Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 1. forduló

2016.07.31 - 16:00

Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár (Tersztyánszky Ödön Sportközpont)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
ZIERKELBACH PÉTER
Tartalékjátékvezető
BARNA GÁBOR
Asszisztensek
IVÁNYI ISTVÁN, KISS BALÁZS
BUDAÖRS
KISVÁRDA MASTER GOOD
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

22'

MARCOLINI DANTES BERTUCCI

 

0 - 2

37'

RAJCZI PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3
2 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 1 1 0 0 2 0 2 3
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 2 1 1 3
4 DOROGI FC DOROGI FC 1 1 0 0 2 1 1 3
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 1 1 0 0 1 0 1 3
7 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 1 1 0 0 1 0 1 3
8 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 1 1 0 0 1 0 1 3
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1 0 1 0 3 3 0 1
10 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 0 1 0 3 3 0 1
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1
12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  1 0 1 0 0 0 0 1
13 CIGÁND SE CIGÁND SE 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 ZTE FC ZTE FC 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 SZEOL SC SZEOL SC 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 VÁC FC VÁC FC 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 BUDAÖRS BUDAÖRS 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISVÁRDA MASTER GOOD 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CIGÁND SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
18 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEOL SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISVÁRDA MASTER GOOD 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CIGÁND SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEOL SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----------1 - 0-------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-------------------
BFC SIÓFOK
----------------1 - 0--
BUDAÖRS
-----------------0 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0-----------------
CIGÁND SE
-------------------
DOROGI FC
-----2 - 1-------------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-------------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-------------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
------------------2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------0 - 0-----------
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-------------------
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
-------------------
SOROKSÁR SC
-----------3 - 3-------
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
--------------1 - 0----
SZEOL SC
-------------------
SZOLNOKI MÁV FC
--------1 - 0----------
VÁC FC
-------------------
KISVÁRDA MASTER GOOD
-------------------
ZTE FC
-------------------

Meccsek

BUDAÖRS

2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BUDAÖRS
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BUDAÖRS
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CIGÁND SE
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
VÁC FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BUDAÖRS
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEOL SC
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
BUDAÖRS
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BUDAÖRS
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BUDAÖRS
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BUDAÖRS
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BUDAÖRS
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC

KISVÁRDA MASTER GOOD

2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 07. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 07. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SOROKSÁR SC
2016. 08. 10. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 21. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 21. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 24. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 28. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 09. 11. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 09. 11. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 09. 14. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 09. 14. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CIGÁND SE
2016. 09. 18. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 18. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 09. 25. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
VÁC FC
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 22. 14:30
Siófok Városi Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 10. 30. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 11. 20. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 12. 04. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 12. 04. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BUDAÖRS
2017. 02. 19. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 02. 19. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 24. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 03. 24. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 16. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 03. 16. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 03. 19. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 04. 02. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 04. 02. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SZEOL SC
2017. 04. 09. 16:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 04. 12. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 04. 12. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 04. 16. 13:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 04. 16. 13:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
ZTE FC
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 03. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 03. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BFC SIÓFOK
2017. 05. 07. 16:45
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 05. 07. 16:45
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
DOROGI FC
2017. 05. 21. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 05. 21. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CEGLÉDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
KISVÁRDA MASTER GOOD
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom