Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 11. forduló

2016.09.25 - 16:00

Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár (Tersztyánszky Ödön Sportközpont)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
GYARMATI II TIBOR
Tartalékjátékvezető
RADVÁNYI ÁDÁM
Asszisztensek
KIS ZOLTÁN, IVÁNYI ISTVÁN
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
90'
45'

Gólok

GÁL SZABOLCS

37'

1 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 11 7 1 3 16 10 6 22
2 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 11 6 3 2 17 8 9 21
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  11 6 2 3 13 12 1 20
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11 6 1 4 15 8 7 19
5 ZTE FC ZTE FC 11 5 4 2 18 11 7 19
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 11 5 4 2 23 22 1 19
7 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 11 6 0 5 16 18 -2 18
8 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 11 5 3 3 14 6 8 18
9 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 11 5 3 3 21 15 6 18
10 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 11 5 2 4 12 11 1 17
11 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 11 4 3 4 14 12 2 15
12 VÁC FC VÁC FC 11 4 3 4 14 13 1 15
13 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 3 5 3 11 16 -5 14
14 DOROGI FC DOROGI FC 11 4 1 6 12 15 -3 13
15 BUDAÖRS BUDAÖRS 11 4 1 6 7 10 -3 13
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 3 2 6 14 13 1 11
17 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 11 3 2 6 15 21 -6 11
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 3 1 7 16 22 -6 10
19 SZEOL SC SZEOL SC 11 3 1 7 7 15 -8 10
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 11 1 2 8 4 21 -17 2 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 4 1 0 8 3 5 13 6 2 3 1 6 6 0 9 11 6 4 1 14 9 5 22
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6 3 3 0 3 0 3 12 5 2 3 0 6 0 6 9 11 5 6 0 9 0 9 21
3 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 6 2 4 0 9 4 5 10 5 3 1 1 4 2 2 10 11 5 5 1 13 6 7 20
4 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 5 3 0 2 5 3 2 9 6 2 3 1 3 2 1 9 11 5 3 3 8 5 3 18
5 CIGÁND SE ZTE FC 5 4 1 0 8 1 7 13 6 0 5 1 2 4 -2 5 11 4 6 1 10 5 5 18
6 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 2 4 0 3 1 2 10 5 2 2 1 4 4 0 8 11 4 6 1 7 5 2 18
7 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 0 5 1 1 2 -1 5 5 3 2 0 4 0 4 11 11 3 7 1 5 2 3 16
8 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 1 3 1 3 2 1 6 6 2 3 1 3 1 2 9 11 3 6 2 6 3 3 15
9 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 4 1 1 2 -1 4 6 3 2 1 4 2 2 11 11 3 6 2 5 4 1 15
10 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 6 2 3 1 3 1 2 9 5 1 2 2 4 6 -2 5 11 3 5 3 7 7 0 14
11 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 5 2 2 1 4 3 1 8 6 0 5 1 2 3 -1 5 11 2 7 2 6 6 0 13
12 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 6 3 1 2 5 3 2 10 5 0 2 3 2 5 -3 2 11 3 3 5 7 8 -1 12
13 CIGÁND SE VÁC FC 5 1 3 1 4 3 1 6 6 1 3 2 1 2 -1 6 11 2 6 3 5 5 0 12
14 CIGÁND SE BUDAÖRS 6 2 2 2 3 3 0 8 5 0 3 2 1 3 -2 3 11 2 5 4 4 6 -2 11
15 CIGÁND SE SZEOL SC 5 1 2 2 2 4 -2 5 6 1 2 3 2 4 -2 5 11 2 4 5 4 8 -4 10
16 CIGÁND SE DOROGI FC 6 1 2 3 2 5 -3 5 5 1 1 3 3 6 -3 4 11 2 3 6 5 11 -6 9
17 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 1 3 2 1 2 -1 6 5 0 3 2 1 4 -3 3 11 1 6 4 2 6 -4 9
18 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 6 1 3 2 3 4 -1 6 5 0 2 3 2 7 -5 2 11 1 5 5 5 11 -6 8
19 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0 4 1 3 4 -1 4 6 0 3 3 1 6 -5 3 11 0 7 4 4 10 -6 7
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 5 0 3 2 1 7 -6 1 6 1 3 2 2 5 -3 5 11 1 6 4 3 12 -9 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 4 1 1 7 2 5 13 5 3 0 2 9 8 1 9 11 7 1 3 16 10 6 22
2 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 5 3 1 1 9 4 5 10 6 3 2 1 8 4 4 11 11 6 3 2 17 8 9 21
3 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 2 2 5 8 -3 8 5 4 0 1 8 4 4 12 11 6 2 3 13 12 1 20
4 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 3 1 1 8 2 6 10 6 3 0 3 7 6 1 9 11 6 1 4 15 8 7 19
5 CIGÁND SE ZTE FC 5 4 0 1 12 5 7 12 6 1 4 1 6 6 0 7 11 5 4 2 18 11 7 19
6 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 4 1 0 13 7 6 13 6 1 3 2 10 15 -5 6 11 5 4 2 23 22 1 19
7 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 6 5 0 1 13 6 7 15 5 1 0 4 3 12 -9 3 11 6 0 5 16 18 -2 18
8 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6 3 2 1 4 2 2 11 5 2 1 2 10 4 6 7 11 5 3 3 14 6 8 18
9 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 6 3 1 2 16 9 7 10 5 2 2 1 5 6 -1 8 11 5 3 3 21 15 6 18
10 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 3 1 2 5 6 -1 10 5 2 1 2 7 5 2 7 11 5 2 4 12 11 1 17
11 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 5 2 3 0 7 5 2 9 6 2 0 4 7 7 0 6 11 4 3 4 14 12 2 15
12 CIGÁND SE VÁC FC 5 2 2 1 10 8 2 8 6 2 1 3 4 5 -1 7 11 4 3 4 14 13 1 15
13 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 2 3 0 7 5 2 9 6 1 2 3 4 11 -7 5 11 3 5 3 11 16 -5 14
14 CIGÁND SE DOROGI FC 6 3 0 3 7 8 -1 9 5 1 1 3 5 7 -2 4 11 4 1 6 12 15 -3 13
15 CIGÁND SE BUDAÖRS 6 3 1 2 5 4 1 10 5 1 0 4 2 6 -4 3 11 4 1 6 7 10 -3 13
16 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 1 3 4 6 -2 4 6 2 1 3 10 7 3 7 11 3 2 6 14 13 1 11
17 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 6 3 1 2 7 8 -1 10 5 0 1 4 8 13 -5 1 11 3 2 6 15 21 -6 11
18 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 6 3 1 2 11 10 1 10 5 0 0 5 5 12 -7 0 11 3 1 7 16 22 -6 10
19 CIGÁND SE SZEOL SC 5 3 0 2 5 6 -1 9 6 0 1 5 2 9 -7 1 11 3 1 7 7 15 -8 10
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 5 1 0 4 2 11 -9 1 6 0 2 4 2 10 -8 1 11 1 2 8 4 21 -17 2
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-0 - 1---2 - 12 - 0----1 - 0--2 - 0---0 - 0
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---1 - 0-----5 - 01 - 01 - 1------
BFC SIÓFOK
--2 - 04 - 2-0 - 2-4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0---0 - 21 - 0------0 - 00 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1---3 - 23 - 5---0 - 2--1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1---------0 - 10 - 10 - 10 - 7-----
DOROGI FC
----2 - 12 - 1-0 - 22 - 10 - 1------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---2 - 12 - 1-1 - 1--------2 - 2-0 - 0-
HR-RENT KOZÁRMISLENY
-0 - 2------0 - 0-2 - 12 - 1--1 - 0--0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
1 - 2--------0 - 1--0 - 11 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 3-1 - 0----0 - 00 - 4----2 - 0----1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-------1 - 0---3 - 2--3 - 14 - 2--2 - 2
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0---2 - 2------1 - 12 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
--6 - 1----5 - 0---3 - 30 - 3-1 - 0---1 - 2
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
--1 - 0---1 - 01 - 20 - 0-----1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
-0 - 3-1 - 02 - 1----------2 - 1-0 - 1-
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0---0 - 0--1 - 00 - 4------1 - 23 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 13 - 3-2 - 21 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-0 - 2---3 - 0-----2 - 2-3 - 0---1 - 0-
ZTE FC
--4 - 10 - 12 - 0-3 - 1---------3 - 2--

Meccsek

BUDAÖRS

2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 07. 31. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
BUDAÖRS
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 10. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
BUDAÖRS
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 21. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CIGÁND SE
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 24. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 28. 17:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
VÁC FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 14. 16:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 16. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 10. 30. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 06. 13:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 27. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
BUDAÖRS
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 12. 11. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
BUDAÖRS
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 02. 19. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 02. 26. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 05. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEOL SC
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
BUDAÖRS
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 03. 16. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
BUDAÖRS
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2017. 04. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 12. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 23. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 30. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
BUDAÖRS
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAÖRS
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BUDAÖRS
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 21. 16:45
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BUDAÖRS
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 06. 04. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2016. 07. 31. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 07. 31. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2016. 08. 06. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2016. 08. 06. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 08. 21. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BFC SIÓFOK
2016. 08. 24. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 24. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 08. 28. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 11. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 09. 11. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 18. 18:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 09. 25. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 02. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SOROKSÁR SC
2016. 10. 16. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 10. 22. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2016. 10. 30. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 11. 06. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2016. 11. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 11. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 11. 27. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 11. 27. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEOL SC
2016. 12. 04. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2016. 12. 04. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 12. 11. 15:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 12. 11. 15:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 02. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 02. 19. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁC FC
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 03. 12. 12:30
Siófok Városi Stadion
2017. 03. 12. 12:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 16. 15:00
PMFC Stadion
2017. 03. 16. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2017. 04. 02. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 02. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 12. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2017. 04. 12. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 16. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2017. 04. 23. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 04. 30. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 30. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZOLNOKI MÁV FC
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 03. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 07. 16:45
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 05. 07. 16:45
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2017. 05. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 05. 21. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2017. 05. 28. 18:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 05. 28. 18:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 06. 04. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CIGÁND SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom