12 Őriszentpéter SE Őriszentpéter SE 4 1 0 3 11 14 -3 3 2023.03.19. 
Rábatótfalu Sportpálya 
Rábatótfalui SE - 
Őriszentpéter SE
13 Petőfi SE Vasszécseny Petőfi SE Vasszécseny 4 0 1 3 4 16 -12 1 2023.03.19. 
Vasszécseny Sportpálya 
Petőfi SE Vasszécseny - 
Egyházasrádóci SE
14 Telekes MEDOSZ SE Telekes MEDOSZ SE 4 0 0 4 4 20 -16 0 2023.03.19. 
Szentpéterfa Sportpálya 
Szentpéterfai SE - 
Telekes MEDOSZ SE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Telekes MEDOSZ SE Csákánydoroszlói KSE 3 3 0 0 8 1 7 9 1 1 0 0 1 0 1 3 4 4 0 0 9 1 8 12
2 Telekes MEDOSZ SE Tutitextil-Körmend VSE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 6 3 3 10
3 Telekes MEDOSZ SE Rum KSC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 0 1 3 2 1 3 4 3 0 1 7 2 5 9
4 Telekes MEDOSZ SE Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK 2 2 0 0 5 3 2 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 6 4 2 9
5 Telekes MEDOSZ SE Őriszentpéter SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 0 1 4 3 1 3 4 2 1 1 7 4 3 7
6 Telekes MEDOSZ SE Egyházasrádóci SE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 2 1 1 7
7 Telekes MEDOSZ SE Rábatótfalui SE 2 1 1 0 4 1 3 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 2 1 5 4 1 5
8 Telekes MEDOSZ SE Szentpéterfai SE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 2 1 1 1 0 5
9 Telekes MEDOSZ SE Horváth Ranch Kft. Nádasd 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 2 1 1 3 4 1 1 2 2 2 0 4
10 Telekes MEDOSZ SE Tanakajd TC 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 0 3 2 5 -3 3
11 Telekes MEDOSZ SE Petőfi SE Vasszécseny 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 2 8 -6 3 4 1 0 3 2 10 -8 3
12 Telekes MEDOSZ SE Bajánsenye SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 2 2 0 3 -3 2
13 Telekes MEDOSZ SE Telekes MEDOSZ SE 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 5 -4 1
14 Telekes MEDOSZ SE Gyöngyöshermán-Sz. SE 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 1 3 2 7 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Telekes MEDOSZ SE Csákánydoroszlói KSE 3 3 0 0 22 6 16 9 1 1 0 0 2 0 2 3 4 4 0 0 24 6 18 12
2 Telekes MEDOSZ SE Rum KSC 2 2 0 0 11 4 7 6 2 1 0 1 5 4 1 3 4 3 0 1 16 8 8 9
3 Telekes MEDOSZ SE Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK 2 2 0 0 8 4 4 6 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 2 1 1 10 7 3 7
4 Telekes MEDOSZ SE Tutitextil-Körmend VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 0 1 6 5 1 3 4 2 1 1 9 7 2 7
5 Telekes MEDOSZ SE Tanakajd TC 2 2 0 0 6 3 3 6 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 2 1 1 9 9 0 7
6 Telekes MEDOSZ SE Bajánsenye SE 2 1 1 0 5 3 2 4 2 1 0 1 5 8 -3 3 4 2 1 1 10 11 -1 7
7 Telekes MEDOSZ SE Horváth Ranch Kft. Nádasd 2 1 0 1 4 2 2 3 2 1 0 1 3 1 2 3 4 2 0 2 7 3 4 6
8 Telekes MEDOSZ SE Szentpéterfai SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 7 4 3 3 4 2 0 2 9 6 3 6
9 Telekes MEDOSZ SE Rábatótfalui SE 2 2 0 0 6 2 4 6 2 0 0 2 3 9 -6 0 4 2 0 2 9 11 -2 6
10 Telekes MEDOSZ SE Egyházasrádóci SE 2 1 1 0 5 2 3 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 6 4 2 5
