Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Vas Vármegyei II.o. "Dél" 6. forduló

Sorsolás
2023. 09. 23. 16:00
Tanakajd TC Sporttelep
2023. 09. 24. 13:00
Telekes Sportpálya
2023. 09. 24. 16:00
Nárai Sportpálya
2023. 09. 24. 16:00
Németh István Sporttelep Egyházasrádóc
2023. 09. 24. 16:00
Ják Sportpálya
2023. 09. 24. 16:00
Őriszentpéter Sportpálya
2023. 09. 24. 16:00
Szentpéterfa Sportpálya
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 ÚJPERINT SE ÚJPERINT SE 6 5 0 1 14 3 11 15 2024.03.03. 
Király Sportlétesítmény 
ÚJPERINT SE - 
TANAKAJDI TORNA CLUB
2 BAJÁNSENYE SE BAJÁNSENYE SE 5 4 0 1 13 2 11 12 2024.03.03. 
Ják Sportpálya 
AGS JÁKI SZSE - 
BAJÁNSENYE SE
3 EGYHÁZASRÁDÓCI  SE EGYHÁZASRÁDÓCI  SE 6 4 0 2 16 7 9 12 2024.03.03. 
Németh István Sporttelep Egyházasrádóc 
EGYHÁZASRÁDÓCI  SE - 
NÁRAI SK
4 GYÖNGYÖSHERMÁN-SZSE GYÖNGYÖSHERMÁN-SZSE 6 4 0 2 15 16 -1 12 2024.03.03. 
Szentpéterfa Sportpálya 
SZENTPÉTERFAI SE - 
GYÖNGYÖSHERMÁN-SZSE
5 RUM KSC RUM KSC 6 3 1 2 17 5 12 10 2024.03.02. 
Körmendi VSE Sporttelep 
Tutitextil-KÖRMEND VSE - 
RUM KSC
6 NÁRAI SK NÁRAI SK 5 3 0 2 8 5 3 9 2024.03.03. 
Németh István Sporttelep Egyházasrádóc 
EGYHÁZASRÁDÓCI  SE - 
NÁRAI SK
7 SZENTPÉTERFAI SE SZENTPÉTERFAI SE 6 2 3 1 12 10 2 9 2024.03.03. 
Szentpéterfa Sportpálya 
SZENTPÉTERFAI SE - 
GYÖNGYÖSHERMÁN-SZSE
8 Tutitextil-KÖRMEND VSE Tutitextil-KÖRMEND VSE 5 2 2 1 13 13 0 8 2024.03.02. 
Körmendi VSE Sporttelep 
Tutitextil-KÖRMEND VSE - 
RUM KSC
9 TELEKES MEDOSZ SE TELEKES MEDOSZ SE 6 2 2 2 18 20 -2 8 2024.03.03. 
Rábatótfalu Sportpálya 
RÁBATÓTFALUI SE - 
TELEKES MEDOSZ SE
10 RÁBATÓTFALUI SE RÁBATÓTFALUI SE 5 2 0 3 11 8 3 6 2024.03.03. 
Rábatótfalu Sportpálya 
RÁBATÓTFALUI SE - 
TELEKES MEDOSZ SE
11 TANAKAJDI TORNA CLUB TANAKAJDI TORNA CLUB 5 2 0 3 10 15 -5 6 2024.03.03. 
Király Sportlétesítmény 
ÚJPERINT SE - 
TANAKAJDI TORNA CLUB
12 PINKAVÖLGYE-FELSŐCSATÁR KSK PINKAVÖLGYE-FELSŐCSATÁR KSK 5 1 2 2 11 11 0 5 2024.03.10. 
Felsőcsatár Sportpálya 
PINKAVÖLGYE-FELSŐCSATÁR KSK - 
RÁBATÓTFALUI SE
13 AGS JÁKI SZSE AGS JÁKI SZSE 6 1 2 3 12 17 -5 5 2024.03.03. 
Ják Sportpálya 
AGS JÁKI SZSE - 
BAJÁNSENYE SE
14 ÖTE IKERVÁR FC ÖTE IKERVÁR FC 6 1 0 5 4 23 -19 3 2024.03.03. 
Őriszentpéter Sportpálya 
ŐRISZENTPÉTER SE - 
ÖTE IKERVÁR FC
15 ŐRISZENTPÉTER SE ŐRISZENTPÉTER SE 6 0 0 6 11 30 -19 0 2024.03.03. 
Őriszentpéter Sportpálya 
ŐRISZENTPÉTER SE - 
ÖTE IKERVÁR FC
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ŐRISZENTPÉTER SE GYÖNGYÖSHERMÁN-SZSE 3 3 0 0 6 1 5 9 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 4 1 1 9 5 4 13
2 ŐRISZENTPÉTER SE RUM KSC 3 2 1 0 5 1 4 7 3 1 2 0 3 0 3 5 6 3 3 0 8 1 7 12
3 ŐRISZENTPÉTER SE EGYHÁZASRÁDÓCI SE 3 2 1 0 10 0 10 7 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 3 2 1 11 2 9 11
4 ŐRISZENTPÉTER SE ÚJPERINT SE 2 1 1 0 2 0 2 4 4 1 3 0 3 1 2 6 6 2 4 0 5 1 4 10
5 ŐRISZENTPÉTER SE AGS JÁKI SZSE 4 3 0 1 5 5 0 9 2 0 0 2 0 3 -3 0 6 3 0 3 5 8 -3 9
6 ŐRISZENTPÉTER SE SZENTPÉTERFAI SE 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 1 1 7 4 3 7 6 2 3 1 8 5 3 9
7 ŐRISZENTPÉTER SE BAJÁNSENYE SE 3 2 0 1 3 1 2 6 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 2 1 3 1 2 8
8 ŐRISZENTPÉTER SE Tutitextil-KÖRMEND VSE 2 1 1 0 4 2 2 4 3 1 1 1 2 3 -1 4 5 2 2 1 6 5 1 8
9 ŐRISZENTPÉTER SE TELEKES MEDOSZ SE 3 1 2 0 4 3 1 5 3 1 0 2 5 7 -2 3 6 2 2 2 9 10 -1 8
10 ŐRISZENTPÉTER SE PINKAVÖLGYE-FELSŐCSATÁR KSK 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 1 0 1 1 1 0 3 5 2 0 3 4 5 -1 6
11 ŐRISZENTPÉTER SE NÁRAI SK 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 3 1 1 1 0 6
12 ŐRISZENTPÉTER SE TANAKAJDI TORNA CLUB 3 1 2 0 2 0 2 5 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 1 2 2 2 5 -3 5
13 ŐRISZENTPÉTER SE RÁBATÓTFALUI SE 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 1 1 3 2 1 4 5 1 1 3 3 5 -2 4
14 ŐRISZENTPÉTER SE ŐRISZENTPÉTER SE 3 0 1 2 3 6 -3 1 3 0 1 2 2 6 -4 1 6 0 2 4 5 12 -7 2
15 ŐRISZENTPÉTER SE ÖTE IKERVÁR FC 3 0 1 2 0 3 -3 1 3 0 0 3 0 10 -10 0 6 0 1 5 0 13 -13 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ŐRISZENTPÉTER SE ÚJPERINT SE 2 1 0 1 6 1 5 3 4 4 0 0 8 2 6 12 6 5 0 1 14 3 11 15
2 ŐRISZENTPÉTER SE BAJÁNSENYE SE 3 2 0 1 11 2 9 6 2 2 0 0 2 0 2 6 5 4 0 1 13 2 11 12
3 ŐRISZENTPÉTER SE EGYHÁZASRÁDÓCI SE 3 3 0 0 13 1 12 9 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 4 0 2 16 7 9 12
4 ŐRISZENTPÉTER SE GYÖNGYÖSHERMÁN-SZSE 3 3 0 0 8 3 5 9 3 1 0 2 7 13 -6 3 6 4 0 2 15 16 -1 12
5 ŐRISZENTPÉTER SE RUM KSC 3 2 0 1 14 3 11 6 3 1 1 1 3 2 1 4 6 3 1 2 17 5 12 10
6 ŐRISZENTPÉTER SE NÁRAI SK 3 2 0 1 5 3 2 6 2 1 0 1 3 2 1 3 5 3 0 2 8 5 3 9
7 ŐRISZENTPÉTER SE SZENTPÉTERFAI SE 2 0 2 0 2 2 0 2 4 2 1 1 10 8 2 7 6 2 3 1 12 10 2 9
8 ŐRISZENTPÉTER SE Tutitextil-KÖRMEND VSE 2 2 0 0 8 4 4 6 3 0 2 1 5 9 -4 2 5 2 2 1 13 13 0 8
9 ŐRISZENTPÉTER SE TELEKES MEDOSZ SE 3 1 1 1 8 8 0 4 3 1 1 1 10 12 -2 4 6 2 2 2 18 20 -2 8
10 ŐRISZENTPÉTER SE RÁBATÓTFALUI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 8 5 3 3 5 2 0 3 11 8 3 6
11 ŐRISZENTPÉTER SE TANAKAJDI TORNA CLUB 3 2 0 1 9 4 5 6 2 0 0 2 1 11 -10 0 5 2 0 3 10 15 -5 6
12 ŐRISZENTPÉTER SE PINKAVÖLGYE-FELSŐCSATÁR KSK 3 1 1 1 8 7 1 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 1 2 2 11 11 0 5
13 ŐRISZENTPÉTER SE AGS JÁKI SZSE 4 1 2 1 11 11 0 5 2 0 0 2 1 6 -5 0 6 1 2 3 12 17 -5 5
14 ŐRISZENTPÉTER SE ÖTE IKERVÁR FC 3 1 0 2 1 5 -4 3 3 0 0 3 3 18 -15 0 6 1 0 5 4 23 -19 3
15 ŐRISZENTPÉTER SE ŐRISZENTPÉTER SE 3 0 0 3 7 14 -7 0 3 0 0 3 4 16 -12 0 6 0 0 6 11 30 -19 0
 
AGS JÁKI SZSE
-----4 - 22 - 2-1 - 3--4 - 4--
BAJÁNSENYE SE
3 - 01 - 2--------7 - 0---
EGYHÁZASRÁDÓCI  SE
-----8 - 0--1 - 0-4 - 1---
GYÖNGYÖSHERMÁN-SZSE
3 - 1-3 - 1------2 - 1----
NÁRAI SK
-0 - 12 - 03 - 2----------
ŐRISZENTPÉTER SE
---4 - 5---0 - 5---3 - 4--
ÖTE IKERVÁR FC
----0 - 21 - 0-------0 - 3
PINKAVÖLGYE-FELSŐCSATÁR KSK
-----6 - 3---0 - 2--2 - 2-
RÁBATÓTFALUI SE
-------2 - 1-1 - 2----
RUM KSC
-----9 - 1------5 - 10 - 1
SZENTPÉTERFAI SE
---------0 - 0--2 - 2-
TANAKAJDI TORNA CLUB
----2 - 1-6 - 1------1 - 2
TELEKES MEDOSZ SE
--------2 - 1-5 - 5--1 - 2
Tutitextil-KÖRMEND VSE
--------3 - 2---5 - 2-
ÚJPERINT SE
-0 - 1-6 - 0----------
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 21 3
2. 31 4.4
3. 37 5.3
4. 33 4.7
5. 34 4.9
6. 29 4.1
7. 38 5.4
8. 30 4.3
9. 39 5.6
10. 40 5.7
11. 36 5.1
12. 39 5.6
13. 30 4.3
14. 31 4.4
15. 36 5.1
Össz. 504 4.8
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 26 3.71 1
2. 30 4.29 2
3. 32 4.57 2
4. 18 2.57 3
5. 26 3.71 2
6. 27 3.86 2
7. 30 4.29 3
8. 19 2.71 2
9. 42 6 4
10. 19 2.71 0
11. 25 3.57 2
12. 31 4.43 3
13. 35 5 2
14. 25 3.57 2
15. 31 4.43 0
Össz. 416 3.96 30

BAJNOKSÁG CSAPATAI

AGS JÁKI SZSE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 03. 15:00
2024. 03. 03. 15:00
Ják Sportpálya
03. 10. 15:00
2024. 03. 10. 15:00
Ikervár Sportpálya
03. 17. 15:00
2024. 03. 17. 15:00
Ják Sportpálya
03. 24. 16:00
2024. 03. 24. 16:00
Rum Sportpálya
03. 30. 16:30
2024. 03. 30. 16:30
Telekes Sportpálya
04. 07. 16:30
2024. 04. 07. 16:30
Felsőcsatár Sportpálya
04. 14. 17:00
2024. 04. 14. 17:00
Ják Sportpálya
04. 20. 17:00
2024. 04. 20. 17:00
Körmendi VSE Sporttelep
04. 28. 17:00
2024. 04. 28. 17:00
Ják Sportpálya
05. 05. 17:30
2024. 05. 05. 17:30
Őriszentpéter Sportpálya
05. 19. 17:30
2024. 05. 19. 17:30
Ják Sportpálya
05. 26. 17:30
2024. 05. 26. 17:30
Ják Sportpálya
06. 02. 17:30
2024. 06. 02. 17:30
Ják Sportpálya
06. 08. 17:30
2024. 06. 08. 17:30
Tanakajd TC Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
STIEBER JÓZSEF Vezetőedző
MÁTÉ ZOLTÁN Technikai vezető
SZEMES ZSOLT Utánpótlás edző
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL