Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 6. forduló

2016.08.24 - 17:30

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
MOLNÁR ATTILA
Tartalékjátékvezető
KOVÁCS GERGELY
Asszisztensek
KEPE ARNOLD, KIRÁLY ZSOLT
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
90'
45'

Gólok

JASAREVIC MAHIR

54'

1 - 0

 

 

1 - 1

70'

GERMÁN TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 4 0 2 9 6 3 12
2 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 6 3 2 1 12 6 6 11
3 ZTE FC ZTE FC 6 3 2 1 11 5 6 11
4 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 3 2 1 7 6 1 11
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  6 3 2 1 4 5 -1 11
6 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 6 3 1 2 9 6 3 10
7 DOROGI FC DOROGI FC 6 3 1 2 9 8 1 10
8 VÁC FC VÁC FC 6 3 0 3 7 6 1 9
9 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 6 3 0 3 10 10 0 9
10 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 6 3 0 3 8 9 -1 9
11 SZEOL SC SZEOL SC 6 3 0 3 5 6 -1 9
12 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6 2 2 2 10 4 6 8
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 2 2 2 13 16 -3 8
14 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 6 2 2 2 6 10 -4 8
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 2 1 3 7 7 0 7
16 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 2 1 3 7 8 -1 7
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 6 2 0 4 5 6 -1 6
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 1 2 3 5 7 -2 5
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 1 1 4 6 8 -2 4
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 1 1 4 4 15 -11 1 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 4 2 2 6 4 2 1 1 5 5 0 7 6 4 1 1 9 7 2 13
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 2 1 0 2 0 2 7 3 1 2 0 5 0 5 5 6 3 3 0 7 0 7 12
3 CIGÁND SE ZTE FC 3 3 0 0 6 1 5 9 3 0 3 0 1 1 0 3 6 3 3 0 7 2 5 12
4 CIGÁND SE VÁC FC 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 2 0 1 0 1 5 6 2 4 0 4 1 3 10
5 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 2 1 0 2 0 2 7 6 2 3 1 2 1 1 9
6 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 2 3 1 4 4 0 9
7 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 2 1 2 2 0 5 6 2 2 2 4 4 0 8
8 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 1 2 0 2 1 1 5 6 1 5 0 3 2 1 8
9 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 3 1 2 0 2 0 2 5 3 0 2 1 3 4 -1 2 6 1 4 1 5 4 1 7
10 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 1 1 2 2 0 4 6 1 4 1 4 4 0 7
11 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 1 2 0 2 1 1 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 4 1 3 3 0 7
12 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 2 1 1 1 0 5 2 0 2 0 0 0 0 2 6 1 4 1 1 1 0 7
13 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 3 2 1 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 3 2 3 3 0 6
14 CIGÁND SE BUDAÖRS 3 1 1 1 2 2 0 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 3 2 3 4 -1 6
15 CIGÁND SE SZEOL SC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 1 3 2 2 3 -1 6
16 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 2 3 2 4 -2 5
17 CIGÁND SE DOROGI FC 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 1 2 3 3 6 -3 5
18 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0 3 0 3 3 0 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 0 5 1 3 4 -1 5
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 0 1 2 1 7 -6 -1 3 1 1 1 2 3 -1 3 6 1 2 3 3 10 -7 2
20 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 4 0 2 2 1 3 -2 2 2 0 0 2 1 4 -3 0 6 0 2 4 2 7 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 3 0 0 5 0 5 9 3 1 0 2 4 6 -2 3 6 4 0 2 9 6 3 12
2 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 1 0 5 2 3 4 4 2 1 1 7 4 3 7 6 3 2 1 12 6 6 11
3 CIGÁND SE ZTE FC 3 3 0 0 9 2 7 9 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 3 2 1 11 5 6 11
4 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 2 1 0 5 3 2 7 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 3 2 1 7 6 1 11
5 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 2 1 2 5 -3 5 2 2 0 0 2 0 2 6 6 3 2 1 4 5 -1 11
6 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 2 1 0 4 2 2 7 3 1 0 2 5 4 1 3 6 3 1 2 9 6 3 10
7 CIGÁND SE DOROGI FC 3 2 0 1 5 4 1 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 9 8 1 10
8 CIGÁND SE VÁC FC 3 2 0 1 5 3 2 6 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 3 0 3 7 6 1 9
9 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 3 3 0 0 6 2 4 9 3 0 0 3 4 8 -4 0 6 3 0 3 10 10 0 9
10 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 4 3 0 1 7 4 3 9 2 0 0 2 1 5 -4 0 6 3 0 3 8 9 -1 9
11 CIGÁND SE SZEOL SC 3 3 0 0 5 2 3 9 3 0 0 3 0 4 -4 0 6 3 0 3 5 6 -1 9
12 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 1 1 1 2 2 0 4 3 1 1 1 8 2 6 4 6 2 2 2 10 4 6 8
13 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 7 4 3 6 4 0 2 2 6 12 -6 2 6 2 2 2 13 16 -3 8
14 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 3 1 1 1 4 6 -2 4 3 1 1 1 2 4 -2 4 6 2 2 2 6 10 -4 8
15 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 5 1 4 7 3 0 0 3 2 6 -4 0 6 2 1 3 7 7 0 7
16 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 1 0 2 5 5 0 3 6 2 1 3 7 8 -1 7
17 CIGÁND SE BUDAÖRS 3 2 0 1 4 2 2 6 3 0 0 3 1 4 -3 0 6 2 0 4 5 6 -1 6
18 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 3 3 0 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 1 2 3 5 7 -2 5
19 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 6 2 4 4 3 0 0 3 0 6 -6 0 6 1 1 4 6 8 -2 4
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 1 0 2 2 9 -7 1 3 0 1 2 2 6 -4 0 6 1 1 4 4 15 -11 1
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
------2 - 0----1 - 0--2 - 0----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---------5 - 0-1 - 1------
BFC SIÓFOK
-----0 - 2-4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0------------0 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1-----------1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1-----------0 - 10 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1--2 - 1-------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---2 - 12 - 1-1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 1------0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---------0 - 1---1 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--1 - 0----0 - 00 - 4---------1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----------3 - 2---4 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0-----------2 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
-----------3 - 30 - 3-1 - 0----
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
-------1 - 2------1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
---1 - 02 - 1----------2 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0------1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 1---1 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-----------2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1-2 - 0-3 - 1------------

Meccsek

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 07. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 11. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 09. 25. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEOL SC
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 19. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 02. 26. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BFC SIÓFOK
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 02. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 12. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 16. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 30. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CIGÁND SE
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 05. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC

SZEGED 2011-GROSICS AKAD.

2016. 07. 31. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 07. 31. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SZEOL SC
2016. 08. 07. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 08. 07. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 10. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 10. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 08. 14. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 08. 14. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
ZTE FC
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 24. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 08. 28. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 28. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BFC SIÓFOK
2016. 09. 11. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 09. 14. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 14. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
DOROGI FC
2016. 09. 18. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 09. 18. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 02. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 10. 02. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 22. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 10. 22. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SOROKSÁR SC
2016. 10. 30. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 11. 27. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 27. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 12. 04. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 12. 11. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 12. 11. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 02. 19. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 02. 19. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CIGÁND SE
2017. 02. 26. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 02. 26. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 03. 05. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 05. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
VÁC FC
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 19. 15:00
Siófok Városi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 02. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 02. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 09. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 12. 16:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 23. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 23. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BUDAÖRS
2017. 05. 03. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 05. 03. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
FÉLBESZAKADT
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 17. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 05. 17. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 07. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 05. 07. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 05. 21. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 28. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 06. 04. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 06. 04. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom