Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I. osztály 1. forduló

Sorsolás
2022. 08. 13. 17:00
Vitnyédi SE
2022. 08. 13. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 08. 13. 17:00
Abda SC Sporttelep
2022. 08. 13. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 08. 13. 17:00
Fertő Menti SC Hegykő Sporttelep
2022. 08. 13. 17:00
Győrújbarát SE Sporttelep
2022. 08. 13. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II. 1 1 0 0 6 0 6 3 2022.10.08. 
Abda SC Sporttelep 
ABDA SC VVFK BAU - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II.
2 ÜSTÖKÖS FC BÁCSA ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 1 1 0 0 6 1 5 3 2022.10.01. 
Győrújbarát SE Sporttelep 
GYŐRÚJBARÁT SE - 
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
3 ABDA SC VVFK BAU ABDA SC VVFK BAU 1 1 0 0 4 0 4 3 2022.10.02. 
Fertő Menti SC Hegykő Sporttelep 
FSC HEGYKŐ - 
ABDA SC VVFK BAU
4 FSC HEGYKŐ FSC HEGYKŐ 1 1 0 0 3 0 3 3 2022.10.02. 
Fertő Menti SC Hegykő Sporttelep 
FSC HEGYKŐ - 
ABDA SC VVFK BAU
5 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 2022.10.01. 
Kapuvári SE sporttelepe 
KAPUVÁRI SE - 
CAOLA SC SOPRON
6 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 1 1 0 0 2 1 1 3 2022.10.01. 
Soproni Anger réti Sporttelep 
SOPRONI FAC 1900 - 
VITNYÉD SE
7 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 1 0 1 0 1 1 0 1 2022.10.01. 
Kapuvári SE sporttelepe 
KAPUVÁRI SE - 
CAOLA SC SOPRON
8 VITNYÉD SE VITNYÉD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2022.10.01. 
Soproni Anger réti Sporttelep 
SOPRONI FAC 1900 - 
VITNYÉD SE
9 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 2022.10.01. 
Pannonhalma SE sporttelep 
PANNONHALMA HORN SE - 
KORONCÓ KSSZE
10 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2022.10.01. 
Pannonhalma SE sporttelep 
PANNONHALMA HORN SE - 
KORONCÓ KSSZE
11 GYŐRÚJBARÁT SE GYŐRÚJBARÁT SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2022.10.01. 
Győrújbarát SE Sporttelep 
GYŐRÚJBARÁT SE - 
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
12 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 1 0 0 1 0 3 -3 0 2022.10.02. 
DAC sporttelep 
DAC NÁDORVÁROS 1912 - 
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
13 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2022.10.02. 
Gönyű SE 
GÖNYŰ SE - 
LIPÓT PÉKSÉG SE
14 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 1 6 -5 0 2022.10.02. 
DAC sporttelep 
DAC NÁDORVÁROS 1912 - 
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 2022.10.02. 
Gönyű SE 
GÖNYŰ SE - 
LIPÓT PÉKSÉG SE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II. 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 GÖNYŰ SE FSC HEGYKŐ 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 GÖNYŰ SE VITNYÉD SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK BAU 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 GÖNYŰ SE CAOLA SC SOPRON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 GÖNYŰ SE GYŐRÚJBARÁT SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II. 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
2 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
3 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK BAU 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
4 GÖNYŰ SE FSC HEGYKŐ 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
6 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 GÖNYŰ SE CAOLA SC SOPRON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 GÖNYŰ SE VITNYÉD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 GÖNYŰ SE GYŐRÚJBARÁT SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
14 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 GÖNYŰ SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II.
63
2 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
53
3 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK BAU
43
4 GÖNYŰ SE FSC HEGYKŐ
33
5 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE
23
6 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900
13
7 GÖNYŰ SE CAOLA SC SOPRON
01
8 GÖNYŰ SE VITNYÉD SE
01
9 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE
00
10 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE
-10
11 GÖNYŰ SE GYŐRÚJBARÁT SE
-20
12 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912
-30
13 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG SE
-40
14 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
-50
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE
-60
 
ABDA SC VVFK BAU
--------4 - 0-----
CAOLA SC SOPRON
--------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR II.
----6 - 0---------
DAC NÁDORVÁROS 1912
--------------
FSC HEGYKŐ
---3 - 0----------
GÖNYŰ SE
--------------
GYŐRÚJBARÁT SE
------1 - 3-------
KAPUVÁRI SE
--------------
KORONCÓ KSSZE
--------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
--------------
PANNONHALMA HORN SE
--------------
SOPRONI FAC 1900
----------2 - 1---
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
--------------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
------------6 - 1-
VITNYÉD SE
-1 - 1------------
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 29 4.1
2. 31 4.4
3. 33 4.7
4. 28 4
5. 30 4.3
6. 29 4.1
7. 17 2.4
Össz. 197 4
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 24 3.43 4
2. 34 4.86 2
3. 32 4.57 0
4. 35 5 4
5. 34 4.86 1
6. 28 4 0
7. 29 4.14 1
Össz. 216 4.41 12

BAJNOKSÁG CSAPATAI

ABDA SC VVFK BAU

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
10. 02. 16:00
2022. 10. 02. 16:00
Fertő Menti SC Hegykő Sporttelep
10. 08. 15:00
2022. 10. 08. 15:00
Abda SC Sporttelep
10. 22. 15:00
2022. 10. 22. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
10. 29. 14:00
2022. 10. 29. 14:00
Abda SC Sporttelep
11. 06. 14:00
2022. 11. 06. 14:00
Koroncó SE sportpálya
11. 12. 14:00
2022. 11. 12. 14:00
Abda SC Sporttelep
11. 20. 14:00
2022. 11. 20. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
11. 26. 14:00
2022. 11. 26. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
02. 25. 15:00
2023. 02. 25. 15:00
Abda SC Sporttelep
03. 05. 15:00
2023. 03. 05. 15:00
DAC sporttelep
03. 11. 15:00
2023. 03. 11. 15:00
Abda SC Sporttelep
03. 18. 15:00
2023. 03. 18. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
03. 25. 16:00
2023. 03. 25. 16:00
Abda SC Sporttelep
04. 01. 17:00
2023. 04. 01. 17:00
Győrújbarát SE Sporttelep
04. 08. 17:00
2023. 04. 08. 17:00
Abda SC Sporttelep
04. 15. 17:00
2023. 04. 15. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
04. 29. 17:00
2023. 04. 29. 17:00
Abda SC Sporttelep
05. 06. 17:00
2023. 05. 06. 17:00
Vitnyédi SE
05. 13. 17:00
2023. 05. 13. 17:00
Abda SC Sporttelep
05. 20. 17:00
2023. 05. 20. 17:00
Soproni Városi Stadion
05. 27. 17:00
2023. 05. 27. 17:00
Abda SC Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
HAGYMÁSI ZOLTÁN Vezetőedző
VÉGH MIKLÓS Technikai vezető
HERCZEG GIZELLA Masszőr
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->