Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 5. forduló

2016.08.21 - 17:30

Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
BERÉNYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
JAKAB ÁRPÁD
Asszisztensek
MÁYER GÁBOR, KISS BALÁZS
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

20'

MAGASFÖLDI JÓZSEF
BERKÓ ÁDÁM

58'

1 - 1

 

SITKU ILLÉS

72'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 4 0 1 7 2 5 12
2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  5 3 2 0 4 1 3 11
3 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 5 3 1 1 11 5 6 10
4 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 5 3 0 2 8 5 3 9
5 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 5 3 0 2 9 8 1 9
6 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 5 3 0 2 8 7 1 9
7 ZTE FC ZTE FC 5 2 2 1 9 5 4 8
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 2 2 1 13 11 2 8
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 2 2 1 5 5 0 8
10 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 5 2 1 2 9 3 6 7
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 2 1 2 7 5 2 7
12 DOROGI FC DOROGI FC 5 2 1 2 7 8 -1 7
13 BUDAÖRS BUDAÖRS 5 2 0 3 4 4 0 6
14 VÁC FC VÁC FC 5 2 0 3 3 4 -1 6
15 SZEOL SC SZEOL SC 5 2 0 3 3 5 -2 6
16 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 5 1 2 2 5 10 -5 5
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 1 3 4 6 -2 4
18 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 1 1 3 3 8 -5 4
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 5 1 1 3 4 14 -10 2 (-2 pont)
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 0 1 4 1 8 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 4 2 2 6 3 2 1 0 5 3 2 7 5 4 1 0 9 5 4 13
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 2 1 0 2 0 2 7 2 1 1 0 5 0 5 4 5 3 2 0 7 0 7 11
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 2 2 0 0 5 1 4 6 3 0 3 0 1 1 0 3 5 2 3 0 6 2 4 9
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 2 0 1 0 1 5 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 3 0 3 1 2 9
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 2 2 0 4 5 2 1 2 4 4 0 7
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 2 1 1 5 5 1 4 0 3 2 1 7
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 4 0 1 0 1 7
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁC FC 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 4 0 1 0 1 7
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC 3 1 2 0 2 0 2 5 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 3 1 4 3 1 6
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 1 3 1 3 3 0 6
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 3 1 1 1 0 6
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS 3 1 1 1 2 2 0 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 2 3 -1 5
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 2 2 2 3 -1 5
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEOL SC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 1 2 0 2 -2 1 5 1 2 2 1 2 -1 5
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 3 0 3 0 2 2 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 4 1 3 4 -1 4
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 0 4 1 2 3 -1 4
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CIGÁND SE 2 0 1 1 1 6 -5 0 3 1 1 1 2 3 -1 3 5 1 2 2 3 9 -6 3
18 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 0 3 2 1 3 -2 3
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 0 2 3 2 6 -4 2
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 2 6 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 3 0 0 5 0 5 9 2 1 0 1 2 2 0 3 5 4 0 1 7 2 5 12
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 2 0 2 1 1 5 2 2 0 0 2 0 2 6 5 3 2 0 4 1 3 11
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 0 1 6 3 3 6 5 3 1 1 11 5 6 10
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2 2 0 0 3 1 2 6 3 1 0 2 5 4 1 3 5 3 0 2 8 5 3 9
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC 3 3 0 0 6 2 4 9 2 0 0 2 3 6 -3 0 5 3 0 2 9 8 1 9
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK 3 3 0 0 7 2 5 9 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 3 0 2 8 7 1 9
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 2 2 0 0 7 2 5 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 2 2 1 9 5 4 8
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 7 4 3 6 3 0 2 1 6 7 -1 2 5 2 2 1 13 11 2 8
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 1 1 2 3 -1 4 5 2 2 1 5 5 0 8
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 0 1 7 1 6 3 5 2 1 2 9 3 6 7
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 5 1 4 7 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 1 2 7 5 2 7
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC 3 2 0 1 5 4 1 6 2 0 1 1 2 4 -2 1 5 2 1 2 7 8 -1 7
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS 3 2 0 1 4 2 2 6 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 2 0 3 4 4 0 6
14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁC FC 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 2 0 3 3 4 -1 6
15 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEOL SC 2 2 0 0 3 1 2 6 3 0 0 3 0 4 -4 0 5 2 0 3 3 5 -2 6
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 3 1 1 1 4 6 -2 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 5 10 -5 5
17 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 1 3 4 6 -2 4
18 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 1 3 3 8 -5 4
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CIGÁND SE 2 1 0 1 2 8 -6 2 3 0 1 2 2 6 -4 0 5 1 1 3 4 14 -10 2
20 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 0 3 0 6 -6 0 5 0 1 4 1 8 -7 1
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
------2 - 0----1 - 0--2 - 0----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1-----------1 - 1------
BFC SIÓFOK
-------4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0------------0 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1-----------1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1------------0 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1--2 - 1-------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
----2 - 1-1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 1------0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---------0 - 1--------2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--1 - 0----0 - 0----------1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----------3 - 2---4 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0-----------2 - 1---
SOROKSÁR SC
-----------3 - 30 - 3-1 - 0----
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
-------1 - 2------1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
---1 - 02 - 1--------------
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0------1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
----------0 - 1---1 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-----------2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1---3 - 1------------

Meccsek

DOROGI FC

2016. 07. 31. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 07. 31. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CIGÁND SE
2016. 08. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 07. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DOROGI FC
2016. 08. 10. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 10. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 24. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DOROGI FC
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 09. 14. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 14. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
DOROGI FC
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 25. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2016. 10. 16. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2016. 10. 22. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 11. 20. 16:00
Soproni Városi Stadion
2016. 11. 20. 16:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
DOROGI FC
2016. 11. 27. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 11. 27. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 12. 04. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 12. 04. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
DOROGI FC
2016. 12. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DOROGI FC
2017. 02. 19. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 02. 25. 14:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 02. 25. 14:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2017. 03. 16. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 16. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BFC SIÓFOK
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2017. 04. 02. 16:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2017. 04. 02. 16:30
KOZÁRMISLENYI STADION
HR-RENT KOZÁRMISLENY
DOROGI FC
2017. 04. 09. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2017. 04. 16. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2017. 04. 30. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2017. 05. 03. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DOROGI FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
DOROGI FC
2017. 05. 21. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 28. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2017. 06. 04. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZEOL SC

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEOL SC
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BFC SIÓFOK
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CIGÁND SE
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom