Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 18. forduló

2016.02.14 - 14:00

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
FARKAS MÁTYÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TEMLEITNER KRISZTIÁN, VAD ANITA
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

BOHNER ROLAND

 

0 - 2

18'

MÉSZÁROS DÁVID
MAGASFÖLDI JÓZSEF

38'

1 - 2

 

MAGASFÖLDI JÓZSEF

41'

2 - 2

 

MUNDI ROLAND

48'

3 - 2

 

MAGASFÖLDI JÓZSEF

60'

4 - 2

 

MUNDI ROLAND

74'

5 - 2

 

ZSIRAI MARTIN

78'

6 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 17 13 3 1 42 11 31 42
2 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 17 12 1 4 46 22 24 37
3 DOROGI FC DOROGI FC 17 10 4 3 20 12 8 34
4 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 17 10 3 4 31 20 11 33
5 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 17 10 2 5 39 21 18 32
6 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 17 8 2 7 24 23 1 26
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 17 7 5 5 25 21 4 26
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 7 3 7 36 30 6 24
9 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 17 7 3 7 26 24 2 24
10 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 17 7 3 7 26 25 1 24
11 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 17 7 2 8 30 27 3 23
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 17 6 5 6 22 25 -3 23
13 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 17 6 3 8 21 29 -8 21
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 17 4 4 9 17 37 -20 16
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 17 2 5 10 16 41 -25 11
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 17 1 1 15 11 39 -28 4
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 16 2 1 13 14 39 -25 2 (-5 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 9 8 0 1 16 4 12 24 8 4 4 0 8 3 5 16 17 12 4 1 24 7 17 40
2 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 8 5 2 1 12 4 8 17 9 3 4 2 9 7 2 13 17 8 6 3 21 11 10 30
3 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 10 7 0 3 14 5 9 21 7 2 2 3 5 6 -1 8 17 9 2 6 19 11 8 29
4 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 5 3 1 14 3 11 18 8 2 2 4 6 9 -3 8 17 7 5 5 20 12 8 26
5 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 3 3 9 8 1 12 8 4 2 2 11 5 6 14 17 7 5 5 20 13 7 26
6 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 9 4 4 1 11 7 4 16 8 2 4 2 4 4 0 10 17 6 8 3 15 11 4 26
7 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 7 3 1 3 9 9 0 10 10 4 3 3 5 5 0 15 17 7 4 6 14 14 0 25
8 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 8 2 4 2 2 2 0 10 9 4 3 2 9 6 3 15 17 6 7 4 11 8 3 25
9 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 8 2 5 1 3 3 0 11 9 3 4 2 6 2 4 13 17 5 9 3 9 5 4 24
10 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 8 3 4 1 4 2 2 13 9 2 4 3 7 8 -1 10 17 5 8 4 11 10 1 23
11 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 8 1 5 2 3 5 -2 8 9 3 4 2 7 6 1 13 17 4 9 4 10 11 -1 21
12 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 8 2 3 3 3 5 -2 9 9 2 2 5 4 8 -4 8 17 4 5 8 7 13 -6 17
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 9 2 5 2 3 4 -1 11 8 1 3 4 4 7 -3 6 17 3 8 6 7 11 -4 17
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 9 3 5 1 6 4 2 14 8 0 1 7 1 18 -17 1 17 3 6 8 7 22 -15 15
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 3 3 2 7 6 1 10 8 1 2 5 2 9 -7 2 16 4 5 7 9 15 -6 12
16 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 8 1 2 5 1 10 -9 5 9 1 3 5 3 12 -9 6 17 2 5 10 4 22 -18 11
17 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 9 2 1 6 6 11 -5 7 8 0 3 5 1 8 -7 3 17 2 4 11 7 19 -12 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 9 8 0 1 24 5 19 24 8 5 3 0 18 6 12 18 17 13 3 1 42 11 31 42
2 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 8 5 0 3 22 14 8 15 9 7 1 1 24 8 16 22 17 12 1 4 46 22 24 37
3 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 8 4 3 1 7 5 2 15 9 6 1 2 13 7 6 19 17 10 4 3 20 12 8 34
4 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 9 7 1 1 21 10 11 22 8 3 2 3 10 10 0 11 17 10 3 4 31 20 11 33
5 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 10 7 1 2 29 12 17 22 7 3 1 3 10 9 1 10 17 10 2 5 39 21 18 32
6 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 8 4 0 4 12 12 0 12 9 4 2 3 12 11 1 14 17 8 2 7 24 23 1 26
7 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 8 4 2 2 8 5 3 14 9 3 3 3 17 16 1 12 17 7 5 5 25 21 4 26
8 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 3 3 20 18 2 12 8 4 0 4 16 12 4 12 17 7 3 7 36 30 6 24
9 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 8 3 1 4 8 11 -3 10 9 4 2 3 18 13 5 14 17 7 3 7 26 24 2 24
10 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 5 2 2 16 7 9 17 8 2 1 5 10 18 -8 7 17 7 3 7 26 25 1 24
11 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 7 4 1 2 19 14 5 13 10 3 1 6 11 13 -2 10 17 7 2 8 30 27 3 23
12 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 9 5 2 2 11 8 3 17 8 1 3 4 11 17 -6 6 17 6 5 6 22 25 -3 23
13 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 8 2 3 3 9 13 -4 9 9 4 0 5 12 16 -4 12 17 6 3 8 21 29 -8 21
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 9 4 2 3 12 12 0 14 8 0 2 6 5 25 -20 2 17 4 4 9 17 37 -20 16
15 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 8 1 2 5 7 20 -13 5 9 1 3 5 9 21 -12 6 17 2 5 10 16 41 -25 11
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 9 1 1 7 9 22 -13 4 8 0 0 8 2 17 -15 0 17 1 1 15 11 39 -28 4
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 2 1 5 10 14 -4 5 8 0 0 8 4 25 -21 -3 16 2 1 13 14 39 -25 2
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 0-1 - 1-2 - 1-0 - 21 - 2---2 - 0-
BALATONFÜREDI FC
-2 - 0--0 - 11 - 3-0 - 3-2 - 4--3 - 0-2 - 20 - 1
BKV ELŐRE
----0 - 11 - 20 - 0-2 - 0-1 - 12 - 11 - 0--1 - 0
CSEPEL FC
-1 - 03 - 3-2 - 00 - 1-2 - 0-2 - 3-0 - 0--2 - 10 - 4
CSORNAI SE
-4 - 20 - 31 - 10 - 41 - 3-0 - 11 - 22 - 3----0 - 3-
DOROGI FC
2 - 0-------1 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
--2 - 1--1 - 2--0 - 3-2 - 43 - 01 - 21 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 0-4 - 11 - 01 - 12 - 1-----1 - 36 - 2-2 - 1
ÉRDI VSE
--3 - 2--0 - 12 - 00 - 2-0 - 4--3 - 0-0 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 1-5 - 03 - 0--3 - 12 - 2-0 - 4--1 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
--2 - 3--3 - 03 - 11 - 2-4 - 2-5 - 21 - 4--3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 0--0 - 13 - 1-2 - 1--2 - 02 - 0-
III. KER. TVE
2 - 02 - 0-0 - 02 - 0--1 - 01 - 40 - 2-2 - 2-1 - 0--
MTK BUDAPEST II.
1 - 3--2 - 11 - 0---2 - 21 - 1-0 - 22 - 20 - 2--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 1--3 - 31 - 4-0 - 2---2 - 2-
SÁRVÁR FC
--1 - 2--0 - 30 - 02 - 1--0 - 5-0 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3---3 - 1------0 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904

2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 22. 17:30
Érdi Sporttelep
2015. 08. 22. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DOROGI FC
2015. 09. 19. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 19. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 26. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2015. 09. 26. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
CSORNAI SE
2015. 10. 02. 16:45
ETO Stadion
2015. 10. 02. 16:45
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2015. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
TATABÁNYA FC
2015. 10. 18. 14:30
MOL Aréna Sóstó
2015. 10. 18. 14:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 10. 24. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
CSEPEL FC
2015. 11. 01. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 01. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
MTK BUDAPEST II.
2015. 11. 15. 13:30
BKV Előre Stadion
2015. 11. 15. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 11. 21. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2015. 11. 21. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
BALATONFÜREDI FC
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 05. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 05. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
ÉRDI VSE
2016. 03. 13. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 03. 13. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 03. 26. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 04. 02. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 04. 02. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
SÁRVÁR FC
2016. 04. 09. 16:30
Csornai SE
2016. 04. 09. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 04. 16. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 04. 16. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
ETO FC GYŐR
2016. 04. 23. 19:00
2016. 04. 23. 19:00
TATABÁNYA FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
VIDEOTON FC II.
2016. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
2016. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 22. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 29. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
BKV ELŐRE
2016. 06. 05. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 06. 05. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 16. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 16. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 30. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 30. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2015. 09. 06. 16:30
2015. 09. 06. 16:30
TATABÁNYA FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 09. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 27. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 09. 27. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2015. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2015. 11. 01. 17:00
ETO Stadion
2015. 11. 01. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 11. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VIDEOTON FC II.
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 02. 28. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 02. 28. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 03. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 03. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DOROGI FC
2016. 03. 13. 14:30
Csornai SE
2016. 03. 13. 14:30
Csornai SE
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 03. 20. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 03. 20. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYA FC
2016. 03. 27. 16:00
Csepel Stadion
2016. 03. 27. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 10. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 04. 10. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 04. 24. 17:00
Érdi Sporttelep
2016. 04. 24. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 15. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 15. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ETO FC GYŐR
2016. 05. 22. 18:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 05. 22. 18:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Stadion
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple