Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 17. forduló

2015.11.22 - 13:00

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
BERECZKI MIKLÓS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN, RÉVÉSZ CSILLA
DIÓSDI TC-SELECT
FERENCVÁROSI TC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

NAGY DOMINIK
MOJZER GYÖRGY

38'

1 - 1

 

 

1 - 2

79'

CSILUS ÁDÁM
KOKENSZKY NORBERT IMRE

83'

2 - 2

 

 

2 - 3

85'

KÁRÁSZ KRISZTIÁN

 

2 - 4

94'

HARASZTI ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 16 12 3 1 40 10 30 39
2 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 16 12 0 4 46 22 24 36
3 DOROGI FC DOROGI FC 16 10 3 3 20 12 8 33
4 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 16 9 3 4 25 18 7 30
5 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 16 9 2 5 37 20 17 29
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 16 7 5 4 24 19 5 26
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 7 3 6 34 24 10 24
8 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 16 7 3 6 25 23 2 24
9 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 16 7 2 7 24 22 2 23
10 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 16 7 2 7 22 22 0 23
11 III. KER. TVE III. KER. TVE 16 6 4 6 22 25 -3 22
12 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 16 6 2 8 25 26 -1 20
13 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 16 6 2 8 19 27 -8 20
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 16 4 3 9 17 37 -20 15
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 16 2 5 9 15 36 -21 11
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 16 1 1 14 10 37 -27 4
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 16 2 1 13 14 39 -25 2 (-5 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 9 8 0 1 16 4 12 24 7 3 4 0 6 2 4 13 16 11 4 1 22 6 16 37
2 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 8 5 2 1 12 4 8 17 8 3 3 2 9 7 2 12 16 8 5 3 21 11 10 29
3 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 10 7 0 3 14 5 9 21 6 2 1 3 4 5 -1 7 16 9 1 6 18 10 8 28
4 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 8 5 3 0 13 1 12 18 8 2 2 4 6 9 -3 8 16 7 5 4 19 10 9 26
5 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 3 3 9 8 1 12 7 4 1 2 9 3 6 13 16 7 4 5 18 11 7 25
6 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 8 4 3 1 9 5 4 15 8 2 4 2 4 4 0 10 16 6 7 3 13 9 4 25
7 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 8 2 4 2 2 2 0 10 8 4 2 2 8 5 3 14 16 6 6 4 10 7 3 24
8 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 7 2 4 1 3 3 0 10 9 3 4 2 6 2 4 13 16 5 8 3 9 5 4 23
9 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 6 2 1 3 6 8 -2 7 10 4 3 3 5 5 0 15 16 6 4 6 11 13 -2 22
10 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 8 3 4 1 4 2 2 13 8 2 3 3 6 7 -1 9 16 5 7 4 10 9 1 22
11 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 7 1 4 2 2 4 -2 7 9 3 4 2 7 6 1 13 16 4 8 4 9 10 -1 20
12 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 7 2 2 3 2 4 -2 8 9 2 2 5 4 8 -4 8 16 4 4 8 6 12 -6 16
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 9 2 5 2 3 4 -1 11 7 1 2 4 4 7 -3 5 16 3 7 6 7 11 -4 16
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 8 3 4 1 6 4 2 13 8 0 1 7 1 18 -17 1 16 3 5 8 7 22 -15 14
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 3 3 2 7 6 1 10 8 1 2 5 2 9 -7 2 16 4 5 7 9 15 -6 12
16 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 8 1 2 5 1 10 -9 5 8 1 3 4 2 9 -7 6 16 2 5 9 3 19 -16 11
17 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 8 2 0 6 5 10 -5 6 8 0 3 5 1 8 -7 3 16 2 3 11 6 18 -12 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 9 8 0 1 24 5 19 24 7 4 3 0 16 5 11 15 16 12 3 1 40 10 30 39
2 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 8 5 0 3 22 14 8 15 8 7 0 1 24 8 16 21 16 12 0 4 46 22 24 36
3 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 7 4 2 1 7 5 2 14 9 6 1 2 13 7 6 19 16 10 3 3 20 12 8 33
4 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 8 6 1 1 15 8 7 19 8 3 2 3 10 10 0 11 16 9 3 4 25 18 7 30
5 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 10 7 1 2 29 12 17 22 6 2 1 3 8 8 0 7 16 9 2 5 37 20 17 29
6 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 8 4 2 2 8 5 3 14 8 3 3 2 16 14 2 12 16 7 5 4 24 19 5 26
7 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 3 3 20 18 2 12 7 4 0 3 14 6 8 12 16 7 3 6 34 24 10 24
8 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 8 5 2 1 15 5 10 17 8 2 1 5 10 18 -8 7 16 7 3 6 25 23 2 24
9 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 8 3 1 4 8 11 -3 10 8 4 1 3 16 11 5 13 16 7 2 7 24 22 2 23
10 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 7 3 0 4 10 11 -1 9 9 4 2 3 12 11 1 14 16 7 2 7 22 22 0 23
11 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 9 5 2 2 11 8 3 17 7 1 2 4 11 17 -6 5 16 6 4 6 22 25 -3 22
12 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 6 3 1 2 14 13 1 10 10 3 1 6 11 13 -2 10 16 6 2 8 25 26 -1 20
13 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 7 2 2 3 7 11 -4 8 9 4 0 5 12 16 -4 12 16 6 2 8 19 27 -8 20
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 8 4 1 3 12 12 0 13 8 0 2 6 5 25 -20 2 16 4 3 9 17 37 -20 15
15 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 8 1 2 5 7 20 -13 5 8 1 3 4 8 16 -8 6 16 2 5 9 15 36 -21 11
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 8 1 1 6 8 20 -12 4 8 0 0 8 2 17 -15 0 16 1 1 14 10 37 -27 4
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 2 1 5 10 14 -4 5 8 0 0 8 4 25 -21 -3 16 2 1 13 14 39 -25 2
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 0-1 - 1-2 - 1-0 - 2----2 - 0-
BALATONFÜREDI FC
-2 - 0--0 - 11 - 3-0 - 3-2 - 4--3 - 0-2 - 20 - 1
BKV ELŐRE
----0 - 11 - 20 - 0-2 - 0-1 - 12 - 11 - 0--1 - 0
CSEPEL FC
-1 - 03 - 3-2 - 00 - 1-2 - 0-2 - 3----2 - 10 - 4
CSORNAI SE
-4 - 20 - 31 - 10 - 41 - 3-0 - 1-2 - 3----0 - 3-
DOROGI FC
2 - 0-------1 - 0-0 - 01 - 11 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
-----1 - 2--0 - 3-2 - 43 - 01 - 21 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 0-4 - 11 - 01 - 12 - 1-----1 - 3--2 - 1
ÉRDI VSE
--3 - 2--0 - 12 - 00 - 2-0 - 4--3 - 0-0 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 1-5 - 03 - 0--3 - 12 - 2-0 - 4--1 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
--2 - 3--3 - 03 - 11 - 2-4 - 2-5 - 21 - 4--3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 0--0 - 13 - 1-2 - 1--2 - 02 - 0-
III. KER. TVE
2 - 02 - 0-0 - 02 - 0--1 - 01 - 40 - 2-2 - 2-1 - 0--
MTK BUDAPEST II.
1 - 3--2 - 11 - 0----1 - 1-0 - 22 - 20 - 2--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 1--3 - 31 - 4-0 - 2---2 - 2-
SÁRVÁR FC
--1 - 2--0 - 30 - 02 - 1--0 - 5-0 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3---3 - 1------0 - 34 - 14 - 10 - 4-

Meccsek

DIÓSDI TC-SELECT

2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 23. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 08. 23. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 29. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 29. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
DOROGI FC
2015. 09. 05. 16:30
Csornai SE
2015. 09. 05. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 09. 12. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TATABÁNYA FC
2015. 09. 19. 16:00
Csepel Stadion
2015. 09. 19. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 10. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 10. 17. 14:30
Érdi Sporttelep
2015. 10. 17. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 11. 07. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 07. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ETO FC GYŐR
2015. 11. 15. 13:30
MOL Aréna Sóstó
2015. 11. 15. 13:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BKV ELŐRE
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 03. 12. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 03. 12. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 03. 19. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSORNAI SE
2016. 03. 26. 15:00
2016. 03. 26. 15:00
TATABÁNYA FC
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 02. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 02. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSEPEL FC
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Sporttelep
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Sporttelep
MTK BUDAPEST II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 16. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 16. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BALATONFÜREDI FC
2016. 04. 30. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 30. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ÉRDI VSE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
SÁRVÁR FC
2016. 05. 21. 18:00
ETO Stadion
2016. 05. 21. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 29. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
VIDEOTON FC II.
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
DIÓSDI TC-SELECT

FERENCVÁROSI TC II.

2015. 08. 02. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 08. 02. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 08. 09. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 08. 09. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 08. 16. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 08. 16. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
CSORNAI SE
2015. 08. 23. 17:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2015. 08. 23. 17:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYA FC
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 08. 30. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 08. 30. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
CSEPEL FC
2015. 09. 06. 11:00
BKV Előre Sporttelep
2015. 09. 06. 11:00
BKV Előre Sporttelep
MTK BUDAPEST II.
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 09. 13. 16:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 09. 13. 16:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
BALATONFÜREDI FC
2015. 09. 27. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 09. 27. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
ÉRDI VSE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 10. 10. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
SÁRVÁR FC
2015. 10. 18. 17:00
ETO Stadion
2015. 10. 18. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 25. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 10. 25. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
VIDEOTON FC II.
2015. 11. 01. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 01. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 02. 14. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 02. 14. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 02. 21. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 02. 21. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
DOROGI FC
2016. 02. 28. 14:00
Csornai SE
2016. 02. 28. 14:00
Csornai SE
CSORNAI SE
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 03. 06. 14:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 03. 06. 14:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
TATABÁNYA FC
2016. 03. 13. 14:30
Csepel Stadion
2016. 03. 13. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 03. 20. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 03. 20. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 03. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 03. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 04. 10. 16:30
Érdi Sporttelep
2016. 04. 10. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 24. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 04. 24. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 01. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 05. 01. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
ETO FC GYŐR
2016. 05. 08. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2016. 05. 08. 17:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 22. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 05. 22. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
BKV ELŐRE
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
DIÓSDI TC-SELECT
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch