Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 33. forduló

2016.05.29 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
RADVÁNYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZALAI BALÁZS, CSÓRA SZABOLCS
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FERENCVÁROSI TC II.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 31 21 6 4 61 24 37 69
2 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 31 20 6 5 67 34 33 66
3 DOROGI FC DOROGI FC 31 19 8 4 42 15 27 65
4 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 31 16 9 6 59 31 28 57
5 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 31 16 5 10 68 47 21 53
6 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 31 16 4 11 52 38 14 52
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 31 13 8 10 46 36 10 47
8 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 32 13 7 12 44 46 -2 46
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 31 12 8 11 46 38 8 44
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 31 11 8 12 45 46 -1 41
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 31 11 6 14 55 50 5 39
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 31 11 6 14 45 52 -7 39
13 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 31 11 6 14 37 44 -7 36 (-3 pont)
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 31 7 5 19 26 69 -43 26
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 31 4 8 19 27 74 -47 20
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 31 5 3 23 24 61 -37 18
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 31 4 5 22 26 65 -39 12 (-5 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 15 10 3 2 18 5 13 33 16 8 5 3 13 6 7 29 31 18 8 5 31 11 20 62
2 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 16 8 7 1 12 3 9 31 15 4 9 2 7 2 5 21 31 12 16 3 19 5 14 52
3 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 15 8 3 4 16 7 9 27 16 6 6 4 11 9 2 24 31 14 9 8 27 16 11 51
4 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 16 7 5 4 14 11 3 26 15 7 4 4 10 7 3 25 31 14 9 8 24 18 6 51
5 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 16 8 7 1 21 10 11 31 15 3 10 2 8 7 1 19 31 11 17 3 29 17 12 50
6 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 15 7 6 2 15 8 7 27 16 5 6 5 13 12 1 21 31 12 12 7 28 20 8 48
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 16 6 7 3 17 7 10 25 15 3 8 4 10 12 -2 17 31 9 15 7 27 19 8 42
8 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 5 4 7 14 14 0 19 15 5 7 3 14 8 6 22 31 10 11 10 28 22 6 41
9 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 16 4 8 4 7 8 -1 20 16 5 5 6 9 12 -3 20 32 9 13 10 16 20 -4 40
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 15 3 8 4 5 6 -1 17 16 5 6 5 13 10 3 21 31 8 14 9 18 16 2 38
11 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 15 6 7 2 9 4 5 25 16 2 7 7 7 15 -8 13 31 8 14 9 16 19 -3 38
12 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 16 4 9 3 10 9 1 18 15 4 7 4 8 9 -1 19 31 8 16 7 18 18 0 37
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 15 3 9 3 6 7 -1 18 16 3 6 7 9 13 -4 15 31 6 15 10 15 20 -5 33
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 16 4 7 5 7 8 -1 19 15 2 3 10 4 23 -19 9 31 6 10 15 11 31 -20 28
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 15 4 6 5 10 12 -2 16 16 3 3 10 6 18 -12 9 31 7 9 15 16 30 -14 25
16 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 15 4 4 7 5 13 -8 16 16 1 5 10 6 21 -15 8 31 5 9 17 11 34 -23 24
17 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 16 2 3 11 9 19 -10 9 15 2 6 7 3 11 -8 12 31 4 9 18 12 30 -18 21
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 15 13 0 2 33 9 24 39 16 8 6 2 28 15 13 30 31 21 6 4 61 24 37 69
2 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 16 13 2 1 40 17 23 41 15 7 4 4 27 17 10 25 31 20 6 5 67 34 33 66
3 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 16 10 5 1 24 7 17 35 15 9 3 3 18 8 10 30 31 19 8 4 42 15 27 65
4 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 15 9 4 2 35 14 21 31 16 7 5 4 24 17 7 26 31 16 9 6 59 31 28 57
5 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 15 8 2 5 36 24 12 26 16 8 3 5 32 23 9 27 31 16 5 10 68 47 21 53
6 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 16 10 2 4 33 20 13 32 15 6 2 7 19 18 1 20 31 16 4 11 52 38 14 52
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 16 7 5 4 23 13 10 26 15 6 3 6 23 23 0 21 31 13 8 10 46 36 10 47
8 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 16 5 5 6 21 22 -1 20 16 8 2 6 23 24 -1 26 32 13 7 12 44 46 -2 46
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 15 8 4 3 24 8 16 28 16 4 4 8 22 30 -8 16 31 12 8 11 46 38 8 44
10 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 15 5 5 5 19 21 -2 20 16 6 3 7 26 25 1 21 31 11 8 12 45 46 -1 41
11 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 4 4 8 28 31 -3 16 15 7 2 6 27 19 8 23 31 11 6 14 55 50 5 39
12 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 15 8 2 5 22 16 6 26 16 3 4 9 23 36 -13 13 31 11 6 14 45 52 -7 39
13 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 16 6 3 7 23 24 -1 18 15 5 3 7 14 20 -6 18 31 11 6 14 37 44 -7 36
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 16 5 2 9 15 30 -15 17 15 2 3 10 11 39 -28 9 31 7 5 19 26 69 -43 26
15 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 15 3 4 8 14 30 -16 13 16 1 4 11 13 44 -31 7 31 4 8 19 27 74 -47 20
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 16 2 3 11 19 37 -18 9 15 3 0 12 5 24 -19 9 31 5 3 23 24 61 -37 18
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 15 3 2 10 14 24 -10 9 16 1 3 12 12 41 -29 3 31 4 5 22 26 65 -39 12
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 00 - 01 - 11 - 12 - 11 - 20 - 21 - 22 - 01 - 22 - 12 - 00 - 0
BALATONFÜREDI FC
1 - 32 - 00 - 10 - 10 - 11 - 3-0 - 30 - 02 - 40 - 21 - 23 - 02 - 12 - 20 - 1
BKV ELŐRE
0 - 01 - 14 - 02 - 00 - 11 - 20 - 00 - 12 - 04 - 11 - 12 - 11 - 0-5 - 01 - 0
CSEPEL FC
0 - 41 - 03 - 30 - 12 - 00 - 10 - 52 - 00 - 42 - 32 - 00 - 01 - 20 - 22 - 10 - 4
CSORNAI SE
0 - 24 - 20 - 31 - 10 - 41 - 33 - 50 - 11 - 22 - 31 - 11 - 23 - 11 - 10 - 31 - 3
DOROGI FC
2 - 05 - 01 - 13 - 02 - 01 - 00 - 03 - 11 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 42 - 01 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
2 - 32 - 02 - 10 - 00 - 11 - 20 - 41 - 10 - 32 - 22 - 43 - 01 - 21 - 04 - 12 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 04 - 24 - 11 - 01 - 12 - 13 - 10 - 03 - 21 - 05 - 11 - 36 - 23 - 12 - 1
ÉRDI VSE
1 - 12 - 23 - 2-1 - 00 - 12 - 00 - 21 - 10 - 41 - 24 - 33 - 01 - 10 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 13 - 05 - 03 - 0-1 - 03 - 12 - 20 - 00 - 42 - 20 - 01 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
-1 - 12 - 34 - 22 - 03 - 03 - 11 - 20 - 34 - 22 - 25 - 21 - 41 - 24 - 03 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 02 - 04 - 12 - 01 - 0-0 - 13 - 12 - 12 - 11 - 00 - 22 - 02 - 03 - 1
III. KER. TVE
2 - 02 - 02 - 10 - 02 - 00 - 35 - 01 - 01 - 40 - 20 - 22 - 21 - 21 - 03 - 0-
MTK BUDAPEST II.
1 - 32 - 12 - 02 - 11 - 00 - 10 - 01 - 22 - 21 - 14 - 10 - 22 - 20 - 22 - 21 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 10 - 11 - 23 - 31 - 41 - 20 - 21 - 23 - 22 - 22 - 20 - 2
SÁRVÁR FC
1 - 00 - 11 - 20 - 2-0 - 30 - 02 - 13 - 12 - 20 - 51 - 10 - 41 - 20 - 33 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 33 - 20 - 13 - 13 - 10 - 01 - 02 - 02 - 01 - 22 - 00 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 16. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 16. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 30. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 08. 30. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2015. 09. 06. 16:30
2015. 09. 06. 16:30
TATABÁNYA FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 09. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Sporttelep
2015. 09. 20. 11:00
BKV Előre Sporttelep
MTK BUDAPEST II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 09. 27. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 09. 27. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2015. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 10. 25. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2015. 11. 01. 17:00
ETO Stadion
2015. 11. 01. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 11. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VIDEOTON FC II.
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 02. 14. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 02. 28. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 02. 28. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 03. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 03. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DOROGI FC
2016. 03. 13. 14:30
Csornai SE
2016. 03. 13. 14:30
Csornai SE
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 03. 20. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 03. 20. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYA FC
2016. 03. 27. 16:00
Csepel Stadion
2016. 03. 27. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 04. 03. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 04. 10. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 04. 10. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 04. 24. 17:00
Érdi Sporttelep
2016. 04. 24. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 05. 08. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 15. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 15. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ETO FC GYŐR
2016. 05. 22. 18:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 05. 22. 18:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

FERENCVÁROSI TC II.

2015. 08. 02. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 08. 02. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 08. 09. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 08. 09. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 08. 16. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 08. 16. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
CSORNAI SE
2015. 08. 23. 17:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2015. 08. 23. 17:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYA FC
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 08. 30. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 08. 30. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
CSEPEL FC
2015. 09. 06. 11:00
BKV Előre Sporttelep
2015. 09. 06. 11:00
BKV Előre Sporttelep
MTK BUDAPEST II.
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 09. 13. 16:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 09. 13. 16:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
BALATONFÜREDI FC
2015. 09. 27. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 09. 27. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
ÉRDI VSE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 10. 10. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
SÁRVÁR FC
2015. 10. 18. 17:00
ETO Stadion
2015. 10. 18. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 25. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 10. 25. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
VIDEOTON FC II.
2015. 11. 01. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 01. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2015. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 11. 15. 13:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 02. 14. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 02. 14. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 02. 21. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 02. 21. 14:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
DOROGI FC
2016. 02. 28. 14:00
Csornai SE
2016. 02. 28. 14:00
Csornai SE
CSORNAI SE
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 03. 06. 14:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 03. 06. 14:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
TATABÁNYA FC
2016. 03. 13. 14:30
Csepel Stadion
2016. 03. 13. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 03. 20. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 03. 20. 15:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
MTK BUDAPEST II.
2016. 03. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 03. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 04. 10. 16:30
Érdi Sporttelep
2016. 04. 10. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 24. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 04. 24. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 01. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 05. 01. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
ETO FC GYŐR
2016. 05. 08. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2016. 05. 08. 17:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 05. 22. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 05. 22. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
BKV ELŐRE
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
DIÓSDI TC-SELECT
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch