Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 3. forduló

2016.08.21 - 17:30

Hévíz, Hévízi Sportpálya (Hévízi Városi Sportpálya)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
DERDÁK MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ PÉTER, BOGNÁR LÁSZLÓ
HÉVÍZ SK
DIÓSD
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 3 0 0 12 3 9 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 3 3 0 0 9 1 8 9
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 3 0 0 7 1 6 9
4 CSORNAI SE CSORNAI SE 3 3 0 0 8 3 5 9
5 III. KER. TVE III. KER. TVE 3 2 0 1 9 3 6 6
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 7 4 3 6
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 3 2 0 1 4 3 1 6
8 DIÓSD DIÓSD 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 2 1 0 1 2 1 1 3
10 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 3 0 2 1 0 4 -4 2
13 FC AJKA FC AJKA 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 3 0 0 3 1 6 -5 0
15 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 3 0 0 3 3 9 -6 0
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 0 0 2 1 7 -6 0
17 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 3 0 0 3 1 13 -12 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 5 2 3 7
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 4 1 3 7
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 3 0 3 7
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 0 1 6 3 3 6
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 2 1 0 1 1 1 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 3 1 2 6
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 2 1 1 6
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 1 0 1 5
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 2 2 0 4
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 1 1 0 4
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 1 1 0 4
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 2 4 -2 1
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 0 3 -3 1
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 0 7 -7 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 4 2 2 3 3 3 0 0 12 3 9 9
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 2 2 0 0 6 0 6 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 9 1 8 9
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 7 1 6 9
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 2 2 0 0 6 2 4 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 8 3 5 9
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 2 1 0 1 5 3 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 0 1 9 3 6 6
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 7 4 3 6
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 4 3 1 6
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 2 0 1 1 0 4 -4 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 4 -4 2
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 3 9 -6 0
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 3 0 0 3 1 13 -12 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-------3 - 1------1 - 0--
CSEPEL FC
--------------2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 1----4 - 1----------
DIÓSD
----------------0 - 0
ÉRDI VSE
---2 - 0---4 - 0---------
ETO FC GYŐR
2 - 0----------------
FC AJKA
----1 - 3------------
VIDEOTON FC II.
----------0 - 4------
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-----------------
HÉVÍZ SK
---1 - 2--------1 - 0----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-------5 - 0-----3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 2---------4 - 1----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 0---1 - 0-----------
KOMÁROM VSE
----------2 - 4------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------2 - 1-------
SÁRVÁR FC
------------1 - 3----
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
------0 - 0-------0 - 4--

Meccsek

HÉVÍZ SK

2016. 08. 06. 17:30
Hévízi Sportpálya
2016. 08. 06. 17:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KOMÁROM VSE
2016. 08. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
HÉVÍZ SK
2016. 08. 21. 17:30
Hévízi Sportpálya
2016. 08. 21. 17:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
DIÓSD
2016. 08. 27. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 27. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
HÉVÍZ SK
2016. 09. 04. 16:30
Hévízi Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 10. 20:00
ETO Stadion
2016. 09. 10. 20:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
HÉVÍZ SK
2016. 09. 17. 16:00
Hévízi Sportpálya
2016. 09. 17. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
SÁRVÁR FC
2016. 09. 24. 16:00
Csepel Stadion
2016. 09. 24. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
HÉVÍZ SK
2016. 10. 01. 15:00
Hévízi Sportpálya
2016. 10. 01. 15:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 08. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
HÉVÍZ SK
2016. 10. 22. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HÉVÍZ SK
2016. 10. 29. 14:30
Hévízi Sportpálya
2016. 10. 29. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 05. 13:30
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 05. 13:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
CSORNAI SE
2016. 11. 12. 13:30
Új Bozsik Aréna
2016. 11. 12. 13:30
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
HÉVÍZ SK
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 11. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
HÉVÍZ SK
2016. 12. 03. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 12. 03. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
HÉVÍZ SK
2017. 02. 19. 14:00
Hévízi Sportpálya
2017. 02. 19. 14:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
HÉVÍZ SK
2017. 03. 04. 14:30
Hévízi Sportpálya
2017. 03. 04. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
FC AJKA
2017. 03. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
HÉVÍZ SK
2017. 03. 18. 15:00
Hévízi Sportpálya
2017. 03. 18. 15:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ETO FC GYŐR
2017. 03. 26. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
HÉVÍZ SK
2017. 04. 01. 16:30
Hévízi Sportpálya
2017. 04. 01. 16:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
CSEPEL FC
2017. 04. 08. 16:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
HÉVÍZ SK
2017. 04. 15. 16:30
Hévízi Sportpálya
2017. 04. 15. 16:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 04. 29. 17:00
Hévízi Sportpálya
2017. 04. 29. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÉRDI VSE
2017. 05. 06. 17:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 06. 17:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HÉVÍZ SK
2017. 05. 13. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2017. 05. 13. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
HÉVÍZ SK
2017. 05. 21. 18:00
Hévízi Sportpálya
2017. 05. 21. 18:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 27. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 05. 27. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Hévízi Sportpálya
2017. 06. 04. 18:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
VIDEOTON FC II.

DIÓSD

2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSD
2016. 08. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
VLS VESZPRÉM
2016. 08. 21. 17:30
Hévízi Sportpálya
2016. 08. 21. 17:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
DIÓSD
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 03. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 11. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 11. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
VIDEOTON FC II.
2016. 09. 17. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DIÓSD
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 01. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2016. 10. 01. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
DIÓSD
2016. 10. 08. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 10. 08. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
FÉLBESZAKADT
DIÓSD
2016. 11. 08. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 11. 08. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DIÓSD
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 22. 17:00
ETO Stadion
2016. 10. 22. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DIÓSD
2016. 10. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
SÁRVÁR FC
2016. 11. 05. 13:30
Csepel Stadion
2016. 11. 05. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DIÓSD
2016. 11. 12. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 12. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 11. 19. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DIÓSD
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
DIÓSD
ÉRDI VSE
2017. 02. 18. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2017. 02. 18. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VLS VESZPRÉM
DIÓSD
2017. 02. 25. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
HÉVÍZ SK
2017. 03. 05. 14:30
Új Bozsik Aréna
2017. 03. 05. 14:30
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
DIÓSD
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 03. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
DIÓSD
2017. 03. 26. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
KOMÁROM VSE
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSD
2017. 04. 08. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
CSORNAI SE
2017. 04. 15. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 15. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
FC AJKA
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
DIÓSD
2017. 04. 29. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 29. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
ETO FC GYŐR
2017. 05. 06. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 05. 06. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSD
2017. 05. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
CSEPEL FC
2017. 05. 20. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 05. 20. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DIÓSD
2017. 05. 27. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 27. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
TARR ANDRÁSHIDA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->