Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 5. forduló

2015.08.29 - 17:30

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HORVÁTH TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN, IMRŐ JÁNOS
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
TARR ANDRÁSHIDA SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

14'

KOVÁCS GYÖRGY
LAKI BALÁZS

26'

1 - 1

 

LAKI BALÁZS

85'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 5 4 1 0 13 2 11 13
2 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 5 4 1 0 12 2 10 13
3 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 5 4 0 1 13 8 5 12
4 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 4 3 1 0 9 5 4 10
5 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 4 3 0 1 10 3 7 9
6 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 5 2 2 1 9 8 1 8
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 10 8 2 7
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 5 2 1 2 6 4 2 7
9 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 5 2 1 2 6 6 0 7
10 DOROGI FC DOROGI FC 5 2 1 2 4 8 -4 7
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 5 1 2 2 6 7 -1 5
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 1 2 1 5 6 -1 5
13 CSEPEL FC CSEPEL FC 5 1 1 3 5 13 -8 4
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 4 0 2 2 7 9 -2 2
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 3 10 -7 1
16 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 5 0 1 4 3 11 -8 1
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 5 0 0 5 3 14 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 4 4 0 0 8 0 8 12 1 0 1 0 0 0 0 1 5 4 1 0 8 0 8 13
2 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 3 3 0 0 6 1 5 9 2 1 1 0 2 0 2 4 5 4 1 0 8 1 7 13
3 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 4 3 1 4 2 1 1 0 3 0 3 4 5 2 2 1 7 3 4 8
4 CSORNAI SE ÉRDI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 2 0 4 1 3 8
5 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 6 4 2 8
6 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 3 2 1 0 4 1 3 7 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 2 2 1 6 4 2 8
7 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 2 2 0 4 5 2 2 1 3 2 1 8
8 CSORNAI SE BKV ELŐRE 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 3 1 2 2 0 6
9 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 2 1 2 2 0 5
10 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 1 1 2 2 0 4 5 1 2 2 2 4 -2 5
11 CSORNAI SE DOROGI FC 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 2 2 2 4 -2 5
12 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 1 1 2 1 3 -2 4 5 1 1 3 1 5 -4 4
13 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 4 1 2 4 -2 4
14 CSORNAI SE CSORNAI SE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 0 3 0 5 -5 0 5 1 0 4 2 7 -5 3
15 CSORNAI SE CSEPEL FC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 1 2 1 6 -5 1 5 0 3 2 3 8 -5 3
16 CSORNAI SE III. KER. TVE 3 0 2 1 1 3 -2 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 0 2 2 1 4 -3 2
17 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 4 4 0 0 12 1 11 12 1 0 1 0 1 1 0 1 5 4 1 0 13 2 11 13
2 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 3 3 0 0 9 2 7 9 2 1 1 0 3 0 3 4 5 4 1 0 12 2 10 13
3 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 3 2 0 1 7 4 3 6 2 2 0 0 6 4 2 6 5 4 0 1 13 8 5 12
4 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 2 2 0 0 4 2 2 6 2 1 1 0 5 3 2 4 4 3 1 0 9 5 4 10
5 CSORNAI SE ÉRDI VSE 2 1 0 1 3 2 1 3 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 0 1 10 3 7 9
6 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 2 0 2 0 3 3 0 2 3 2 0 1 6 5 1 6 5 2 2 1 9 8 1 8
7 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 6 6 0 4 2 1 0 1 4 2 2 3 5 2 1 2 10 8 2 7
8 CSORNAI SE BKV ELŐRE 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 5 2 1 2 6 4 2 7
9 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 1 2 6 6 0 7
10 CSORNAI SE DOROGI FC 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 2 0 1 3 4 -1 6 5 2 1 2 4 8 -4 7
11 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 0 2 4 5 -1 3 5 1 2 2 6 7 -1 5
12 CSORNAI SE III. KER. TVE 3 1 1 1 3 4 -1 4 1 0 1 0 2 2 0 1 4 1 2 1 5 6 -1 5
13 CSORNAI SE CSEPEL FC 2 1 0 1 4 4 0 3 3 0 1 2 1 9 -8 1 5 1 1 3 5 13 -8 4
14 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 2 0 1 1 4 5 -1 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 0 2 2 7 9 -2 2
15 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 2 5 -3 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 1 3 3 10 -7 1
16 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 0 1 3 3 8 -5 1 5 0 1 4 3 11 -8 1
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 3 0 0 3 1 8 -7 0 5 0 0 5 3 14 -11 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-1 - 1---1 - 1----------
BALATONFÜREDI FC
-------0 - 3------2 - 2-
BKV ELŐRE
----0 - 11 - 2---------1 - 0
CSEPEL FC
---------2 - 3----2 - 1-
CSORNAI SE
--0 - 3------2 - 3------
DOROGI FC
----------0 - 0--1 - 4--
DIÓSDI TC-SELECT
-----1 - 2-------1 - 0--
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 1-----2 - 1---------
ÉRDI VSE
-------0 - 2----3 - 0---
ETO FC GYŐR
-3 - 1-5 - 03 - 0----------1 - 0
VIDEOTON FC II.
-----3 - 0------1 - 4--3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 1--4 - 12 - 0-----------
III. KER. TVE
-2 - 0-0 - 0----1 - 4-------
MTK BUDAPEST II.
---------1 - 1--2 - 2---
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 2---3 - 1--3 - 3--------
SÁRVÁR FC
-------------1 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
-----------0 - 3----

Meccsek

MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904

2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 22. 17:30
Érdi Sporttelep
2015. 08. 22. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DOROGI FC
2015. 09. 19. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 19. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 26. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2015. 09. 26. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
CSORNAI SE
2015. 10. 02. 16:45
ETO Stadion
2015. 10. 02. 16:45
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2015. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
TATABÁNYA FC
2015. 10. 18. 14:30
MOL Aréna Sóstó
2015. 10. 18. 14:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 10. 24. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
CSEPEL FC
2015. 11. 01. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 01. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
MTK BUDAPEST II.
2015. 11. 15. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2015. 11. 15. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 11. 21. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2015. 11. 21. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
BALATONFÜREDI FC
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 05. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 05. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
ÉRDI VSE
2016. 03. 13. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 03. 13. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 03. 26. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 04. 02. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 04. 02. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
SÁRVÁR FC
2016. 04. 09. 16:30
Csornai SE
2016. 04. 09. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 04. 16. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 04. 16. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
ETO FC GYŐR
2016. 04. 23. 19:00
2016. 04. 23. 19:00
TATABÁNYA FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
VIDEOTON FC II.
2016. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
2016. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Sporttelep
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Sporttelep
MTK BUDAPEST II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 29. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
BKV ELŐRE
2016. 06. 05. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 06. 05. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904

TARR ANDRÁSHIDA SC

2015. 08. 02. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 08. 02. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 08. 09. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2015. 08. 16. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 16. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 08. 23. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 08. 23. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 09. 05. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 09. 05. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 09. 13. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 09. 13. 15:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2015. 09. 19. 16:00
2015. 09. 19. 16:00
TATABÁNYA FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 09. 27. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2015. 09. 27. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2015. 10. 04. 11:00
BKV Előre Sporttelep
2015. 10. 04. 11:00
BKV Előre Sporttelep
MTK BUDAPEST II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 10. 10. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2015. 10. 10. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI FC
2015. 10. 25. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 10. 25. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 08. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2015. 11. 14. 14:00
ETO Stadion
2015. 11. 14. 14:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 22. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2015. 11. 22. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
VIDEOTON FC II.
2016. 02. 14. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 02. 14. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 02. 21. 14:00
BKV Előre Sporttelep
2016. 02. 21. 14:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 02. 28. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 02. 28. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 03. 13. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 03. 13. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 20. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 03. 20. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DOROGI FC
2016. 03. 26. 15:00
Csornai SE
2016. 03. 26. 15:00
Csornai SE
CSORNAI SE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 04. 03. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 04. 03. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
TATABÁNYA FC
2016. 04. 09. 16:30
Csepel Stadion
2016. 04. 09. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 04. 17. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 04. 17. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 23. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 04. 23. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 05. 08. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 05. 08. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 05. 29. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ETO FC GYŐR
2016. 06. 05. 18:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 06. 05. 18:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch