Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 31. forduló

2016.05.14 - 17:30

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
NAGY RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERÉNYI ÁKOS, DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS
DIÓSDI TC-SELECT
SÁRVÁR FC
90'
45'

Gólok

BONIFERT PÉTER

9'

1 - 0

 

CSANÁLOSI PATRIK

31'

2 - 0

 

 

2 - 1

34'

SUBICZ GÁBOR
BONIFERT PÉTER

40'

3 - 1

 

TARNÓCZY TICIÁN ISTVÁN

88'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 29 19 6 4 57 23 34 63
2 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 29 18 6 5 61 31 30 60
3 DOROGI FC DOROGI FC 29 17 8 4 37 15 22 59
4 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 29 16 4 9 65 43 22 52
5 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 29 14 9 6 56 30 26 51
6 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 30 15 4 11 50 38 12 49
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 29 13 8 8 45 33 12 47
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 29 12 8 9 44 32 12 44
9 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 30 12 7 11 41 43 -2 43
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 29 10 8 11 44 44 0 38
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 29 10 6 13 52 47 5 36
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 29 10 6 13 43 48 -5 36
13 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 29 11 5 13 35 41 -6 35 (-3 pont)
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 30 6 5 19 25 69 -44 23
15 CSORNAI SE CSORNAI SE 29 5 3 21 23 58 -35 18
16 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 29 3 8 18 26 72 -46 17
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 29 4 5 20 25 62 -37 12 (-5 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 14 9 3 2 17 5 12 30 15 7 5 3 12 6 6 26 29 16 8 5 29 11 18 56
2 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 15 7 4 4 14 11 3 25 15 7 4 4 10 7 3 25 30 14 8 8 24 18 6 50
3 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 15 7 7 1 11 3 8 28 14 4 8 2 7 2 5 20 29 11 15 3 18 5 13 48
4 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 14 8 2 4 16 7 9 26 15 5 6 4 10 9 1 21 29 13 8 8 26 16 10 47
5 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 15 7 7 1 18 10 8 28 14 3 9 2 8 7 1 18 29 10 16 3 26 17 9 46
6 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 14 7 5 2 15 8 7 26 15 4 6 5 12 12 0 18 29 11 11 7 27 20 7 44
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 15 6 7 2 17 6 11 25 14 3 7 4 10 12 -2 16 29 9 14 6 27 18 9 41
8 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 5 4 6 14 13 1 19 14 5 6 3 14 8 6 21 29 10 10 9 28 21 7 40
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 15 6 7 2 9 4 5 25 14 2 7 5 7 11 -4 13 29 8 14 7 16 15 1 38
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 14 3 7 4 5 6 -1 16 15 5 5 5 13 10 3 20 29 8 12 9 18 16 2 36
11 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 15 4 9 2 10 8 2 18 14 4 6 4 8 9 -1 18 29 8 15 6 18 17 1 36
12 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 14 3 7 4 5 7 -2 16 16 5 5 6 9 12 -3 20 30 8 12 10 14 19 -5 36
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 14 3 8 3 6 7 -1 17 15 2 6 7 8 13 -5 12 29 5 14 10 14 20 -6 29
14 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 14 4 6 4 10 11 -1 16 15 3 3 9 5 16 -11 9 29 7 9 13 15 27 -12 25
15 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 16 4 7 5 7 8 -1 19 14 1 3 10 3 23 -20 6 30 5 10 15 10 31 -21 25
16 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 14 4 3 7 5 13 -8 15 15 1 5 9 6 20 -14 8 29 5 8 16 11 33 -22 23
17 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 15 2 3 10 9 18 -9 9 14 2 5 7 3 11 -8 11 29 4 8 17 12 29 -17 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 14 12 0 2 31 9 22 36 15 7 6 2 26 14 12 27 29 19 6 4 57 23 34 63
2 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 15 12 2 1 36 15 21 38 14 6 4 4 25 16 9 22 29 18 6 5 61 31 30 60
3 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 15 9 5 1 22 7 15 32 14 8 3 3 15 8 7 27 29 17 8 4 37 15 22 59
4 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 14 8 2 4 35 22 13 26 15 8 2 5 30 21 9 26 29 16 4 9 65 43 22 52
5 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 14 8 4 2 34 14 20 28 15 6 5 4 22 16 6 23 29 14 9 6 56 30 26 51
6 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 15 9 2 4 31 20 11 29 15 6 2 7 19 18 1 20 30 15 4 11 50 38 12 49
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 15 7 5 3 22 11 11 26 14 6 3 5 23 22 1 21 29 13 8 8 45 33 12 47
8 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 15 8 4 3 24 8 16 28 14 4 4 6 20 24 -4 16 29 12 8 9 44 32 12 44
9 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 14 4 5 5 18 19 -1 17 16 8 2 6 23 24 -1 26 30 12 7 11 41 43 -2 43
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 14 4 5 5 18 21 -3 17 15 6 3 6 26 23 3 21 29 10 8 11 44 44 0 38
11 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 4 4 7 27 29 -2 16 14 6 2 6 25 18 7 20 29 10 6 13 52 47 5 36
12 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 14 8 2 4 22 13 9 26 15 2 4 9 21 35 -14 10 29 10 6 13 43 48 -5 36
13 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 15 6 2 7 21 22 -1 17 14 5 3 6 14 19 -5 18 29 11 5 13 35 41 -6 35
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 16 5 2 9 15 30 -15 17 14 1 3 10 10 39 -29 6 30 6 5 19 25 69 -44 23
15 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 15 2 3 10 18 35 -17 9 14 3 0 11 5 23 -18 9 29 5 3 21 23 58 -35 18
16 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 14 2 4 8 13 30 -17 10 15 1 4 10 13 42 -29 7 29 3 8 18 26 72 -46 17
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 14 3 2 9 14 23 -9 9 15 1 3 11 11 39 -28 3 29 4 5 20 25 62 -37 12
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 00 - 01 - 11 - 12 - 1-0 - 21 - 22 - 01 - 22 - 12 - 00 - 0
BALATONFÜREDI FC
1 - 32 - 0-0 - 10 - 11 - 3-0 - 30 - 02 - 40 - 21 - 23 - 02 - 12 - 20 - 1
BKV ELŐRE
0 - 01 - 14 - 02 - 00 - 11 - 20 - 00 - 12 - 04 - 11 - 12 - 11 - 0-5 - 01 - 0
CSEPEL FC
0 - 41 - 03 - 30 - 12 - 00 - 10 - 52 - 00 - 42 - 32 - 00 - 01 - 20 - 22 - 10 - 4
CSORNAI SE
0 - 24 - 20 - 31 - 10 - 41 - 33 - 50 - 11 - 22 - 31 - 1-3 - 11 - 10 - 31 - 3
DOROGI FC
2 - 05 - 01 - 13 - 02 - 01 - 00 - 03 - 11 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
2 - 32 - 02 - 10 - 00 - 11 - 20 - 41 - 10 - 3-2 - 43 - 01 - 21 - 04 - 12 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 0-4 - 11 - 01 - 12 - 13 - 10 - 03 - 21 - 05 - 11 - 36 - 23 - 12 - 1
ÉRDI VSE
1 - 12 - 23 - 2--0 - 12 - 00 - 21 - 10 - 41 - 24 - 33 - 01 - 10 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 13 - 05 - 03 - 0--3 - 12 - 20 - 00 - 42 - 20 - 01 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
-1 - 12 - 34 - 22 - 03 - 03 - 11 - 20 - 34 - 22 - 25 - 21 - 4-4 - 03 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 01 - 0-0 - 13 - 12 - 12 - 11 - 00 - 22 - 02 - 03 - 1
III. KER. TVE
2 - 02 - 02 - 10 - 02 - 0-5 - 01 - 01 - 40 - 20 - 22 - 21 - 21 - 03 - 0-
MTK BUDAPEST II.
1 - 3-2 - 02 - 11 - 00 - 10 - 0-2 - 21 - 14 - 10 - 22 - 20 - 22 - 21 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 10 - 11 - 23 - 31 - 41 - 20 - 2-3 - 22 - 22 - 20 - 2
SÁRVÁR FC
-0 - 11 - 20 - 2-0 - 30 - 02 - 13 - 12 - 20 - 51 - 10 - 41 - 20 - 33 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 33 - 20 - 13 - 13 - 10 - 01 - 02 - 0-1 - 22 - 00 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

DIÓSDI TC-SELECT

2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 23. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 08. 23. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 29. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 29. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
DOROGI FC
2015. 09. 05. 16:30
Csornai SE
2015. 09. 05. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 09. 12. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TATABÁNYA FC
2015. 09. 19. 16:00
Csepel Stadion
2015. 09. 19. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 10. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 10. 17. 14:30
Érdi Sporttelep
2015. 10. 17. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 11. 07. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 07. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ETO FC GYŐR
2015. 11. 15. 13:30
MOL Aréna Sóstó
2015. 11. 15. 13:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BKV ELŐRE
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 03. 12. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 03. 12. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 03. 19. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSORNAI SE
2016. 03. 26. 15:00
2016. 03. 26. 15:00
TATABÁNYA FC
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 02. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 02. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSEPEL FC
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 16. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 16. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BALATONFÜREDI FC
2016. 04. 30. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 30. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ÉRDI VSE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
SÁRVÁR FC
2016. 05. 21. 18:00
ETO Stadion
2016. 05. 21. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 29. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
VIDEOTON FC II.
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
DIÓSDI TC-SELECT

SÁRVÁR FC

2015. 08. 01. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 08. 01. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TATABÁNYA FC
2015. 08. 08. 17:30
Csepel Stadion
2015. 08. 08. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
SÁRVÁR FC
2015. 08. 16. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 08. 16. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MTK BUDAPEST II.
2015. 08. 22. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 08. 22. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SÁRVÁR FC
2015. 09. 05. 16:30
Érdi Sporttelep
2015. 09. 05. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 19. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 26. 15:00
ETO Stadion
2015. 09. 26. 15:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
SÁRVÁR FC
2015. 10. 04. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 04. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
VIDEOTON FC II.
2015. 10. 10. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 10. 10. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
SÁRVÁR FC
2015. 10. 17. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 17. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 11. 08. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2015. 11. 14. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 11. 14. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DOROGI FC
2015. 11. 22. 13:00
Csornai SE
2015. 11. 22. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
SÁRVÁR FC
2016. 02. 13. 14:00
2016. 02. 13. 14:00
TATABÁNYA FC
SÁRVÁR FC
2016. 02. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 02. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSEPEL FC
2016. 02. 28. 14:00
Ikarus BSE
2016. 02. 28. 14:00
Ikarus BSE
MTK BUDAPEST II.
SÁRVÁR FC
2016. 03. 05. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 03. 05. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BALATONFÜREDI FC
2016. 03. 19. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 04. 02. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
SÁRVÁR FC
2016. 04. 09. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 04. 09. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ETO FC GYŐR
2016. 04. 17. 17:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 04. 17. 17:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
SÁRVÁR FC
2016. 04. 24. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 04. 24. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 01. 17:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 01. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
SÁRVÁR FC
2016. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 05. 29. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 05. 29. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SÁRVÁR FC
2016. 06. 05. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 06. 05. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSORNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple