Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 3. forduló

2015.08.15 - 17:30

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GAÁL ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ PÉTER, KIRÁLY ZSOLT
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DIÓSDI TC-SELECT
90'
45'

Gólok

MUNDI ROLAND

1'

1 - 0

 

 

1 - 1

6'

KOKENSZKY NORBERT IMRE
JASAREVIC MAHIR

24'

2 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 3 3 0 0 9 0 9 9
2 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 3 3 0 0 9 2 7 9
3 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 3 2 1 0 5 1 4 7
4 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 2 2 0 0 6 0 6 6
5 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 3 2 0 1 4 3 1 6
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 3 1 2 0 4 2 2 5
7 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 2 1 1 0 5 4 1 4
8 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 3 1 1 1 4 4 0 4
9 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 3 1 1 1 4 6 -2 4
10 DOROGI FC DOROGI FC 3 1 1 1 1 3 -2 4
11 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 1 1 1 2 6 -4 4
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 3 0 1 2 5 7 -2 1
13 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 3 0 1 2 2 4 -2 1
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 1 2 3 6 -3 1
15 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 3 0 1 2 3 7 -4 1
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 0 2 0 5 -5 0
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 3 0 0 3 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 3 3 0 0 6 0 6 9 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 6 0 6 9
2 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 3 0 3 7
3 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 5 3 2 6
4 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 4 2 2 6
5 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 2 1 1 6
6 CSORNAI SE ÉRDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 2 2 0 4
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
9 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 1 3 -2 3 3 1 0 2 1 3 -2 3
10 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
12 CSORNAI SE BKV ELŐRE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
13 CSORNAI SE DOROGI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
14 CSORNAI SE III. KER. TVE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
15 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 1 3 -2 2
16 CSORNAI SE CSEPEL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 2 1 1 4 -3 2
17 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 3 3 0 0 9 0 9 9 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 9 0 9 9
2 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 2 2 0 0 6 0 6 6 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 9 2 7 9
3 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 5 1 4 7
4 CSORNAI SE ÉRDI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 6 0 6 6
5 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 3 0 3 3 2 0 1 4 3 1 6
6 CSORNAI SE III. KER. TVE 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 4 2 2 5
7 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 5 4 1 4
8 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 1 1 4 4 0 4
9 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 1 1 1 4 6 -2 4
10 CSORNAI SE DOROGI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 1 1 1 1 3 -2 4
11 CSORNAI SE CSEPEL FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 0 5 -5 1 3 1 1 1 2 6 -4 4
12 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 2 0 1 1 4 5 -1 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 1 2 5 7 -2 1
13 CSORNAI SE BKV ELŐRE 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 2 4 -2 1
14 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 3 5 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 3 6 -3 1
15 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 3 7 -4 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
16 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 0 0 3 2 8 -6 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-1 - 1--------------
BALATONFÜREDI FC
-------0 - 3--------
BKV ELŐRE
----0 - 11 - 2----------
CSEPEL FC
--------------2 - 1-
CSORNAI SE
---------2 - 3------
DOROGI FC
----------0 - 0-----
DIÓSDI TC-SELECT
-------------1 - 0--
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
------2 - 1---------
ÉRDI VSE
------------3 - 0---
ETO FC GYŐR
---5 - 03 - 0----------1 - 0
VIDEOTON FC II.
-----3 - 0---------3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 1---2 - 0-----------
III. KER. TVE
-2 - 0-0 - 0------------
MTK BUDAPEST II.
------------2 - 2---
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 2------3 - 3--------
SÁRVÁR FC
-------------1 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
----------------

Meccsek

MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904

2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 22. 17:30
Érdi Sporttelep
2015. 08. 22. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DOROGI FC
2015. 09. 19. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 19. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 26. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2015. 09. 26. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
CSORNAI SE
2015. 10. 02. 16:45
ETO Stadion
2015. 10. 02. 16:45
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2015. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
TATABÁNYA FC
2015. 10. 18. 14:30
MOL Aréna Sóstó
2015. 10. 18. 14:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 10. 24. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
CSEPEL FC
2015. 11. 01. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 01. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
MTK BUDAPEST II.
2015. 11. 15. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2015. 11. 15. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 11. 21. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2015. 11. 21. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
BALATONFÜREDI FC
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 05. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 05. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
ÉRDI VSE
2016. 03. 13. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 03. 13. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 03. 26. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 04. 02. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 04. 02. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
SÁRVÁR FC
2016. 04. 09. 16:30
Csornai SE
2016. 04. 09. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 04. 16. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 04. 16. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
ETO FC GYŐR
2016. 04. 23. 19:00
2016. 04. 23. 19:00
TATABÁNYA FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
VIDEOTON FC II.
2016. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
2016. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Sporttelep
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Sporttelep
MTK BUDAPEST II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 29. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
BKV ELŐRE
2016. 06. 05. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 06. 05. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904

DIÓSDI TC-SELECT

2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 23. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 08. 23. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 29. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 29. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
DOROGI FC
2015. 09. 05. 16:30
Csornai SE
2015. 09. 05. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 09. 12. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TATABÁNYA FC
2015. 09. 19. 16:00
Csepel Stadion
2015. 09. 19. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 10. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 10. 17. 14:30
Érdi Sporttelep
2015. 10. 17. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 11. 07. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 07. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ETO FC GYŐR
2015. 11. 15. 13:30
MOL Aréna Sóstó
2015. 11. 15. 13:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BKV ELŐRE
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 03. 12. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 03. 12. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 03. 19. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSORNAI SE
2016. 03. 26. 15:00
2016. 03. 26. 15:00
TATABÁNYA FC
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 02. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 02. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSEPEL FC
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Sporttelep
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Sporttelep
MTK BUDAPEST II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 16. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 16. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BALATONFÜREDI FC
2016. 04. 30. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 30. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ÉRDI VSE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
SÁRVÁR FC
2016. 05. 21. 18:00
ETO Stadion
2016. 05. 21. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 29. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
VIDEOTON FC II.
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
DIÓSDI TC-SELECT
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch