Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 10. forduló

2016.10.09 - 11:00

Győr, ALCUFER Stadion (-)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SIPOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IMRŐ JÁNOS, GYÜRÜSI PÉTER
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

KOVÁTS ZOLTÁN

 

0 - 2

49'

ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 9 0 0 26 6 20 27
2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 7 0 3 20 10 10 21
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 6 1 2 16 8 8 19
4 CSORNAI SE CSORNAI SE 9 6 1 2 19 13 6 19
5 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 9 6 0 3 22 7 15 18
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 10 5 1 4 23 15 8 16
7 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 10 5 1 4 24 17 7 16
8 FC AJKA FC AJKA 9 4 2 3 15 14 1 14
9 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 10 4 2 4 16 21 -5 14
10 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 4 1 4 12 11 1 13
11 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 4 0 5 12 14 -2 12
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 9 3 3 3 11 13 -2 12
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 10 2 2 6 7 11 -4 8
14 DIÓSD DIÓSD 10 2 1 7 6 27 -21 7
15 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 10 1 1 8 11 27 -16 4
16 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 9 0 4 5 2 13 -11 4
17 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 9 0 4 5 3 18 -15 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 5 5 0 0 8 1 7 15 4 3 1 0 7 2 5 10 9 8 1 0 15 3 12 25
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 5 4 0 1 9 2 7 12 4 2 1 1 5 1 4 7 9 6 1 2 14 3 11 19
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 4 0 1 6 3 3 12 5 1 3 1 3 4 -1 6 10 5 3 2 9 7 2 18
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 3 2 0 5 1 4 11 4 2 0 2 5 3 2 6 9 5 2 2 10 4 6 17
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 2 0 3 0 3 8 6 3 0 3 5 4 1 9 10 5 2 3 8 4 4 17
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 5 4 0 1 6 1 5 12 4 1 1 2 3 5 -2 4 9 5 1 3 9 6 3 16
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 4 2 1 1 4 4 0 7 6 2 2 2 4 4 0 8 10 4 3 3 8 8 0 15
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 6 3 1 2 6 4 2 10 3 1 1 1 2 2 0 4 9 4 2 3 8 6 2 14
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 5 2 1 2 4 6 -2 7 5 2 1 2 6 5 1 7 10 4 2 4 10 11 -1 14
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 5 2 2 1 2 1 1 8 5 0 3 2 1 4 -3 3 10 2 5 3 3 5 -2 11
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 5 1 2 2 2 4 -2 5 4 1 2 1 1 1 0 5 9 2 4 3 3 5 -2 10
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 4 1 1 2 2 3 -1 4 5 1 2 2 3 4 -1 5 9 2 3 4 5 7 -2 9
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 5 1 4 0 4 3 1 7 4 0 2 2 0 4 -4 2 9 1 6 2 4 7 -3 9
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 4 1 2 1 3 4 -1 5 6 0 1 5 2 11 -9 1 10 1 3 6 5 15 -10 6
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 4 0 3 1 0 2 -2 3 5 0 3 2 0 3 -3 3 9 0 6 3 0 5 -5 6
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 4 0 2 2 1 4 -3 2 6 1 0 5 2 7 -5 3 10 1 2 7 3 11 -8 5
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 5 0 2 3 1 6 -5 2 4 0 2 2 0 2 -2 2 9 0 4 5 1 8 -7 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 5 5 0 0 16 1 15 15 4 4 0 0 10 5 5 12 9 9 0 0 26 6 20 27
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 4 0 0 9 3 6 12 6 3 0 3 11 7 4 9 10 7 0 3 20 10 10 21
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 4 1 0 10 2 8 13 4 2 0 2 6 6 0 6 9 6 1 2 16 8 8 19
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 5 5 0 0 16 5 11 15 4 1 1 2 3 8 -5 4 9 6 1 2 19 13 6 19
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 5 4 0 1 14 4 10 12 4 2 0 2 8 3 5 6 9 6 0 3 22 7 15 18
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 5 3 0 2 13 6 7 9 5 2 1 2 10 9 1 7 10 5 1 4 23 15 8 16
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 3 0 2 13 9 4 9 5 2 1 2 11 8 3 7 10 5 1 4 24 17 7 16
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 5 3 1 1 9 5 4 10 4 1 1 2 6 9 -3 4 9 4 2 3 15 14 1 14
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 4 3 0 1 9 8 1 9 6 1 2 3 7 13 -6 5 10 4 2 4 16 21 -5 14
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 6 4 0 2 10 5 5 12 3 0 1 2 2 6 -4 1 9 4 1 4 12 11 1 13
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 5 3 0 2 8 6 2 9 4 1 0 3 4 8 -4 3 9 4 0 5 12 14 -2 12
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 4 2 1 1 7 4 3 7 5 1 2 2 4 9 -5 5 9 3 3 3 11 13 -2 12
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 5 2 2 1 4 2 2 8 5 0 0 5 3 9 -6 0 10 2 2 6 7 11 -4 8
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 4 1 1 2 2 7 -5 4 6 1 0 5 4 20 -16 3 10 2 1 7 6 27 -21 7
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 4 1 1 2 7 10 -3 4 6 0 0 6 4 17 -13 0 10 1 1 8 11 27 -16 4
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 4 0 3 1 2 4 -2 3 5 0 1 4 0 9 -9 1 9 0 4 5 2 13 -11 4
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 5 0 2 3 3 12 -9 2 4 0 2 2 0 6 -6 2 9 0 4 5 3 18 -15 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 0-1 - 2---3 - 11 - 0--1 - 2--1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 0--2 - 3----2 - 1-0 - 2---2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 15 - 0---4 - 1-----3 - 22 - 1---
DIÓSD
------2 - 1--0 - 4---0 - 2--0 - 0
ÉRDI VSE
--3 - 02 - 0---4 - 0---2 - 1--5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 0---1 - 2---2 - 1-5 - 1-4 - 0----
FC AJKA
---3 - 01 - 3---2 - 0-1 - 1-2 - 1----
VIDEOTON FC II.
-----1 - 06 - 3---0 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-------1 - 1-3 - 1---0 - 2--3 - 0
HÉVÍZ SK
---1 - 2----0 - 0--2 - 01 - 0-0 - 0--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-3 - 1---0 - 42 - 35 - 0-----3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0----2 - 3---4 - 1-1 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 0----2 - 1-----3 - 0
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 40 - 0-2 - 4------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
------1 - 0--2 - 1-3 - 2-3 - 0---
SÁRVÁR FC
-------0 - 0--1 - 1-1 - 3---0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 2---1 - 40 - 0-------0 - 4--

Meccsek

GYIRMÓT FC GYŐR II.

2016. 08. 07. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 08. 07. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 08. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
VLS VESZPRÉM
2016. 09. 04. 16:30
Hévízi Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 18. 16:00
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 25. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 09. 25. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
VIDEOTON FC II.
2016. 10. 02. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 22. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 10. 22. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
FC AJKA
2016. 10. 30. 13:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 11. 06. 17:00
ETO Stadion
2016. 11. 06. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 11. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ELMARDT
SÁRVÁR FC
2016. 11. 23. 13:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 23. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
SÁRVÁR FC
2016. 11. 20. 13:00
Csepel Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 11. 27. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 27. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 12. 04. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 12. 04. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ÉRDI VSE
2017. 03. 05. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
HÉVÍZ SK
2017. 03. 19. 15:00
Új Bozsik Aréna
2017. 03. 19. 15:00
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 04. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KOMÁROM VSE
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
DIÓSD
2017. 04. 30. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 04. 30. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 05. 07. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 05. 07. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
CSORNAI SE
2017. 05. 14. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 05. 14. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ETO FC GYŐR
2017. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 05. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 05. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
CSEPEL FC
2017. 06. 04. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
HÉVÍZ SK
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 09. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2016. 09. 18. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ETO FC GYŐR
2016. 10. 22. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2017. 02. 19. 14:00
Hévízi Sportpálya
2017. 02. 19. 14:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 03. 05. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 03. 05. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VIDEOTON FC II.
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSD
2017. 04. 09. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 04. 09. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 23. 18:00
ETO Stadion
2017. 04. 23. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 04. 30. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 30. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2017. 05. 07. 17:30
Csepel Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 05. 21. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->