Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-16 HNP Dél-Nyugati csoport 10. forduló

2020.09.23 - 17:00

Szekszárd, Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont (Szekszárdi UFC Sporttelep)

MLSZ

Leány U-16 HNP Dél-Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS LÁSZLÓ PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MIKLÓS GÁBOR
SZEKSZÁRDI UFC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
80'
40'

Gólok

ACSÁDI PETRA

3'

1 - 0

 

ACSÁDI PETRA

13'

2 - 0

 

PRISKIN NATASA

16'

3 - 0

 

ERDEI TRIXI NÓRA

19'

4 - 0

 

ACSÁDI PETRA

26'

5 - 0

 

ACSÁDI PETRA

29'

6 - 0

 

ERDEI TRIXI NÓRA

32'

7 - 0

 

ACSÁDI PETRA

39'

8 - 0

 

WERNER TAMARA RÉKA

49'

9 - 0

 

ACSÁDI PETRA

53'

10 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 4 4 0 0 33 0 33 12 6.3
2 BMTE - AIRNERGY FC BMTE - AIRNERGY FC 4 3 1 0 21 3 18 10 6.5
3 SZENTLŐRINC-SPORTOLDA SZENTLŐRINC-SPORTOLDA 3 1 1 1 2 9 -7 4 4.3
4 PAKSI SE PAKSI SE 2 1 0 1 3 8 -5 3 5.5
5 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 2 0 2 0 2 2 0 2 5
6 BUDAPEST HONVÉD BUDAPEST HONVÉD 2 0 1 1 1 6 -5 1 1.5
7 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 4 0 1 3 4 17 -13 1 2.8
8 REAC SISE-FEMINA REAC SISE-FEMINA 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 0 0 3 0 21 -21 0 2.3
10 BSE PALÓC FARKASOK USE (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK USE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SZEKSZÁRDI UFC 3 3 0 0 17 0 17 9 1 1 0 0 3 0 3 3 4 4 0 0 20 0 20 12
2 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BMTE - AIRNERGY FC 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 0 1 2 1 1 3 4 3 0 1 9 2 7 9
3 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
4 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SZENTLŐRINC-SPORTOLDA 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 1 1 1 1 7 -6 4
5 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
6 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) PAKSI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 1 4 -3 3
7 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) REAC SISE-FEMINA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 6 -5 0 4 0 0 4 1 9 -8 0
9 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 3 0 0 3 0 11 -11 0
10 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK USE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SZEKSZÁRDI UFC 3 3 0 0 24 0 24 9 1 1 0 0 9 0 9 3 4 4 0 0 33 0 33 12
2 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BMTE - AIRNERGY FC 2 2 0 0 12 2 10 6 2 1 1 0 9 1 8 4 4 3 1 0 21 3 18 10
3 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SZENTLŐRINC-SPORTOLDA 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 0 9 -9 0 3 1 1 1 2 9 -7 4
4 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) PAKSI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 1 0 1 3 8 -5 3
5 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
6 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
7 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 3 0 1 2 4 8 -4 1 4 0 1 3 4 17 -13 1
8 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) REAC SISE-FEMINA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 13 -13 0 3 0 0 3 0 21 -21 0
10 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK USE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK USE
----------
BVSC-ZUGLÓ
------2 - 2---
DUNAÚJVÁROS PASE
----------
BUDAPEST HONVÉD
---1 - 1------
BMTE - AIRNERGY FC
----8 - 0-4 - 2---
PAKSI SE
---------3 - 0
REAC SISE-FEMINA
----------
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
-------0 - 9--
SZEKSZÁRDI UFC
---5 - 0----9 - 010 - 0
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
-0 - 0-----2 - 0--
VASAS KUBALA AKADÉMIA
----0 - 8-----

Meccsek

SZEKSZÁRDI UFC

2020. 09. 16. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 09. 16. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
BUDAPEST HONVÉD
2020. 09. 03. 17:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 03. 17:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 09. 05. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 09. 05. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2020. 10. 24. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 10. 24. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SISE-FEMINA
10. 24. 16:00
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 10. 07. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 10. 07. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 07. 17:00
PAKSI SE
2020. 10. 17. 14:30
BVSC-Zugló (Tatai út)
2020. 10. 17. 14:30
BVSC-Zugló (Tatai út)
BVSC-ZUGLÓ
10. 17. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 11. 07.
Goldball '94 FC - Siketek -
2020. 11. 07.
Goldball '94 FC - Siketek -
BMTE - AIRNERGY FC
11. 07.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 09. 23. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 09. 23. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2021. 02. 20.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2021. 02. 20.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD
02. 20.
SZEKSZÁRDI UFC
2021. 02. 27.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 27.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
02. 27.
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2021. 03. 06.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 03. 06.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
03. 06.
SZEKSZÁRDI UFC
2021. 03. 13.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2021. 03. 13.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 13.
REAC SISE-FEMINA
2021. 03. 27.
Paksi FC Stadion
2021. 03. 27.
Paksi FC Stadion
PAKSI SE
03. 27.
SZEKSZÁRDI UFC
2021. 04. 03.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2021. 04. 03.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 03.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 17.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2021. 04. 17.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 17.
BMTE - AIRNERGY FC
2021. 04. 24.
Vasas Sporttelep
2021. 04. 24.
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
04. 24.
SZEKSZÁRDI UFC

VASAS KUBALA AKADÉMIA

2020. 08. 30. 10:00
Vasas Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
BMTE - AIRNERGY FC
2020. 09. 06. 12:00
Paksi FC Stadion
2020. 09. 06. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI SE
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 10. 03. 12:00
Vasas Sporttelep
2020. 10. 03. 12:00
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
10. 03. 12:00
BUDAPEST HONVÉD
2020. 10. 10.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 10.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
10. 10.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 10. 17.
Vasas Sporttelep
2020. 10. 17.
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
10. 17.
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2020. 10. 31. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 10. 31. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SISE-FEMINA
10. 31. 16:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 09. 23. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 09. 23. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 10. 25. 10:00
Vasas Sporttelep
2020. 10. 25. 10:00
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
10. 25. 10:00
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 27.
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 02. 27.
Goldball '94 FC - Siketek -
BMTE - AIRNERGY FC
02. 27.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2021. 03. 06.
Vasas Sporttelep
2021. 03. 06.
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
03. 06.
PAKSI SE
2021. 03. 20.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2021. 03. 20.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD
03. 20.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2021. 03. 27.
Vasas Sporttelep
2021. 03. 27.
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
03. 27.
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2021. 04. 03.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 04. 03.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
04. 03.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2021. 04. 10.
Vasas Sporttelep
2021. 04. 10.
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
04. 10.
REAC SISE-FEMINA
2021. 04. 24.
Vasas Sporttelep
2021. 04. 24.
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
04. 24.
SZEKSZÁRDI UFC
2021. 05. 01.
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 01.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
05. 01.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple