Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Megyei II. osztály 30. forduló

Sorsolás
06-10 17:30
2023. 06. 10. 17:30
Szegvár Sportpálya
06-10 17:30
2023. 06. 10. 17:30
Mártély Sportpálya
06-10 17:30
2023. 06. 10. 17:30
Tömörkény Sportpálya
06-10 17:30
2023. 06. 10. 17:30
Makó Marosparti Sportpálya
06-10 17:30
2023. 06. 10. 17:30
Mindszent Sportpálya
06-10 17:30
2023. 06. 10. 17:30
Szentmihály Sportpálya
06-10 17:30
2023. 06. 10. 17:30
Bordány Sportpálya
06-10 17:30
2023. 06. 10. 17:30
Újszentiván Sportpálya
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
Teljes lista
H. Név Sárga lapok
Teljes lista
H. Név Piros lapok
Teljes lista
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Apátfalva SC Apátfalva SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Szegvár Sportpálya 
FC SZEGVÁR - 
Apátfalva SC
2 ÁSOTTHALMI TE ÁSOTTHALMI TE 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Ásotthalom Sportpálya 
ÁSOTTHALMI TE - 
Csanytelek SC
3 Bordány SK Bordány SK 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Bordány Sportpálya 
Bordány SK - 
Székkutas TC
4 Csanytelek SC Csanytelek SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Ásotthalom Sportpálya 
ÁSOTTHALMI TE - 
Csanytelek SC
5 Csengele KSE Csengele KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.19. 
Makó Marosparti Sportpálya 
Makó FC II. - 
Csengele KSE
6 Csongrád Csongrád 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Mindszent Sportpálya 
MINDSZENTI SC SE - 
Csongrád
7 FC SZEGVÁR FC SZEGVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Szegvár Sportpálya 
FC SZEGVÁR - 
Apátfalva SC
8 Makó FC II. Makó FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.19. 
Makó Marosparti Sportpálya 
Makó FC II. - 
Csengele KSE
9 Mártély SK Mártély SK 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Mártély Sportpálya 
Mártély SK - 
Szeged Pázsit SE
10 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Mindszent Sportpálya 
MINDSZENTI SC SE - 
Csongrád
11 SÁNDORFALVI SKE SÁNDORFALVI SKE 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
KÉSZ Sport Aréna 
St. Mihály FC - 
SÁNDORFALVI SKE
12 St. Mihály FC St. Mihály FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
KÉSZ Sport Aréna 
St. Mihály FC - 
SÁNDORFALVI SKE
13 Szeged Pázsit SE Szeged Pázsit SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Mártély Sportpálya 
Mártély SK - 
Szeged Pázsit SE
14 Székkutas TC Székkutas TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Bordány Sportpálya 
Bordány SK - 
Székkutas TC
15 Tömörkény KSE Tömörkény KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Tömörkény Sportpálya 
Tömörkény KSE - 
Üllési ISE
16 Üllési ISE Üllési ISE 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.08.21. 
Tömörkény Sportpálya 
Tömörkény KSE - 
Üllési ISE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllési ISE Apátfalva SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Üllési ISE ÁSOTTHALMI TE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Üllési ISE Bordány SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Üllési ISE Csanytelek SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Üllési ISE Csengele KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Üllési ISE Csongrád 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Üllési ISE FC SZEGVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Üllési ISE Makó FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Üllési ISE Mártély SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Üllési ISE MINDSZENTI SC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Üllési ISE SÁNDORFALVI SKE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Üllési ISE St. Mihály FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Üllési ISE Szeged Pázsit SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Üllési ISE Székkutas TC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Üllési ISE Tömörkény KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Üllési ISE Üllési ISE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllési ISE Apátfalva SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Üllési ISE ÁSOTTHALMI TE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Üllési ISE Bordány SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Üllési ISE Csanytelek SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Üllési ISE Csengele KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Üllési ISE Csongrád 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Üllési ISE FC SZEGVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Üllési ISE Makó FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Üllési ISE Mártély SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Üllési ISE MINDSZENTI SC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Üllési ISE SÁNDORFALVI SKE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Üllési ISE St. Mihály FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Üllési ISE Szeged Pázsit SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Üllési ISE Székkutas TC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Üllési ISE Tömörkény KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Üllési ISE Üllési ISE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 Üllési ISE Apátfalva SC
00
2 Üllési ISE ÁSOTTHALMI TE
00
3 Üllési ISE Bordány SK
00
4 Üllési ISE Csanytelek SC
00
5 Üllési ISE Csengele KSE
00
6 Üllési ISE Csongrád
00
7 Üllési ISE FC SZEGVÁR
00
8 Üllési ISE Makó FC II.
00
9 Üllési ISE Mártély SK
00
10 Üllési ISE MINDSZENTI SC SE
00
11 Üllési ISE SÁNDORFALVI SKE
00
12 Üllési ISE St. Mihály FC
00
13 Üllési ISE Szeged Pázsit SE
00
14 Üllési ISE Székkutas TC
00
15 Üllési ISE Tömörkény KSE
00
16 Üllési ISE Üllési ISE
00
 
Apátfalva SC
---------------
ÁSOTTHALMI TE
---------------
Bordány SK
---------------
Csanytelek SC
---------------
Csengele KSE
---------------
Csongrád
---------------
FC SZEGVÁR
---------------
Makó FC II.
---------------
Mártély SK
---------------
MINDSZENTI SC SE
---------------
SÁNDORFALVI SKE
---------------
St. Mihály FC
---------------
Szeged Pázsit SE
---------------
Székkutas TC
---------------
Tömörkény KSE
---------------
Üllési ISE
---------------
Hónap legjobbjai

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Apátfalva SC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
08. 21. 17:30
2022. 08. 21. 17:30
Szegvár Sportpálya
08. 27. 17:30
2022. 08. 27. 17:30
Apátfalva Sportpálya
09. 04. 16:30
2022. 09. 04. 16:30
Csanytelek Sportpálya
09. 11. 16:30
2022. 09. 11. 16:30
Székkutasi Sportcentrum
09. 17. 16:00
2022. 09. 17. 16:00
Apátfalva Sportpálya
09. 24. 16:00
2022. 09. 24. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
10. 01. 15:00
2022. 10. 01. 15:00
Apátfalva Sportpálya
10. 09. 15:00
2022. 10. 09. 15:00
Üllés Sportpálya
10. 15. 15:00
2022. 10. 15. 15:00
Apátfalva Sportpálya
10. 22. 14:30
2022. 10. 22. 14:30
Mártély Sportpálya
10. 30. 13:30
2022. 10. 30. 13:30
Apátfalva Sportpálya
11. 04. 18:30
2022. 11. 04. 18:30
Makó Város Sportcentrum
11. 13. 13:30
2022. 11. 13. 13:30
Apátfalva Sportpálya
11. 20. 13:00
2022. 11. 20. 13:00
Szentmihály Sportpálya
11. 26. 13:00
2022. 11. 26. 13:00
Apátfalva Sportpálya
03. 04. 14:30
2023. 03. 04. 14:30
Apátfalva Sportpálya
03. 12. 14:30
2023. 03. 12. 14:30
Ásotthalom Sportpálya
03. 18. 15:00
2023. 03. 18. 15:00
Apátfalva Sportpálya
03. 25. 15:00
2023. 03. 25. 15:00
Apátfalva Sportpálya
04. 01. 16:00
2023. 04. 01. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
04. 08. 16:00
2023. 04. 08. 16:00
Apátfalva Sportpálya
04. 16. 16:30
2023. 04. 16. 16:30
Csengelei Sportpálya
04. 22. 17:00
2023. 04. 22. 17:00
Apátfalva Sportpálya
04. 30. 17:00
2023. 04. 30. 17:00
Újszentiván Sportpálya
05. 06. 17:00
2023. 05. 06. 17:00
Apátfalva Sportpálya
05. 13. 17:30
2023. 05. 13. 17:30
Tömörkény Sportpálya
05. 20. 17:30
2023. 05. 20. 17:30
Apátfalva Sportpálya
05. 27. 17:30
2023. 05. 27. 17:30
Mindszent Sportpálya
06. 03. 17:30
2023. 06. 03. 17:30
Apátfalva Sportpálya
06. 10. 17:30
2023. 06. 10. 17:30
Bordány Sportpálya
Játékosok Kor
Szakmai stáb Poszt
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
H. Név Sárga lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->