11 Telekes MEDOSZ SE Gyöngyöshermán-Sz. SE 2 0 1 1 5 7 -2 1 2 1 0 1 3 7 -4 3 4 1 1 2 8 14 -6 4
12 Telekes MEDOSZ SE Őriszentpéter SE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 0 2 6 10 -4 0 4 1 0 3 11 14 -3 3
13 Telekes MEDOSZ SE Petőfi SE Vasszécseny 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 1 2 4 13 -9 1 4 0 1 3 4 16 -12 1
14 Telekes MEDOSZ SE Telekes MEDOSZ SE 2 0 0 2 1 9 -8 0 2 0 0 2 3 11 -8 0 4 0 0 4 4 20 -16 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 Telekes MEDOSZ SE Csákánydoroszlói KSE 1812
2 Telekes MEDOSZ SE Rum KSC 89
3 Telekes MEDOSZ SE Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK 37
4 Telekes MEDOSZ SE Tutitextil-Körmend VSE 27
5 Telekes MEDOSZ SE Tanakajd TC 07
6 Telekes MEDOSZ SE Bajánsenye SE -17
7 Telekes MEDOSZ SE Horváth Ranch Kft. Nádasd 46
8 Telekes MEDOSZ SE Szentpéterfai SE 36
9 Telekes MEDOSZ SE Rábatótfalui SE -26
10 Telekes MEDOSZ SE Egyházasrádóci SE 25
11 Telekes MEDOSZ SE Gyöngyöshermán-Sz. SE -64
12 Telekes MEDOSZ SE Őriszentpéter SE -33
13 Telekes MEDOSZ SE Petőfi SE Vasszécseny -121
14 Telekes MEDOSZ SE Telekes MEDOSZ SE -160
 
Bajánsenye SE
------2 - 2----3 - 1-
Csákánydoroszlói KSE
7 - 3----7 - 1-----8 - 2-
Egyházasrádóci SE
-----1 - 1----4 - 1--
Gyöngyöshermán-Sz. SE
--1 - 1---------4 - 6
Horváth Ranch Kft. Nádasd
-0 - 2-----4 - 0-----
Őriszentpéter SE
---0 - 1---5 - 3-----
Petőfi SE Vasszécseny
----0 - 3--------
Pinkavölgye-Felsőcsatári KSK
-----5 - 3--3 - 1----
Rábatótfalui SE
--1 - 0---5 - 2------
Rum KSC
---7 - 2-----4 - 2---
Szentpéterfai SE
1 - 2-----------1 - 0
Tanakajd TC
----1 - 05 - 3-------
Telekes MEDOSZ SE
---------1 - 40 - 5--
Tutitextil-Körmend VSE
-------1 - 0---2 - 2-
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 34 4.9
2. 39 5.6
3. 29 4.1
4. 34 4.9
5. 29 4.1
6. 28 4
7. 31 4.4
8. 35 5
9. 30 4.3
10. 25 3.6
11. 29 4.1
12. 35 5
13. 51 7.3
Össz. 429 4.7
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 23 3.29 2
2. 43 6.14 6
3. 32 4.57 3
4. 27 3.86 3
5. 36 5.14 2
6. 34 4.86 1
7. 26 3.71 7
8. 30 4.29 2
9. 19 2.71 4
10. 30 4.29 1
11. 26 3.71 6
12. 32 4.57 1
13. 28 4 4
Össz. 386 4.24 42

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Bajánsenye SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 19. 15:00
2023. 03. 19. 15:00
Felsőcsatár Sportpálya
03. 25. 16:00
2023. 03. 25. 16:00
Bajánsenye Sportpálya
04. 02. 16:30
2023. 04. 02. 16:30
Telekes Sportpálya
04. 09. 16:30
2023. 04. 09. 16:30
Csákánydoroszló Sportpálya
04. 15. 16:30
2023. 04. 15. 16:30
Bajánsenye Sportpálya
04. 22. 17:00
2023. 04. 22. 17:00
Körmendi VSE Sporttelep
04. 29. 17:00
2023. 04. 29. 17:00
Bajánsenye Sportpálya
05. 07. 17:30
2023. 05. 07. 17:30
Németh István Sporttelep Egyházasrádóc
05. 14. 17:30
2023. 05. 14. 17:30
Bajánsenye Sportpálya
05. 21. 17:30
2023. 05. 21. 17:30
Vasszécseny Sportpálya
05. 27. 17:30
2023. 05. 27. 17:30
Bajánsenye Sportpálya
06. 03. 17:30
2023. 06. 03. 17:30
Tanakajd TC Sporttelep
06. 10. 17:30
2023. 06. 10. 17:30
Bajánsenye Sportpálya
Szakmai stáb Poszt
KOVÁCS TAMÁS ANDRÁS Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->