Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 10. forduló

2016.10.09 - 15:00

Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep (Cseri úti Sporttelep)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MOLNÁR ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IVÁNYI ISTVÁN, MOLNÁR MÁTÉ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
90'
45'

Gólok

HUJBER TAMÁS

22'

1 - 0

 

PINTÉR ANDRÁS

44'

2 - 0

 

 

2 - 1

50'

TÓTH BARNA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 9 0 0 26 6 20 27
2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 7 0 3 20 10 10 21
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 6 1 2 16 8 8 19
4 CSORNAI SE CSORNAI SE 9 6 1 2 19 13 6 19
5 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 9 6 0 3 22 7 15 18
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 10 5 1 4 23 15 8 16
7 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 10 5 1 4 24 17 7 16
8 FC AJKA FC AJKA 9 4 2 3 15 14 1 14
9 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 10 4 2 4 16 21 -5 14
10 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 4 1 4 12 11 1 13
11 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 4 0 5 12 14 -2 12
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 9 3 3 3 11 13 -2 12
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 10 2 2 6 7 11 -4 8
14 DIÓSD DIÓSD 10 2 1 7 6 27 -21 7
15 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 10 1 1 8 11 27 -16 4
16 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 9 0 4 5 2 13 -11 4
17 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 9 0 4 5 3 18 -15 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 5 5 0 0 8 1 7 15 4 3 1 0 7 2 5 10 9 8 1 0 15 3 12 25
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 5 4 0 1 9 2 7 12 4 2 1 1 5 1 4 7 9 6 1 2 14 3 11 19
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 4 0 1 6 3 3 12 5 1 3 1 3 4 -1 6 10 5 3 2 9 7 2 18
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 3 2 0 5 1 4 11 4 2 0 2 5 3 2 6 9 5 2 2 10 4 6 17
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 2 0 3 0 3 8 6 3 0 3 5 4 1 9 10 5 2 3 8 4 4 17
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 5 4 0 1 6 1 5 12 4 1 1 2 3 5 -2 4 9 5 1 3 9 6 3 16
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 4 2 1 1 4 4 0 7 6 2 2 2 4 4 0 8 10 4 3 3 8 8 0 15
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 6 3 1 2 6 4 2 10 3 1 1 1 2 2 0 4 9 4 2 3 8 6 2 14
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 5 2 1 2 4 6 -2 7 5 2 1 2 6 5 1 7 10 4 2 4 10 11 -1 14
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 5 2 2 1 2 1 1 8 5 0 3 2 1 4 -3 3 10 2 5 3 3 5 -2 11
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 5 1 2 2 2 4 -2 5 4 1 2 1 1 1 0 5 9 2 4 3 3 5 -2 10
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 4 1 1 2 2 3 -1 4 5 1 2 2 3 4 -1 5 9 2 3 4 5 7 -2 9
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 5 1 4 0 4 3 1 7 4 0 2 2 0 4 -4 2 9 1 6 2 4 7 -3 9
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 4 1 2 1 3 4 -1 5 6 0 1 5 2 11 -9 1 10 1 3 6 5 15 -10 6
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 4 0 3 1 0 2 -2 3 5 0 3 2 0 3 -3 3 9 0 6 3 0 5 -5 6
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 4 0 2 2 1 4 -3 2 6 1 0 5 2 7 -5 3 10 1 2 7 3 11 -8 5
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 5 0 2 3 1 6 -5 2 4 0 2 2 0 2 -2 2 9 0 4 5 1 8 -7 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 5 5 0 0 16 1 15 15 4 4 0 0 10 5 5 12 9 9 0 0 26 6 20 27
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 4 0 0 9 3 6 12 6 3 0 3 11 7 4 9 10 7 0 3 20 10 10 21
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 4 1 0 10 2 8 13 4 2 0 2 6 6 0 6 9 6 1 2 16 8 8 19
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 5 5 0 0 16 5 11 15 4 1 1 2 3 8 -5 4 9 6 1 2 19 13 6 19
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 5 4 0 1 14 4 10 12 4 2 0 2 8 3 5 6 9 6 0 3 22 7 15 18
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 5 3 0 2 13 6 7 9 5 2 1 2 10 9 1 7 10 5 1 4 23 15 8 16
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 3 0 2 13 9 4 9 5 2 1 2 11 8 3 7 10 5 1 4 24 17 7 16
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 5 3 1 1 9 5 4 10 4 1 1 2 6 9 -3 4 9 4 2 3 15 14 1 14
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 4 3 0 1 9 8 1 9 6 1 2 3 7 13 -6 5 10 4 2 4 16 21 -5 14
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 6 4 0 2 10 5 5 12 3 0 1 2 2 6 -4 1 9 4 1 4 12 11 1 13
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 5 3 0 2 8 6 2 9 4 1 0 3 4 8 -4 3 9 4 0 5 12 14 -2 12
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 4 2 1 1 7 4 3 7 5 1 2 2 4 9 -5 5 9 3 3 3 11 13 -2 12
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 5 2 2 1 4 2 2 8 5 0 0 5 3 9 -6 0 10 2 2 6 7 11 -4 8
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 4 1 1 2 2 7 -5 4 6 1 0 5 4 20 -16 3 10 2 1 7 6 27 -21 7
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 4 1 1 2 7 10 -3 4 6 0 0 6 4 17 -13 0 10 1 1 8 11 27 -16 4
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 4 0 3 1 2 4 -2 3 5 0 1 4 0 9 -9 1 9 0 4 5 2 13 -11 4
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 5 0 2 3 3 12 -9 2 4 0 2 2 0 6 -6 2 9 0 4 5 3 18 -15 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 0-1 - 2---3 - 11 - 0--1 - 2--1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 0--2 - 3----2 - 1-0 - 2---2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 15 - 0---4 - 1-----3 - 22 - 1---
DIÓSD
------2 - 1--0 - 4---0 - 2--0 - 0
ÉRDI VSE
--3 - 02 - 0---4 - 0---2 - 1--5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 0---1 - 2---2 - 1-5 - 1-4 - 0----
FC AJKA
---3 - 01 - 3---2 - 0-1 - 1-2 - 1----
VIDEOTON FC II.
-----1 - 06 - 3---0 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-------1 - 1-3 - 1---0 - 2--3 - 0
HÉVÍZ SK
---1 - 2----0 - 0--2 - 01 - 0-0 - 0--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-3 - 1---0 - 42 - 35 - 0-----3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0----2 - 3---4 - 1-1 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 0----2 - 1-----3 - 0
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 40 - 0-2 - 4------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
------1 - 0--2 - 1-3 - 2-3 - 0---
SÁRVÁR FC
-------0 - 0--1 - 1-1 - 3---0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 2---1 - 40 - 0-------0 - 4--

Meccsek

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC

2016. 08. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 08. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
ETO FC GYŐR
2016. 08. 13. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 08. 13. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 08. 21. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CSEPEL FC
2016. 08. 27. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 08. 27. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CSORNAI SE
2016. 09. 03. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 09. 24. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 09. 24. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VLS VESZPRÉM
2016. 10. 01. 15:00
Hévízi Sportpálya
2016. 10. 01. 15:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 09. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2016. 10. 09. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 10. 15. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 10. 15. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VIDEOTON FC II.
2016. 10. 29. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 29. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 11. 12. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 12. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 11. 19. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 11. 19. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
FC AJKA
2016. 11. 27. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 27. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 12. 03. 16:00
ETO Stadion
2016. 12. 03. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 02. 18. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 02. 18. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
SÁRVÁR FC
2017. 02. 25. 14:00
Csepel Stadion
2017. 02. 25. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 03. 04. 14:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2017. 03. 04. 14:30
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 03. 11. 14:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
ÉRDI VSE
2017. 04. 01. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 04. 01. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 04. 08. 16:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
HÉVÍZ SK
2017. 04. 14. 15:00
Csepel Stadion
2017. 04. 14. 15:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 28. 14:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 04. 28. 14:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 05. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 05. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KOMÁROM VSE
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 05. 20. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 05. 20. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DIÓSD
2017. 05. 27. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 05. 27. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 06. 04. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.

BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

2016. 08. 07. 17:30
Új Bozsik Aréna
2016. 08. 07. 17:30
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
VIDEOTON FC II.
2016. 08. 14. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 04. 16:30
Új Bozsik Aréna
2016. 09. 04. 16:30
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
FC AJKA
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 18. 16:00
Új Bozsik Aréna
2016. 09. 18. 16:00
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ETO FC GYŐR
2016. 09. 25. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 10. 02. 15:00
Új Bozsik Aréna
2016. 10. 02. 15:00
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
CSEPEL FC
2016. 10. 09. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2016. 10. 09. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 10. 16. 14:30
Új Bozsik Aréna
2016. 10. 16. 14:30
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 06. 13:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 11. 12. 13:30
Új Bozsik Aréna
2016. 11. 12. 13:30
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
HÉVÍZ SK
2016. 11. 20. 13:00
Új Bozsik Aréna
2016. 11. 20. 13:00
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
CSORNAI SE
2016. 11. 27. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 11. 27. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 12. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 02. 19. 14:00
Új Bozsik Aréna
2017. 02. 19. 14:00
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KOMÁROM VSE
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 03. 05. 14:30
Új Bozsik Aréna
2017. 03. 05. 14:30
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
DIÓSD
2017. 03. 12. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 03. 12. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 03. 19. 15:00
Új Bozsik Aréna
2017. 03. 19. 15:00
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 26. 16:00
ETO Stadion
2017. 03. 26. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 04. 02. 16:30
Új Bozsik Aréna
2017. 04. 02. 16:30
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SÁRVÁR FC
2017. 04. 09. 16:30
Csepel Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 04. 14. 15:00
Csepel Stadion
2017. 04. 14. 15:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 04. 23. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 14. 17:30
Új Bozsik Aréna
2017. 05. 14. 17:30
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
VLS VESZPRÉM
2017. 05. 21. 18:00
Hévízi Sportpálya
2017. 05. 21. 18:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 27. 15:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2017. 05. 27. 15:30
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->