Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 20. forduló

2016.03.26 - 11:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GRÁF ANDRÁS, KISPÁL MÁRK
UNIONE FC
BUDAFOKI LC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

33'

MARKOVICS ÁDÁM
GÁL KRISZTIÁN

60'

1 - 1

 

 

1 - 2

88'

KATÓ SÁNDOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 20 15 4 1 42 11 31 49
2 THSE-SASHALOM THSE-SASHALOM 20 11 6 3 49 26 23 39
3 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 20 11 3 6 41 24 17 36
4 INTER CDF SE INTER CDF SE 20 11 2 7 42 31 11 35
5 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 20 9 8 3 47 19 28 35
6 IKARUS BSE IKARUS BSE 20 10 4 6 50 28 22 34
7 RAFC RAFC 20 10 3 7 42 20 22 33
8 UNIONE FC UNIONE FC 20 9 6 5 44 32 12 33
9 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 20 8 3 9 48 33 15 27
10 FERENCVÁROSI FC FERENCVÁROSI FC 20 7 5 8 30 37 -7 26
11 VOYAGE SE VOYAGE SE 20 7 3 10 26 38 -12 24
12 HEGYVIDÉK SE HEGYVIDÉK SE 20 5 5 10 26 45 -19 20
13 MŰEGYETEMI FC MŰEGYETEMI FC 20 6 1 13 21 44 -23 19
14 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 20 4 6 10 27 34 -7 18
15 KISE KISE 20 4 0 16 15 90 -75 11 (-1 pont)
16 SZT. PÁL AKADÉMIA SZT. PÁL AKADÉMIA 20 2 3 15 13 51 -38 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZT. PÁL AKADÉMIA BUDAFOKI LC 11 5 5 1 16 5 11 20 9 4 4 1 7 2 5 16 20 9 9 2 23 7 16 36
2 SZT. PÁL AKADÉMIA RAFC 9 5 3 1 13 4 9 18 11 4 5 2 7 6 1 17 20 9 8 3 20 10 10 35
3 SZT. PÁL AKADÉMIA IKARUS BSE 10 6 4 0 13 3 10 22 10 3 3 4 7 9 -2 12 20 9 7 4 20 12 8 34
4 SZT. PÁL AKADÉMIA UNIONE FC 10 5 0 5 9 9 0 15 10 5 3 2 10 6 4 18 20 10 3 7 19 15 4 33
5 SZT. PÁL AKADÉMIA THSE-SASHALOM 11 5 5 1 14 4 10 20 9 2 7 0 12 7 5 13 20 7 12 1 26 11 15 33
6 SZT. PÁL AKADÉMIA ASR GÁZGYÁR 9 1 7 1 3 3 0 10 11 6 3 2 14 4 10 21 20 7 10 3 17 7 10 31
7 SZT. PÁL AKADÉMIA 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 10 6 4 0 19 2 17 22 10 1 5 4 1 4 -3 8 20 7 9 4 20 6 14 30
8 SZT. PÁL AKADÉMIA TESTVÉRISÉG SE 10 2 3 5 8 11 -3 9 10 5 4 1 10 3 7 19 20 7 7 6 18 14 4 28
9 SZT. PÁL AKADÉMIA INTER CDF SE 10 3 5 2 8 6 2 14 10 3 3 4 6 10 -4 12 20 6 8 6 14 16 -2 26
10 SZT. PÁL AKADÉMIA FERENCVÁROSI FC 10 3 2 5 4 5 -1 11 10 4 2 4 9 5 4 14 20 7 4 9 13 10 3 25
11 SZT. PÁL AKADÉMIA FŐV. VÍZMŰVEK SK 10 4 4 2 8 7 1 16 10 1 5 4 6 10 -4 8 20 5 9 6 14 17 -3 24
12 SZT. PÁL AKADÉMIA HEGYVIDÉK SE 11 6 3 2 11 5 6 21 9 0 2 7 1 15 -14 2 20 6 5 9 12 20 -8 23
13 SZT. PÁL AKADÉMIA VOYAGE SE 10 3 3 4 8 11 -3 12 10 2 5 3 6 10 -4 11 20 5 8 7 14 21 -7 23
14 SZT. PÁL AKADÉMIA MŰEGYETEMI FC 10 3 3 4 5 8 -3 12 10 1 1 8 3 18 -15 4 20 4 4 12 8 26 -18 16
15 SZT. PÁL AKADÉMIA SZT. PÁL AKADÉMIA 10 1 4 5 4 7 -3 7 10 1 4 5 2 11 -9 7 20 2 8 10 6 18 -12 14
16 SZT. PÁL AKADÉMIA KISE 9 0 3 6 0 17 -17 2 11 2 2 7 6 23 -17 8 20 2 5 13 6 40 -34 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZT. PÁL AKADÉMIA ASR GÁZGYÁR 9 8 1 0 17 3 14 25 11 7 3 1 25 8 17 24 20 15 4 1 42 11 31 49
2 SZT. PÁL AKADÉMIA THSE-SASHALOM 11 5 3 3 25 14 11 18 9 6 3 0 24 12 12 21 20 11 6 3 49 26 23 39
3 SZT. PÁL AKADÉMIA BUDAFOKI LC 11 7 1 3 28 13 15 22 9 4 2 3 13 11 2 14 20 11 3 6 41 24 17 36
4 SZT. PÁL AKADÉMIA INTER CDF SE 10 4 2 4 17 12 5 14 10 7 0 3 25 19 6 21 20 11 2 7 42 31 11 35
5 SZT. PÁL AKADÉMIA 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 10 8 2 0 38 6 32 26 10 1 6 3 9 13 -4 9 20 9 8 3 47 19 28 35
6 SZT. PÁL AKADÉMIA IKARUS BSE 10 5 3 2 30 11 19 18 10 5 1 4 20 17 3 16 20 10 4 6 50 28 22 34
7 SZT. PÁL AKADÉMIA RAFC 9 6 1 2 24 7 17 19 11 4 2 5 18 13 5 14 20 10 3 7 42 20 22 33
8 SZT. PÁL AKADÉMIA UNIONE FC 10 4 2 4 20 20 0 14 10 5 4 1 24 12 12 19 20 9 6 5 44 32 12 33
9 SZT. PÁL AKADÉMIA TESTVÉRISÉG SE 10 1 3 6 23 21 2 6 10 7 0 3 25 12 13 21 20 8 3 9 48 33 15 27
10 SZT. PÁL AKADÉMIA FERENCVÁROSI FC 10 3 4 3 14 16 -2 13 10 4 1 5 16 21 -5 13 20 7 5 8 30 37 -7 26
11 SZT. PÁL AKADÉMIA VOYAGE SE 10 4 0 6 16 21 -5 12 10 3 3 4 10 17 -7 12 20 7 3 10 26 38 -12 24
12 SZT. PÁL AKADÉMIA HEGYVIDÉK SE 11 3 4 4 18 18 0 13 9 2 1 6 8 27 -19 7 20 5 5 10 26 45 -19 20
13 SZT. PÁL AKADÉMIA MŰEGYETEMI FC 10 4 0 6 7 14 -7 12 10 2 1 7 14 30 -16 7 20 6 1 13 21 44 -23 19
14 SZT. PÁL AKADÉMIA FŐV. VÍZMŰVEK SK 10 2 3 5 14 18 -4 9 10 2 3 5 13 16 -3 9 20 4 6 10 27 34 -7 18
15 SZT. PÁL AKADÉMIA KISE 9 1 0 8 5 43 -38 2 11 3 0 8 10 47 -37 9 20 4 0 16 15 90 -75 11
16 SZT. PÁL AKADÉMIA SZT. PÁL AKADÉMIA 10 0 2 8 5 25 -20 2 10 2 1 7 8 26 -18 7 20 2 3 15 13 51 -38 9
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1 - 11 - 1--1 - 09 - 17 - 12 - 0-7 - 0--4 - 15 - 11 - 0
ASR GÁZGYÁR
1 - 11 - 04 - 02 - 02 - 1--2 - 01 - 03 - 11 - 0----
BUDAFOKI LC
2 - 1-1 - 0-2 - 5-5 - 08 - 01 - 03 - 1-1 - 30 - 02 - 33 - 0
FERENCVÁROSI FC
1 - 1--2 - 1---2 - 10 - 32 - 21 - 20 - 12 - 22 - 12 - 2
FŐV. VÍZMŰVEK SK
1 - 10 - 44 - 21 - 21 - 3-0 - 2-3 - 3-0 - 1--0 - 04 - 0
IKARUS BSE
2 - 3--6 - 0-3 - 25 - 02 - 2-6 - 00 - 13 - 30 - 03 - 0-
INTER CDF SE
1 - 01 - 21 - 00 - 31 - 1---1 - 00 - 11 - 22 - 2--9 - 1
KISE
-0 - 6-0 - 41 - 2-0 - 51 - 5-1 - 00 - 8-1 - 111 - 2-
MŰEGYETEMI FC
-0 - 1--1 - 00 - 40 - 21 - 00 - 11 - 0-1 - 41 - 22 - 0-
RAFC
0 - 0--3 - 14 - 24 - 0-4 - 04 - 0-4 - 1--1 - 20 - 1
SZT. PÁL AKADÉMIA
-1 - 50 - 3-0 - 00 - 10 - 21 - 2-0 - 51 - 30 - 22 - 2--
TESTVÉRISÉG SE
1 - 10 - 21 - 2--3 - 32 - 312 - 22 - 32 - 3---0 - 00 - 2
THSE-SASHALOM
1 - 11 - 10 - 1-1 - 13 - 10 - 38 - 0-2 - 1-4 - 12 - 3-3 - 1
UNIONE FC
3 - 01 - 11 - 24 - 12 - 0-2 - 4--1 - 1-0 - 61 - 4-5 - 1
VOYAGE SE
-3 - 1-1 - 42 - 6-2 - 11 - 34 - 12 - 10 - 1-1 - 20 - 1-
HEGYVIDÉK SE
-0 - 12 - 21 - 1-1 - 21 - 23 - 03 - 2-3 - 2-3 - 30 - 21 - 1

Meccsek

UNIONE FC

2015. 08. 15. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 08. 15. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2015. 08. 23. 17:30
RAFC Sporttelep
2015. 08. 23. 17:30
RAFC Sporttelep
THSE-SASHALOM
UNIONE FC
2015. 08. 29. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 08. 29. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
HEGYVIDÉK SE
2015. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
FERENCVÁROSI FC
2015. 09. 12. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 09. 12. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
UNIONE FC
2015. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
INTER CDF SE
2015. 09. 26. 16:00
Ikarus BSE
2015. 09. 26. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2015. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2015. 10. 11. 11:00
Merkapt Maraton SE
2015. 10. 11. 11:00
Merkapt Maraton SE
KISE
UNIONE FC
2015. 10. 17. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 10. 17. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
RAFC
2015. 10. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2015. 10. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
VOYAGE SE
UNIONE FC
2015. 10. 31. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 10. 31. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2015. 11. 07. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2015. 11. 07. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
MŰEGYETEMI FC
UNIONE FC
2015. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2015. 11. 21. 13:00
Ikarus BSE
2015. 11. 21. 13:00
Ikarus BSE
SZT. PÁL AKADÉMIA
UNIONE FC
2016. 02. 27. 17:00
Vasas Sporttelep
2016. 02. 27. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2016. 03. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 03. 06. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
THSE-SASHALOM
2016. 03. 11. 20:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 03. 11. 20:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
HEGYVIDÉK SE
UNIONE FC
2016. 03. 19. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 03. 19. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
FERENCVÁROSI FC
UNIONE FC
2016. 03. 26. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 03. 26. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
BUDAFOKI LC
2016. 04. 02. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 04. 02. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER CDF SE
UNIONE FC
2016. 04. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 04. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
IKARUS BSE
2016. 04. 16. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2016. 04. 16. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2016. 04. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 04. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
KISE
2016. 05. 24. 18:00
RAFC Sporttelep
2016. 05. 24. 18:00
RAFC Sporttelep
RAFC
ELMARDT
UNIONE FC
2016. 05. 31. 18:00
RAFC Sporttelep
2016. 05. 31. 18:00
RAFC Sporttelep
RAFC
UNIONE FC
2016. 05. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 05. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
VOYAGE SE
2016. 05. 14. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2016. 05. 14. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2016. 05. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 05. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
MŰEGYETEMI FC
2016. 05. 28. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2016. 05. 28. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UNIONE FC
2016. 06. 04. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 06. 04. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
SZT. PÁL AKADÉMIA

BUDAFOKI LC

2015. 08. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 08. 15. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
SZT. PÁL AKADÉMIA
2015. 08. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2015. 08. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BUDAFOKI LC
2015. 08. 29. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 08. 29. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
THSE-SASHALOM
2015. 09. 06. 17:00
Csepel Stadion
2015. 09. 06. 17:00
Csepel Stadion
HEGYVIDÉK SE
BUDAFOKI LC
2015. 09. 12. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 09. 12. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
UNIONE FC
2015. 09. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 09. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
FERENCVÁROSI FC
2015. 09. 26. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2015. 09. 26. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
INTER CDF SE
BUDAFOKI LC
2015. 10. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 10. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
IKARUS BSE
2015. 10. 10. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2015. 10. 10. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI LC
2015. 10. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 10. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
KISE
2015. 10. 21. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 10. 21. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
RAFC
2015. 10. 31. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 10. 31. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
VOYAGE SE
2015. 11. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2015. 11. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BUDAFOKI LC
2015. 11. 14. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2015. 11. 14. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
MŰEGYETEMI FC
2015. 11. 21. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
2015. 11. 21. 11:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BUDAFOKI LC
2016. 02. 27. 11:00
Ikarus BSE
2016. 02. 27. 11:00
Ikarus BSE
SZT. PÁL AKADÉMIA
BUDAFOKI LC
2016. 03. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 03. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2016. 03. 12. 14:00
Vasas Sporttelep
2016. 03. 12. 14:00
Vasas Sporttelep
THSE-SASHALOM
BUDAFOKI LC
2016. 03. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
HEGYVIDÉK SE
2016. 03. 26. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 03. 26. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
BUDAFOKI LC
2016. 04. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 04. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
FERENCVÁROSI FC
BUDAFOKI LC
2016. 04. 09. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 04. 09. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
INTER CDF SE
2016. 04. 16. 16:00
Ikarus BSE
2016. 04. 16. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BUDAFOKI LC
2016. 04. 23. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 04. 23. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
ASR GÁZGYÁR
2016. 04. 30. 16:00
Merkapt Maraton SE
2016. 04. 30. 16:00
Merkapt Maraton SE
KISE
BUDAFOKI LC
2016. 05. 07. 17:30
RAFC Sporttelep
2016. 05. 07. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
BUDAFOKI LC
2016. 05. 14. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2016. 05. 14. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
VOYAGE SE
BUDAFOKI LC
2016. 05. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 05. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2016. 05. 28. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 05. 28. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
MŰEGYETEMI FC
BUDAFOKI LC
2016. 06. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 06. 04. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
TESTVÉRISÉG SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple