Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 8. forduló

2016.09.25 - 16:00

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁRKUS PÉTER, CSÁKY TIBOR
DIÓSD
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

ZSIGMOND BENCE

 

0 - 2

43'

KOVÁTS ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 8 8 0 0 23 6 17 24
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 5 1 1 14 5 9 16
3 CSORNAI SE CSORNAI SE 7 5 1 1 14 10 4 16
4 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 7 5 0 2 18 6 12 15
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 5 0 3 17 10 7 15
6 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 8 4 1 3 20 14 6 13
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 7 4 0 3 11 9 2 12
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 7 3 2 2 11 11 0 11
9 FC AJKA FC AJKA 7 3 2 2 12 13 -1 11
10 III. KER. TVE III. KER. TVE 8 3 1 4 20 15 5 10
11 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 8 3 1 4 15 21 -6 10
12 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 7 3 0 4 9 9 0 9
13 DIÓSD DIÓSD 8 2 1 5 6 19 -13 7
14 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 1 2 5 5 10 -5 5
15 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 8 1 0 7 11 23 -12 3
16 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 7 0 3 4 2 12 -10 3
17 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 8 0 3 5 1 16 -15 3
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 4 4 0 0 7 1 6 12 4 3 1 0 7 2 5 10 8 7 1 0 14 3 11 22
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 4 3 0 1 6 2 4 9 3 2 0 1 5 1 4 6 7 5 0 2 11 3 8 15
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 3 0 1 5 3 2 9 4 1 3 0 3 2 1 6 8 4 3 1 8 5 3 15
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 2 2 0 3 1 2 8 3 2 0 1 5 2 3 6 7 4 2 1 8 3 5 14
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 1 0 3 0 3 7 5 2 0 3 4 4 0 6 8 4 1 3 7 4 3 13
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 4 3 0 1 4 1 3 9 3 1 1 1 3 4 -1 4 7 4 1 2 7 5 2 13
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 3 2 0 1 4 4 0 6 5 2 1 2 4 4 0 7 8 4 1 3 8 8 0 13
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 6 4 2 9 2 0 1 1 0 1 -1 1 7 3 1 3 6 5 1 10
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 4 2 0 2 4 6 -2 6 4 1 1 2 5 5 0 4 8 3 1 4 9 11 -2 10
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 3 1 2 0 1 0 1 5 7 2 4 1 3 3 0 10
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 3 1 1 1 2 2 0 4 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 2 2 3 5 6 -1 8
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 4 1 2 1 1 1 0 5 4 0 2 2 1 4 -3 2 8 1 4 3 2 5 -3 7
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 4 0 2 2 1 4 -3 2 4 1 0 3 2 4 -2 3 8 1 2 5 3 8 -5 5
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 3 1 1 1 3 4 -1 4 5 0 1 4 2 8 -6 1 8 1 2 5 5 12 -7 5
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 4 0 4 0 3 3 0 4 3 0 1 2 0 4 -4 1 7 0 5 2 3 7 -4 5
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 0 2 2 0 3 -3 2 7 0 4 3 0 5 -5 4
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 4 0 2 2 0 4 -4 2 4 0 2 2 0 2 -2 2 8 0 4 4 0 6 -6 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 4 4 0 0 13 1 12 12 4 4 0 0 10 5 5 12 8 8 0 0 23 6 17 24
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 3 1 0 8 1 7 10 3 2 0 1 6 4 2 6 7 5 1 1 14 5 9 16
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 4 4 0 0 11 5 6 12 3 1 1 1 3 5 -2 4 7 5 1 1 14 10 4 16
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 4 3 0 1 10 4 6 9 3 2 0 1 8 2 6 6 7 5 0 2 18 6 12 15
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 3 0 0 8 3 5 9 5 2 0 3 9 7 2 6 8 5 0 3 17 10 7 15
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 2 0 2 10 8 2 6 4 2 1 1 10 6 4 7 8 4 1 3 20 14 6 13
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 4 3 0 1 8 4 4 9 3 1 0 2 3 5 -2 3 7 4 0 3 11 9 2 12
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 3 2 1 0 7 2 5 7 4 1 1 2 4 9 -5 4 7 3 2 2 11 11 0 11
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 4 2 1 1 6 5 1 7 3 1 1 1 6 8 -2 4 7 3 2 2 12 13 -1 11
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 4 2 0 2 12 6 6 6 4 1 1 2 8 9 -1 4 8 3 1 4 20 15 5 10
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 3 2 0 1 8 8 0 6 5 1 1 3 7 13 -6 4 8 3 1 4 15 21 -6 10
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 9 5 4 9 2 0 0 2 0 4 -4 0 7 3 0 4 9 9 0 9
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 4 1 1 2 2 7 -5 4 4 1 0 3 4 12 -8 3 8 2 1 5 6 19 -13 7
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 4 1 2 1 2 2 0 5 4 0 0 4 3 8 -5 0 8 1 2 5 5 10 -5 5
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 3 1 0 2 7 10 -3 3 5 0 0 5 4 13 -9 0 8 1 0 7 11 23 -12 3
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 3 0 2 1 2 4 -2 2 4 0 1 3 0 8 -8 1 7 0 3 4 2 12 -10 3
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 4 0 1 3 1 10 -9 1 4 0 2 2 0 6 -6 2 8 0 3 5 1 16 -15 3
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 0-1 - 2---3 - 1---1 - 2--1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 0--2 - 3----2 - 1-----2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 1----4 - 1-----3 - 22 - 1---
DIÓSD
------2 - 1--0 - 4---0 - 2--0 - 0
ÉRDI VSE
---2 - 0---4 - 0---2 - 1--5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 0---1 - 2---2 - 1-5 - 1------
FC AJKA
----1 - 3---2 - 0-1 - 1-2 - 1----
VIDEOTON FC II.
------6 - 3---0 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-------1 - 1-3 - 1------3 - 0
HÉVÍZ SK
---1 - 2----0 - 0---1 - 0-0 - 0--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-----0 - 42 - 35 - 0-----3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0----2 - 3---4 - 1----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 0----------3 - 0
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 4--2 - 4------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------2 - 1-3 - 2-3 - 0---
SÁRVÁR FC
----------1 - 1-1 - 3---0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
-0 - 2---1 - 40 - 0-------0 - 4--

Meccsek

DIÓSD

2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSD
2016. 08. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
VLS VESZPRÉM
2016. 08. 21. 17:30
Hévízi Sportpálya
2016. 08. 21. 17:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
DIÓSD
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 03. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 11. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 11. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
VIDEOTON FC II.
2016. 09. 17. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DIÓSD
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 01. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2016. 10. 01. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
DIÓSD
2016. 10. 08. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 10. 08. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
FÉLBESZAKADT
DIÓSD
2016. 11. 08. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 11. 08. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DIÓSD
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 22. 17:00
ETO Stadion
2016. 10. 22. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DIÓSD
2016. 10. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
SÁRVÁR FC
2016. 11. 05. 13:30
Csepel Stadion
2016. 11. 05. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DIÓSD
2016. 11. 12. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 12. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 11. 19. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DIÓSD
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
DIÓSD
ÉRDI VSE
2017. 02. 18. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2017. 02. 18. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VLS VESZPRÉM
DIÓSD
2017. 02. 25. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
HÉVÍZ SK
2017. 03. 05. 14:30
Új Bozsik Aréna
2017. 03. 05. 14:30
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
DIÓSD
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 03. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
DIÓSD
2017. 03. 26. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
KOMÁROM VSE
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSD
2017. 04. 08. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
CSORNAI SE
2017. 04. 15. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 15. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
FC AJKA
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
DIÓSD
2017. 04. 29. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 29. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
ETO FC GYŐR
2017. 05. 06. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 05. 06. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSD
2017. 05. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
CSEPEL FC
2017. 05. 20. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 05. 20. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DIÓSD
2017. 05. 27. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 27. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
TARR ANDRÁSHIDA SC

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
HÉVÍZ SK
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 09. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2016. 09. 18. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ETO FC GYŐR
2016. 10. 22. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2017. 02. 19. 14:00
Hévízi Sportpálya
2017. 02. 19. 14:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 03. 05. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 03. 05. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VIDEOTON FC II.
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSD
2017. 04. 09. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 04. 09. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 23. 18:00
ETO Stadion
2017. 04. 23. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 04. 30. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 30. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2017. 05. 07. 17:30
Csepel Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 05. 21. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->