Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 6. forduló

2016.08.24 - 16:00

Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
VAD II. ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
FARKAS TIBOR
Asszisztensek
SZALAI DÁNIEL, VÍGH-TARSONYI GERGŐ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
90'
45'

Gólok

BIRTALAN BOTOND

12'

1 - 0

 

NAGY ISTVÁN

29'

2 - 0

 

NAGY ISTVÁN

84'

3 - 0

 

BIRTALAN BOTOND

88'

4 - 0

 

BAGI ISTVÁN

90'

5 - 0

 

Csapatok

23 RYBÁNSKY LADISLAV 68'
2 NASCIMIENTO DE OLIVEIRA
6 BIRTALAN BOTOND 12'88'62'
7 27 SZALAI DÁNIEL PILÁN MÁRKÓ 58'
8 BAGI ISTVÁN 90'
13 17 URBIN PÉTER GRÁNICZ PATRIK 62'14'
18 NAGY ISTVÁN 29'84'
21 JUHÁSZ GYÖRGY
22 9 VICZIÁN ÁDÁM TAKÁCS PÉTER 77'
28 KELEMEN DÁVID
42 SZÉLPÁL NORBERT 45'
CSERÉK
1 MURSITS ROLAND
9 22 TAKÁCS PÉTER VICZIÁN ÁDÁM 77'
10 SPITZMÜLLER ISTVÁN
14 TÓTH DÁNIEL
17 13 GRÁNICZ PATRIK URBIN PÉTER 62'
27 7 PILÁN MÁRKÓ SZALAI DÁNIEL 58'
97 KÁLMÁN SZILÁRD
VEZETŐEDZŐ
SZILÁGYI ATTILA
STÁBTAGOK
STEIGERWALD ERNŐ - egyéb (nem választható ki, lejárt poszt)
HANYECZ JÁNOS - egyéb (nem választható ki, lejárt poszt)
BOÉR GÁBOR - Asszisztensedző
BACSA ZOLTÁN - Masszőr
SZILÁGYI ATTILA - Kit manager
IGRICZ MIHÁLY - Technikai vezető
BARTA SZABOLCS - Orvos
OLÁH LÁSZLÓ - Masszőr
1 GŐCZE GERGŐ 81'
2 HEFFLER TIBOR
3 16 TÓTH BENCE ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE 69'
4 TAR ZSOLT
5 LIPCSEI ÁDÁM
6 ZSIDAI LÁSZLÓ 61'
7 MÁRKVÁRT DÁVID
8 13 SÁNDOR GYÖRGY NAGY ZSOLT 46'
9 TISCHLER PATRIK
10 LENCSE LÁSZLÓ
11 17 GAJDOS ZSOLT MOLNÁR CSABA 46'
CSERÉK
23 POGACSICS KRISZTIÁN
12 SZABÓ BENCE
13 8 NAGY ZSOLT SÁNDOR GYÖRGY 46'
14 FORRÓ GYULA
15 TÓTH KEVE
16 3 ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE TÓTH BENCE 69'
17 11 MOLNÁR CSABA GAJDOS ZSOLT 46'70'
VEZETŐEDZŐ
HAJNAL IMRE ZSOLT
STÁBTAGOK
DISZTL PÉTER - egyéb (nem választható ki, lejárt poszt)
BOGNÁR GYÖRGY - Erőnléti edző
KISS ISTVÁN - Masszőr
PETŐ ZOLTÁN - Technikai vezető
FESZTHAMMER RÉKA - Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
HAJNAL IMRE ZSOLT - Masszőr
SCHANDL KÁROLY - Orvos

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 4 0 2 9 6 3 12
2 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 6 3 2 1 12 6 6 11
3 ZTE FC ZTE FC 6 3 2 1 11 5 6 11
4 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 3 2 1 7 6 1 11
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  6 3 2 1 4 5 -1 11
6 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 6 3 1 2 9 6 3 10
7 DOROGI FC DOROGI FC 6 3 1 2 9 8 1 10
8 VÁC FC VÁC FC 6 3 0 3 7 6 1 9
9 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 6 3 0 3 10 10 0 9
10 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 6 3 0 3 8 9 -1 9
11 SZEOL SC SZEOL SC 6 3 0 3 5 6 -1 9
12 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6 2 2 2 10 4 6 8
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 2 2 2 13 16 -3 8
14 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 6 2 2 2 6 10 -4 8
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 2 1 3 7 7 0 7
16 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 2 1 3 7 8 -1 7
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 6 2 0 4 5 6 -1 6
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 1 2 3 5 7 -2 5
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 1 1 4 6 8 -2 4
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 1 1 4 4 15 -11 1 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 4 2 2 6 4 2 1 1 5 5 0 7 6 4 1 1 9 7 2 13
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 2 1 0 2 0 2 7 3 1 2 0 5 0 5 5 6 3 3 0 7 0 7 12
3 CIGÁND SE ZTE FC 3 3 0 0 6 1 5 9 3 0 3 0 1 1 0 3 6 3 3 0 7 2 5 12
4 CIGÁND SE VÁC FC 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 2 0 1 0 1 5 6 2 4 0 4 1 3 10
5 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 2 1 0 2 0 2 7 6 2 3 1 2 1 1 9
6 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 2 3 1 4 4 0 9
7 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 2 1 2 2 0 5 6 2 2 2 4 4 0 8
8 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 1 2 0 2 1 1 5 6 1 5 0 3 2 1 8
9 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 3 1 2 0 2 0 2 5 3 0 2 1 3 4 -1 2 6 1 4 1 5 4 1 7
10 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 1 1 2 2 0 4 6 1 4 1 4 4 0 7
11 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 1 2 0 2 1 1 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 4 1 3 3 0 7
12 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 2 1 1 1 0 5 2 0 2 0 0 0 0 2 6 1 4 1 1 1 0 7
13 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 3 2 1 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 3 2 3 3 0 6
14 CIGÁND SE BUDAÖRS 3 1 1 1 2 2 0 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 3 2 3 4 -1 6
15 CIGÁND SE SZEOL SC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 1 3 2 2 3 -1 6
16 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 2 3 2 4 -2 5
17 CIGÁND SE DOROGI FC 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 1 2 3 3 6 -3 5
18 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0 3 0 3 3 0 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 0 5 1 3 4 -1 5
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 0 1 2 1 7 -6 -1 3 1 1 1 2 3 -1 3 6 1 2 3 3 10 -7 2
20 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 4 0 2 2 1 3 -2 2 2 0 0 2 1 4 -3 0 6 0 2 4 2 7 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 3 0 0 5 0 5 9 3 1 0 2 4 6 -2 3 6 4 0 2 9 6 3 12
2 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 1 0 5 2 3 4 4 2 1 1 7 4 3 7 6 3 2 1 12 6 6 11
3 CIGÁND SE ZTE FC 3 3 0 0 9 2 7 9 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 3 2 1 11 5 6 11
4 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 2 1 0 5 3 2 7 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 3 2 1 7 6 1 11
5 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 2 1 2 5 -3 5 2 2 0 0 2 0 2 6 6 3 2 1 4 5 -1 11
6 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 2 1 0 4 2 2 7 3 1 0 2 5 4 1 3 6 3 1 2 9 6 3 10
7 CIGÁND SE DOROGI FC 3 2 0 1 5 4 1 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 9 8 1 10
8 CIGÁND SE VÁC FC 3 2 0 1 5 3 2 6 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 3 0 3 7 6 1 9
9 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 3 3 0 0 6 2 4 9 3 0 0 3 4 8 -4 0 6 3 0 3 10 10 0 9
10 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 4 3 0 1 7 4 3 9 2 0 0 2 1 5 -4 0 6 3 0 3 8 9 -1 9
11 CIGÁND SE SZEOL SC 3 3 0 0 5 2 3 9 3 0 0 3 0 4 -4 0 6 3 0 3 5 6 -1 9
12 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 1 1 1 2 2 0 4 3 1 1 1 8 2 6 4 6 2 2 2 10 4 6 8
13 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 7 4 3 6 4 0 2 2 6 12 -6 2 6 2 2 2 13 16 -3 8
14 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 3 1 1 1 4 6 -2 4 3 1 1 1 2 4 -2 4 6 2 2 2 6 10 -4 8
15 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 5 1 4 7 3 0 0 3 2 6 -4 0 6 2 1 3 7 7 0 7
16 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 1 0 2 5 5 0 3 6 2 1 3 7 8 -1 7
17 CIGÁND SE BUDAÖRS 3 2 0 1 4 2 2 6 3 0 0 3 1 4 -3 0 6 2 0 4 5 6 -1 6
18 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 3 3 0 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 1 2 3 5 7 -2 5
19 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 6 2 4 4 3 0 0 3 0 6 -6 0 6 1 1 4 6 8 -2 4
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 1 0 2 2 9 -7 1 3 0 1 2 2 6 -4 0 6 1 1 4 4 15 -11 1
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
------2 - 0----1 - 0--2 - 0----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---------5 - 0-1 - 1------
BFC SIÓFOK
-----0 - 2-4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0------------0 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1-----------1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1-----------0 - 10 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1--2 - 1-------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---2 - 12 - 1-1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 1------0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---------0 - 1---1 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--1 - 0----0 - 00 - 4---------1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----------3 - 2---4 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0-----------2 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
-----------3 - 30 - 3-1 - 0----
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
-------1 - 2------1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
---1 - 02 - 1----------2 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0------1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 1---1 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-----------2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1-2 - 0-3 - 1------------

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 07. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 07. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 14. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 14. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SOROKSÁR SC
2016. 08. 21. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 08. 21. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 09. 11. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 09. 15. 18:00
PMFC Stadion
2016. 09. 15. 18:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 09. 18. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 09. 18. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 09. 25. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 09. 25. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CIGÁND SE
2016. 10. 02. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 02. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 10. 16. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 16. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VÁC FC
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 10. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 11. 06. 13:30
Siófok Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 11. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 11. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 11. 27. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 11. 27. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 12. 04. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 26. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 03. 26. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2017. 03. 05. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 03. 05. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 12. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 04. 02. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 04. 02. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 04. 09. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 04. 09. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 04. 12. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEOL SC
2017. 04. 16. 16:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 04. 23. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 04. 30. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 14. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BFC SIÓFOK
2017. 05. 21. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 28. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2017. 06. 04. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 06. 04. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 07. 31. 18:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 07. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
2016. 08. 10. 19:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 19. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 08. 24. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEOL SC
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
CIGÁND SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BFC SIÓFOK
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DOROGI FC
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 11. 06. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:45
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 11. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SOROKSÁR SC
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 05. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 16. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CIGÁND SE
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2017. 04. 09. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 12. 15:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VÁC FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 23. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
2017. 04. 30. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 28. 19:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom